Klarstein Reinraum 1800 W - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Klarstein Reinraum 1800 W
  • Typ: Priemyselný vysávač
  • Spôsob vysávania: suché aj mokré
  • Príkon: 1800 W
  • Objem zbernej nádoby / vrecka: 30 l
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vysávače
89,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Medzi stálice v oblasti priemyselných vysávačov patrí aj značka Klarstein, ktorá sa do nášho porovnania dostala so svojim modelom Reinraum 1800 W. Ide o veľmi flexibilného pomocníka pre každú podlahu vrátane špeciálnej funkcie dúchania a odsávania popola.

Tento vysávač sa hodí na suché vysávanie, mokré vysávanie a dokonca tiež disponuje 1600W zástrčkou na priame pripojenie napríklad vŕtačky či píly. Už názov naznačuje, že príkon je až 1800 W, čo zaručuje mimoriadnu účinnosť bez ohľadu na úlohu, ktorú prístroju zadáte. Vysávač si poradí s tvrdými podlahami a výrazne uľahčuje čistenie veľkorozmerných podlahových plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a praktickým kolieskam má vysokú úroveň mobility.

Výhody

  • suché aj mokré vysávanie spolu s dúchaním a odsávaním popola
  • dostatočná nádrž s objemom 30 litrov
  • bohaté príslušenstvo v balení
  • dostatočne dlhý, 8 m prívodný kábel

Nevýhody

  • horšia manipulácia kvôli kratšej sacej hadici

Záver recenzie: Kombinovaný vysávač so zástrčkou a funkciou dúchania s odsávaním popola

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
89,90 € Do obchodu Heureka.sk
AndreaShop.sk ⭐️ vynikajúce ceny tovaru
⭐️ množstvo druhov dopravy, platieb (aj na splátky), možnosť vynášky do bytu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
109,90 € Do obchodu AndreaShop.sk

Čo o Klarstein Reinraum 1800 W píše eshop

Priemyselný vysávač Reinraum značky Klarstein výrazne uľahčuje čistenie veľkorozmerných podlahových plôch. Vysávač ocenia najmä remeselníci, keďže obsahuje jednu 1600W zástrčku na priame pripojenie napríklad vŕtačky či píly, ktorá je navyše zabezpečená podľa ochrannej triedy IP44, čím je odolná voči prachu a iným drobným čiastočkám. Triesky pri pílení či prach pri vŕtaní už viac neznamenajú namáhavé čistenie, keďže tento vysávač je zameraný na ich efektívne odstránenie.

Silný výkon 1800 W si bez najmenších problémov ľahko poradí s vysávaním prachu, blata či špinavej vody, ktoré sa zhromažďujú v nerezovom zásobníku s objemom 30 litrov. Pri mokrom vysávaní prácu výrazne uľahčí metlová násada a gumená stierka na zotrenie zvyškov vody. Veľký objem zásobníka garantuje pohodlné vysávanie veľkých plôch bez nutnosti opakovaného vyprázdnenia jeho obsahu. Po zvinutí hadice sa zariadenie zmení na praktické dúchadlo na odhŕňanie lístia.

Dva rýchloupínacie uzávery bezpečne a stabilne upevňujú motor na zásobníku a zároveň uľahčujú aj jeho vyprázdnenie. Dvojitý filtračný systém filtruje špinu na drobné a hrubé čiastočky. Jemné čiastočky filtruje trvalý filter, ktorý stačí len pravidelne vysypávať. Štyri kolieska a horná rukoväť umožňujú ľahkú pohybovú manipuláciu prístrojom. Extra dlhý kábel v dĺžke 8 metrov zároveň prispieva k voľnému pohybu s prístrojom.

Vysávač disponuje zbernou nádobou s trvalým filtrom, čo znamená, že nepotrebujete žiadne papierové vrecká. Keď sa zberná nádoba naplní, jednoducho ju len vyprázdnite a je pripravená na ďalšie použitie. Šetrí tak vašu peňaženku aj životné prostredie.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein
Typ vysávačapriemyselné
Hmotnosť7.2 kg
Dĺžka prívodového kábla8 m
Príkon1800 W
Prevedenie trubiekhliníkové teleskopické
Objem vrecka/nádoby na prach30 l
Vysávaniemokré, suché

Vývoj ceny Klarstein Reinraum 1800 W


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.