Siemens GS58NEWDV - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Mraznička Siemens iQ500 GS58NEWDV biela
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mrazničky
619,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Datart.sk

Mraznička Siemens GS58NEWDV zaujme hlavne veľkým objemom - 366 litrov je naozaj veľmi slušná hodnota. Takto je vhodná aj na komerčné využitie. Samozrejme aj pre domáce gazdinky, ktoré radi varia a uskladňujú bohatú úrodu zo záhradky..., pre ktoré je prichystaných až 8 praktických zásuviek. Tejto veľkej kapacite zodpovedá aj mraziaci výkon, ktorý činí 20,8 kg za deň. Mraznička poteší aj 25 hodinovou akumulačnou dobou, v tomto smere patrí k tým najlepším modelom v našom porovnávacom teste.

S energetickou triedou D sa radí tiež k tým úspornejším modelom - spotreba 222 kWh za rok je hodnota, s ktorou sa môžete stretnúť aj u výrazne menších mrazničiek. Hlučnosť 38 dB zase nijako nevybočuje z priemeru pri tak veľkých mrazničkách. Patrí do klimatickej triedy SN-T, ktorá je vlastne najširšia na trhu (to znamená, že bude efektívne pracovať v miestnostiach s teplotou od 10 do 43 °C).

Poteší tiež nadštandardná výbava a funkcie - napríklad automatické odmrazovanie, funkcia rýchleho zmrazenia, vizuálna a akustická signalizácia a antibakteriálna úprava. Čo sa týka rozmerov, tak táto voľne stojaca mraznička je naozaj dosť veľká (hĺbka: 78 cm, šírka: 70 cm, výška: 191 cm) a pri jej hmotnosti 105 kg rátajte s tým, že manipulácia s ňou bude celkom obtiažna.

Výhody

  • kapacita
  • zodpovedajúci výkon
  • ponuka funkcií
  • pomerne úsporná a aj tichá

Nevýhody

  • väčšie rozmery a hmotnosť
  • vyššia cena

Záver recenzie: Mraznička s veľkým objemom a slušným výkonom, s dlhou akumulačnou dobou a radom užitočných funkcií - hodí sa pre uskladnenie väčšieho množstva potravín (aj do komerčných priestorov).

Čítať viac...

porovnanie cien
Datart.sk ⭐️ známy eshop aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️ možnosť nákupu na splátky
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
619,00 € Do obchodu Datart.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
619,00 € Do obchodu Heureka.sk
Hej.sk ⭐️ jeden z najznámeších internetových obchodov na Slovensku
⭐️ veľa druhov dopravy za férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
619,00 € Do obchodu Hej.sk

Čo o Siemens GS58NEWDV píše eshop

Siemens GS58NEWDV je voľne stojaca mraznička, ktorá pracuje efektívne a úsporne. Radí sa do energetickej triedy D a počas 24 hodín zvládne zamraziť až 22 kilogramov čerstvých surovín. So svojou väčšou šírkou 70 cm ponúka celkový objem 366 litrov, ktorý je rozčlenený do poličiek aj veľkých mraziacich boxov, aby ste mali dostatok priestoru na všetky uložené jedla. Interiér si zachováva stabilne chladný vzduch pre zaistenie maximálnej čerstvosti a výbornej chuti potravín.
Mraznička má zabudovanú technológiu noFrost. Tým vám ušetrí čas i ruky, pretože nie je treba ju odmrazovať. Súčasťou mrazničky je aj integrovaný výrobník ľadu. Po otvorení dvierok sa rozsvieti LED osvetlenie, ktoré vám zaistí dokonalý prehľad o všetkých uložených jedlách. Spotrebič vás upozorní na nedovreté dvierka alebo pri zvýšení teploty, aby ste o probléme vždy ihneď vedeli.
Vnútorné usporiadanie chladničky:

Uložené potraviny vnútri mrazničky si uchovávajú dlhodobo svoju čerstvosť a bohaté nutričné ​​zloženie. Prispievajú k tomu moderné senzory freshSense. Tie dokážu monitorovať každú zmenu a celkové kolísanie teploty, ktoré môže spôsobiť priame slnečné svetlo, množstvo jedál vo vnútri alebo časté otváranie dvierok. Senzory dokážu teplotu vyvažovať a udržujú ju stabilne nízku, čím predlžujú životnosť potravín.

Zamrazte si aj veľké kúsky ovocia alebo mäsa. Do zásuvky bigBox sa bez najmenších problémov zmestia aj celé kúsky hydiny, morka, stehno, celá pizza alebo veľké balenia zmrzliny. V mrazničke máte dostatok priestoru skutočne na všetky potraviny, na ktorých si radi pochutnáva celá rodina.

Vývoj ceny Siemens GS58NEWDV


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.