Tyčový vysávač Philips PowerPro Aqua Duo FC6408/01 - krátka recenzia

25. novembra 2020 2
Vysávač tyčový Philips PowerPro Aqua Duo FC6408/01 strieborný
 • Typ: Tyčový vysávač
 • Doba prevádzky: 60 min
 • Objem vrecka / nádoby na prach: 0,6 l
 • Hmotnosť: 4,7 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vysávače
239,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
AndreaShop.sk

Ako už hovorí aj samotný názov, tyčový vysávač Philips PowerPro Aqua 3v1 FC6408/01 zaistí tri funkcie v jednom. Ako ručný vysávač slúži na drobný prach napríklad na nábytku, ako tyčový vysávač ponúka suché aj mokré vysávanie podláh so špeciálnym systémom.

Tento model je bezvreckovým vysávačom bez prívodného kábla, jeho prevádzku zaisťujú 25,2 V LI-ON batérie. Pri bežnom upratovaní dokáže vysávač pracovať až 60 minút, pričom vďaka hubici TriActive si poradí aj s kobercami. Neobmedzený pohyb a ovládateľnosť podčiarkuje aj dostatočne veľká nádoba na prach s objemom až 0,6 litra.

Výhody

 • maximálna mobilita vďaka absencii prívodného káblu
 • dostatočný výkon pre tvrdé povrchy aj koberce
 • bezvreckové prevedenie, netreba žiadne sáčky
 • flexibilné striedanie vysávania a vlhčenia

Nevýhody

 • trocha vyššia hlučnosť aj oproti bežným vysávačom
 • pomerne dlhé nabíjanie batérie

Záver recenzie: Vysávač na perfektné umývanie, vysávanie a čistenie bez káblov

Čítať viac...

Philips PowerPro Aqua Duo FC6408/01 - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
AndreaShop.sk ⭐️ vynikajúce ceny tovaru
⭐️ množstvo druhov dopravy, platieb (aj na splátky), možnosť vynášky do bytu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
239,00 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk ⭐️ jeden z najznámeších internetových obchodov na Slovensku
⭐️ veľa druhov dopravy za férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
199,00 € Do obchodu Hej.sk
Datart.sk ⭐️ známy eshop aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️ možnosť nákupu na splátky
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
199,00 € Do obchodu Datart.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
219,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Tyčový vysávač Philips PowerPro Aqua Duo FC6408/01 píše eshop

bezdrôtový tyčový vysávač • výdrž až 60 min • nabíjanie 5 h • vysáva a utiera jedným ťahom • 0,2l nádržka na čistú vodu • hlučnosť 83 dB • kapacita nádoby na prach 600 ml • trojitý filtračný systém • kefa 2v1 • napájací adaptér • štrbinový nadstavec • 2× vankúšik z mikrovlákien • hubica TriActive Turbo

Philips PowerPro Aqua Duo FC6408/01, sivá

Upratovanie asi baví málokoho, ale nedá sa mu, bohužiaľ, vyhnúť. S týmto multifunkčným vysávačom však môžete celý proces aspoň zrýchliť a spríjemniť. Šikovne navrhnutý spotrebič totiž kombinuje vytieranie a vysávanie v jedinom ťahu, čím vám ušetrí minimálne polovicu času potrebného na upratovanie. Ide navyše o akumulátorový model, takže sa nemusíte obťažovať nepraktickým káblom, ktorý sa všade pletie a je ho neustále potrebné prepájať. Prístroj na jedno nabitie vydrží pracovať 60 minút, čo je doba dostatočná na upratovanie aj pomerne rozľahlých priestorov. Nabitie do plnej kapacity potom trvá okolo päť hodín a je realizované sieťovým adaptérom, ktorý nájdete v balení.

Bohaté príslušenstvo

V balení dostanete okrem prístroja samotného tiež spomínaný napájací adaptér, štrbinový nadstavec, dvojicu vankúšikov z mikrovlákien a hlavnú hubicu TriActive Turbo, s ktorou budete pravdepodobne čistiť väčšinu plôch. Praktický je magnetický systém na výmenu stieracieho systému, vďaka ktorému nepotrebujete žiadne nástroje a nemusíte sa ani obávať poškodenia mechanických súčastí.

So mnou bude upratovanie otázkou pár minút!

Dynamické vytieranie

Stierací systém spotrebiča inteligentne detekuje typ podlahy, a podľa zisteného typu potom reguluje mieru navlhčovania, čo zaručuje, že všetky typy tvrdých podláh budú dokonale čisté, ale nebudú na nich vznikať kaluže vody. Voda je získavaná z integrovanej nádrže s objemom 200 ml, ktorá je dostatočná pre kompletné upratovanie.

Koncepcia 2v1

Na čistenie čalúnenia, plôch nábytku alebo napríklad úzkych rohov nemusí byť pohodlné využívať veľký vysávač. Našťastie nie je problém vybrať z prístroja hlavnú motorovú jednotku, čím získate plnohodnotný ručný vysávač, s ktorým už sa dostanete kamkoľvek.

Bezvrecková konštrukcia

Vysávač nepoužíva žiadne vrecká a všetky povysávané nečistoty padajú do 600ml nádoby na smeti, ktorej vysypanie možno vykonať úplne bez nutnosti kontaktu s jej obsahom. Tým je zaistený maximálny možný štandard hygieny a užívateľského komfortu.

Trojvrstvový umývateľný filter

K filtrácii vzduchu slúži unikátny nemecký systém kombinujúci tri vrstvy penovej filtrácie. Výsledkom je zachytenie úplnej väčšiny prachových častíc až do veľkosti 0,3 mikrónu. Jednoduchá je aj následná údržba – filter je plne umývateľný a stačí ho tak opláchnuť pod tečúcou vodou a nechať dôkladne vysušiť.

Výkonný akumulátor

Líthium–iontový akumulátor s napätím 25,2 V dokáže dodávať dostatok energie približne pre jednu hodinu vysávania. Nabíjanie je potom riešené sieťovým adaptérom a netrvá dlhšie ako päť hodín.

Technológia PowerCyclone

Hrubé nečistoty sú ešte pred vstupom vzduchu do filtračného systému oddelené cyklickou technológiou PowerCyclone, ktorá využíva energiu už pohybujúceho sa vzduchu a v zahnutej komore na základe odstredivého princípu zachytáva všetky väčšie kusy smetí, takže sa nimi zbytočne neupcháva filter.

Vývoj ceny Philips PowerPro Aqua Duo FC6408/01


Komentáre

No dosť nezrozumiteľný test, ktorý veľmi veľa podstatných informácií neudáva:
1. Aká je kapacita Akumulátora? 25,6 V je len napätie ale žiadna kapacita :-((
2. Je vo výbave rotačná motokefa ? To vie len PánBoh, lebo v teste žiadna zmienka, len o nejakej TriActiv Turbo hlavici bez vysvetlenia, že o čo vlastne ide. Test pre pologramotných.

Dobrý deň. Ďakujeme za podnetný komentár. Naozaj nie vždy sa všetky relevantné informácie o produkte dajú aj reálne dohľadať, najmä ak ich vo verejne prístupných dokumentoch nespomína ani samotný výrobca. To sa týka hlavne prvej vašej otázky o kapacite akumulátora. Tento údaj sme žiaľ nikde nenašli. K vašej otázke číslo dva – áno, TriActiv Turbo hlavica je naozaj motorizovaná kefa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.