Rommelsbacher KA 1804 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Rommelsbacher KA 1804
  • Príkon: 1800 W
  • Objem: 29 l
  • Materiál: smalt
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Zaváracie hrnce
162,19 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Zavárací hrniec Rommelsbacher KA 1804 je vyrobený z dvojvrstvového smaltu a okrem zavárania a sterilizovania vám môže poslúžiť aj na prípravu horúcich nápojov či polievok, alebo guláša. Dokonca je možné použiť ho aj na roztavenie vosku. Má objem až 29 litrov a príkon 1800 W.

Jeho súčasťou je automatický časový spínač nastaviteľný od 20 do 120 minút a tiež vypúšťací ventil. Prívodný kábel meria 1,5 metra, čo by pre väčšinu domácností malo byť postačujúce. O bezpečnosť sa stará ochrana proti prehriatiu.

Výhody

  • veľký objem
  • bezpečnostné prvky
  • časovač

Nevýhody

  • smaltový

Záver recenzie: Smaltový hrniec na zaváranie s veľkým objemom ocení každý nadšenec konzervovania.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
162,19 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Rommelsbacher KA 1804 píše eshop

Radi zavárate produkty z vlastnej záhradky? Dokončite teda vaše dielo, perfektnou sterilizáciou bez námahy, s týmto plne automatickým zaváracím hrncom Rommelsbacher. V letných a jesenných mesiacoch ho využijete na sterilizovanie a v zime si v ňom môžete pripraviť vynikajúce varené víno a spríjemniť si tak zimné večery. A to zďaleka nie je všetko.

Môžete v ňom variť polievky, guláš na veľkú oslavu alebo roztápať vosk. Má objem až 29 litrov. Príjme 14 litrových zaváraninových pohárov. Je vybavený vypúšťacím ventilom, takže vodu z neho jednoducho vypustíte bez zbytočnej námahy. Má ochranu proti prehriatiu a povrch z dvojvrstvového smaltu. Samozrejmosťou je regulácia teploty a jednoduché ovládanie. Navyše má časový spínač, ktorý sa spustí až po dosiahnutí nastavenej teploty, a môžete ho nastaviť na 20 až 120 minút.

Vývoj ceny Rommelsbacher KA 1804


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.