Ručná vákuovačka Delimano Brava – praktický kuchynský pomocník, ktorého strčíte aj do vrecka

Vladimír Rejholec Recenzia 25. októbra 2020 0
Ručná vákuovačka Delimano Brava
 • Typ: ručná vákuovačka
 • Napájanie: batérie typu AA
 • Materiál: tvrdený plast a nerezová oceľ
 • Farba: bielo-oranžová
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vákuovačky potravín
3,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Delimano.sk

Delimano Brava ručná vákuovačka je skutočne univerzálnym pomocníkom v domácnosti. Môžete ju použiť na vzduchotesné uzatvorenie všetkého, ​​čo je potrebné chrániť pred vonkajšími vplyvmi. Najčastejšie sa ale využije v kuchyni.

Všetci sme čelili podobnej situácii – otvoríte balené jedlo a uvedomíte si, že budete musieť zvyšok uložiť na neskôr. Či už je to polovica balenia delikátneho mäsa, polovica avokáda alebo nezjedený snack, môžete predĺžiť ich trvanlivosť bez poškodenia, oxidácie alebo zvetrania. Vaša káva a bylinky zostanú čerstvé a aromatické, nič sa nevyleje, nič sa nerozsype. Zbohom gumičky a štipce.

Čítať viac...

Ručná vákuovačka Delimano Brava - kde kúpiť najvýhodnejšie
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
3,90 € Do obchodu Delimano.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
3,90 € Do obchodu TopShop.sk

Ručná vákuovačka Delimano Brava – prvý dojem

Kompaktná a zároveň praktická. Prekvapí mini rozmermi. Je veľmi jednoduchá a vďaka rozmerom ju môžeme nazvať aj vreckovou. Je ideálna na každodenné použitie takmer všade, kde potrebujete zapečatiť vrecká. Napriek svojej „veľkosti“ dokáže vzduchotesne uzavrieť všetky druhy sáčkov s hladkým a čistým povrchom. Pre použitie v domácnosti je tento malý prístroj absolútne postačujúci. Samozrejme ak prevádzkujete rušné podnikanie, ktoré nepretržite uzatvára balíky, na zvládnutie obrovského objemu táto mini vákuovačka nestačí

Dizajn je príťažlivý v kombinácii biely tvrdený plast – nehrdzavejúca oceľ a nápadný vibrujúci oranžový lem.

Ručná vákuovačka Delimano Brava

 

Použitie

Delimano Brava funguje pomocou batérií typu AA a tesní prostredníctvom tepla (na trhu neexistujú žiadne alternatívy takéhoto prístroja vo forme elektrického zariadenia). Manipulácia s vákuovačkou je komfortná a nevyžaduje žiadne úsilie:

 • skontrolujte či sú vložené batérie
 • vákuovačku pár sekúnd zahrievajte. Aby ste ju zahriali, pridržiavajte konce pri sebe.
 • ak chcete utesniť vrecko, po zohriatí ho vložte medzi svorky a pomaly potiahnite vákuovačku cez vrecko. Staví k sebe obe strany a vytvorí vzduchotesné tesnenie. (Ak nie je úplne nepriepustné, stačí postup zopakovať.)

Tesnenie, ktoré vytvára, je také silné, že zvar musí byť doslova prerezaný, čo dokáže druhý koniec tohto zariadenia, pretože hoci sú jeho rozmery naozaj zanedbateľné, dizajnéri využili možnosti na 100%. Obe strany mini prístroja sú funkčné. Na jednej strane vyrábate hermetický zvar a druhá strana slúži, vďaka zabudovanému malému hrotu, na šetrné otvorenie uzavretých vreciek, ktoré potom môžete opätovne použiť.

Použitie vákuovačky

 

Cena

Tá poteší. Pretože rovnako ako rozmery, aj cena je takmer zanedbateľná a nabáda k vyskúšaniu tohto zariadenia. Je zaručene oveľa efektívnejšie ako akýkoľvek klip na vrecká, alebo znova uzatvárateľné balenia. 3,90 € je cena, ktorú musíte zaplatiť, aby ste predĺžili trvanlivosť vašich potravín a naozaj to stojí za to.

 

Prečo sa oplatí kúpiť vákuovačku Delimano Brava?

Hneď na začiatku by sme si mali ozrejmiť pojmy. Delimano Brava nie je vákuovačka, je to zariadenie na vzduchotesné uzavretie vreciek. – zváračka. Bezpečne uzavrie plastové vrecká, ale na rozdiel od vákuovačky nevytvára vákuum. Vákuovačka čerpá vzduch z nádoby alebo vrecka pomocou piestového čerpadla a vytvorí vákuum. Tým sa predchádza oxidačným a rozkladným procesom v náležite zabalených potravinách. To znamená, že zostanú čerstvé dlhšie, bez ohľadu na to, či sú vákuovo utesnené v chladničke alebo mrazené.

Zariadenie na vzduchotesné uzavretie plastových vreciek, akým je aj Delimano Brava, je pre vás zaujímavé ak:

✅ balíte potraviny predovšetkým do mrazničky

✅ pre krehké potraviny, ako sú napríklad jahody, alebo chlieb je toto zariadenie jednoznačne výhodnejšie, pretože sa nemusíte obávať stlačenia a rozdrvenia

✅ syry môžete cítiť v chladničke zo všetkých potravín, otvorené balíčky orechov sú potuchnuté a müsli tiež nevydrží večne. Takéto problémy nás trápia každý deň a zvyšky potravín sa znova a znova vyhadzujú. Ak chcete zachovať čerstvosť vašich suchých potravín, Delimano Brava je riešením.

Vzduchotesne uzavreté potraviny

Čerstvosť, chrumkavosť aj aróma vašich suchých potravín je zaručená

 

Čo sa nám na ručnej vákuovačke Delimano Brava páči?

 • pevne uzavrie akékoľvek vrecko
 • jednoduché a komfortné použitie
 • kompaktná, ľahká a prenosná
 • funguje na batérie – bezkáblová
 • nízka cena
 • pekný dizajn

 

Čo sa nám na ručnej vákuovačke Delimano Brava nepáči?

 • niekedy treba proces zopakovať, keď zvar nie je dokonalý

 

Recenzie zákazníkov

Na slovenskej stránke predajcu sme našli len dve, ale pozitívne. Vákuovačku Delimano Brava hodnotia ako praktické, dokonca cestovné, zariadenie, ktoré robí presne to, na čo je určené. Veď koniec koncov, presvedčte sa sami:

Recenzie vákuovačky Delimano Brava

 

Zhrnutie na záver

Všetko, čo potrebujete, sú 3 sekundy na utesnenie vrecka, s ktorým pracujete a to je veľmi rýchle a efektívne. Vďaka rozmerom a bezkáblovému prevedeniu je Delimano Brava použiteľná kdekoľvek a je ideálna na cesty, poľovačky, rybačky alebo kempingovanie. Toto zariadenie boduje veľmi dobrým pomerom cena / výkon a širokým spektrom možných použití.

Výhody

 • malá, ľahká, prenosná
 • použiteľná kdekoľvek
 • spoľahlivý výkon
 • nápadný dizajn
 • jednoduché použitie
 • priateľská cena

Nevýhody

 • cez zvar treba niekedy prejsť dvakrát

Záver recenzie: Malé, ale efektívne zariadenie vďaka ktorému budú vaše potraviny dlhšie čerstvé a hygienicky zabalené.

Hodnotenie autora
 • efektivita
 • jednoduchosť použitia
 • pomer cena/výkon

Súhrn

Veľmi praktické a dostupné kuchynské vybavenie obľúbenej značky, ktorého sa po prvom použití už nebudete chcieť vzdať.

3.7

Ručná vákuovačka Delimano Brava

✅ Cena: 3,90 €

Chcem Delimano Brava (ručná)
Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Brava (ručná)


Autor článku
Avatar

Keďže mám rád technické veci, kvalitnú a funkčnú spotrebnú elektroniku, vychytávky a zlepšováky v domácnosti, založil som web DoDomácnosti.sk. Tu môžem aplikovať svoje, už vyše 10-ročné skúsenosti v oblasti tvorby obsahu na internete a pritom môžem vychádzať z vlastných skúseností s domácnosťou.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.