Thule Chariot Lite 1 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Thule Chariot Lite 1
 • výrobca: Thule
 • nosnosť: 34 kg
 • počet detí: 1
 • hmotnosť: 11,7 kg
 • odpruženie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Cyklovozíky pre deti
519,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Hoci cyklovozík Thule Chariot Lite 1 pôsobí robustne, jeho zloženie a uskladnenie je jednoduché a rýchle. Jedná sa o multifunkčný vozík, ktorý je možné využiť pre štyri aktivity, ktorými sú bicyklovanie, kočíkovanie, behanie a lyžovanie. Je vybavený systémom VersaWing, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú zmenu medzi týmito aktivitami.

Zásluhou kvalitného odpruženia si jazdu užijete naplno aj vy aj deti, ktoré si pokojne môžu aj pospať. Jeho bezpečnosť zaistí ešte k tomu aj päťbodový bezpečnostný pás. Ak vám nebude priať počasie a zastihne vás dážď vytiahnite pláštenku, ktorá je súčasťou vozíka.

Výhody

 • kompaktný a pomerne ľahký
 • súčasťou je cyklistický a kočíkový set
 • vo výbave taktiež pláštenka a tienidlo

Nevýhody

 • opierka sa nedá sklopiť až na spánkovú polohu
 • plastové kolieska kočíkového setu

Záver recenzie: Vcelku šikovný model cyklovozíka, má však svoje nedostatky.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
519,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Thule Chariot Lite 1 píše eshop

Cyklovozík Thule Chariot Lite 1 + 2 sety ZADARMOPopis

Vysoký komfort pre rodičov i deti

Detský vozík, cyklovozík a kočík Thule Chariot Lite 1 bude vašim vynikajúcim prostredníkom medzi vami, vaším dieťaťom a športovými aktivitami. Perfektné výkony bude uskutočňovať pri cyklistike, prechádzkach, behaní alebo lyžovaní. Vozík prinesie plynulú a bezpečnú jazdu vám a dieťaťu aj v teréne.

Za vyššiu cenu dostanete nadštandardnú porciu muziky. V cene vozíka sú taktiež dva rozširujúce sety. Zadarmo získate kočíkový set a cykloset. Ďalšie zbytočné výdaje už nebudú potrebné.

Rýchle a jednoduché nastavenie vozíka

Chystáte sa na cyklistický výlet s vašim dieťaťom, kde budete chvíľu sedieť na bicykli a chvíľu chodiť po pamiatkach? V tomto prípade je pre vás detský vozík Thule Chariot Lite 1 ideálnu voľbou. Systém Thule Versa Wing umožňuje rýchlu a jednoduchúzmenu medzi aktivitami bez ohľadu na použitú súpravu.

Technické parametre

 • Hmotnostný limit až 34 kg
 • Rozmery zloženého vozíka sú 85,5 × 62 × 37,5 cm
 • Hmotnosť vozíka je 11,5 kg
 • Šírka v úrovni pliec je 39,5 cm
 • Výška k sedeniu je 68 cm
 • Obsahuje bezpečnostný popruh 5-point
 • Vozík je určený pre 1 dieťa

Zložený raz dva

Vozík je veľký a robustný, ale ak ho potrebujete preniesť alebo previezť na iné miesto, ani to nie je veľký problém. Kompaktné zloženie, ktoré je technicky nenáročné a zvládne ho i každá žena, vám umožní vozík jednoducho a počas chvíľky zložiť a tak vám uľahčí prenášanie.

Plynulá a bezpečná jazda

Nemusíte sa báť vyjsť i na nerovné cesty. Vozík je ideálnym spoločníkom i na prechádzky v lese či výlety. Zásluhou kvalitného odpruženia dieťa zmenu ani nespozná a pokojne bude môcť pokračovať v spánku. Bezpečnosť dieťaťa pri divej jazde zabezpečí päťbodový bezpečnostný pás.

Za každého počasia

Ak vám nebude priať počasie a zastihne vás dážď v polovici naplánovanej trasy, nemusíte byť zúfalí a ihneď hľadať možnosť ukryť sa. V okamihu vytiahnete pláštenku, ktorá je súčasťou vozíka a prekryjete s ňou celý vozík. Dieťa tak zostane v suchu a pokojne bude sledovať, ako kvapky dažďa stekajú po pláštenke. Proti slnečnému svitu dieťa ochráni polohovateľné tienidlo.

Buďte vždy pripravení

Výrobcovia mysleli skutočne na všetko. Zásluhou technológie Thule Click n´Store budete pripravení na všetko. Ak vyrazíte v ústrety športovej aktivite, do úložného priestoru sa s rezervou vmestí i set pre vychádzky, behanie a cyklistiku a vy môžete zmeniť športovú činnosť prakticky kedykoľvek. Úložný priestor sa hodí i na menší nákup.

Chariot ponúka unikátny Child Transport System (CTS), ktorý umožňuje jednoduchým stlačením tlačítka doplniť detský vozík o prídavné sety a originálne príslušenstvo Chariot CTS. Bežecký set, inline set, turistický set alebo set na pripojenie za bicykel tak jednoducho a rýchlo nasadíte na vozík a to za pár sekúnd.

Parametre

Počet miest1 dieťa
Brzdalze dokoupit
Upínacie pásy5bodové bezpečnostné
Pruženieano
Polohovateľnosť sedačkynie
Rozmery vozíka85,5 × 62 × 37,5 cm
Možnosť zloženia vozíkaáno
Hmotnosť vozíka11,5 kg
Maximálna nosnosť vozíka34 kg
Miminkovníkmožnosť dokúpiť
Prestavba na prívesný vozík za bicykeláno, súčasťou balenia
Prestavba na behanie alebo jazdu na inline korčuliachmožnosť dokúpiť
Prestavba na vychádzakové prevedenie (kočík)áno, je súčasťou balenia
Prestavba na beh na lyžiachnutné dokúpiť
Hodnotenie SportObchod.sk

Vývoj ceny Thule Chariot Lite 1


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.