Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 – recenzia na cenovo dostupný masážny prístroj

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1
 • Typy masáže: 4
 • Možnosť nastavenia dĺžky masáže: áno
 • Spôsob ovládania: diaľkový ovládač
 • Vyhrievanie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Masážne prístroje
199,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
wellneo.sk

Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 je šikovný a skladný masážny prístroj pre personalizovanú masáž, ktorú si môžete dopriať v pohodlí vášho domova. Spája v sebe techniku shiatsu, vibračnú terapiu a terapiu teplom, a to v štyroch rôznych oblastiach tela – na krku, na ramenách, chrbte i na stehnách.

Masážna podložka sa jednoducho používa a ovláda sa pomocou diaľkového ovládača. To, ako má vaša masáž pomocou tohto zariadenia vyzerať, si nastavíte podľa vašich preferencií. Môžete si vybrať masáž v dĺžke trvania 5, 10 či 15 minút a rovnako si môžete zvoliť aj to, akú partiu chcete premasírovať a tiež to, akou technikou sa bude masáž vykonávať. Čo sa týka ceny Wellneo masážnej podložky chrbta a nôh Shaitsu 4v1, v porovnaní napríklad s masážnymi kreslami, ide o cenovo výhodnejšie zariadenie.

Čítať viac...

porovnanie cien
wellneo.sk ⭐️ populárne produkty známe z televízie
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
199,99 € Do obchodu wellneo.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
199,99 € Do obchodu TopShop.sk

Základné informácie

Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shaitsu 4v1 je jednoduché a cenovo dostupné masážne zariadenie, s ktorým si môžete dopriať personalizovanú masáž v pohodlí vášho domova, a to kedykoľvek budete chcieť. Masážny prístroj Wellneo v sebe kombinuje hĺbkovú shiatsu masáž, terapiu teplom a vibračnú terapiu.

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - uskladnenie

Veľkou výhodou podložky Wellneo je dobrá skladnosť

Vybrať si môžete dĺžku trvania masáže, ktorá môže byť 5, 10 alebo 15 minút. No a zvoliť si môžete aj to, na akú oblasť vášho tela sa má masáž sústrediť. Na výber máte možnosť masírovania chrbta, ramien, krku a stehien.

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - masážne zóny

 

Ako funguje personalizovaná masáž pomocou podložky Wellneo?

Masážna podložka Wellneo vám umožňuje vybrať si nielen to, ako dlho bude vaša masáž trvať, ale aj to, o aký typ masáže pôjde a ktorú konkrétnu časť tela bude prístroj masírovať.

Personalizácia spočíva v tom, že:

 • si môžete nastaviť 5, 10 alebo 15 minút trvajúcu masáž
 • oblasť ramien a krku má nastaviteľnú výšku masážnych uzlov shiatsu
 • môžete si zvoliť masáž rotačnými hlavicami po celej chrbtici
 • na výber máte shiatsu masáž
 • zvoliť si môžete aj bodovú masáž zameranú na konkrétnu časť chrbtice
 • v ponuke nájdete aj hĺbkovú masáž pozdĺž celej chrbtice alebo zameranú na oblasť hornej či dolnej chrbtice
 • ponúka dva stupne intenzity vibračnej masáže v sedacej časti
 • nechýba terapia teplom výborná pre celkové uvoľnenie tela

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - použitie

 

Tipy masáže

Ako vyplýva z názvu, Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shaitsu 4v1, vám prináša štyri spôsoby masáže a uvoľnenia vášho tela. Pozrime sa na ne podrobnejšie.

➡️Shiatsu technika

Táto japonská tlaková masáž je výborná na uvoľnenie napätia a redukciu svalových uzlov tým, že stláča akupresúrne body. Preniká tak hlboko do tkanív vášho tela a je vhodná na uvedenie tela do celkovej rovnováhy. Pomáha tiež zmierniť fyzické, ale i psychické napätie.

Technika shiatsu sa sústredí do oblasti krčnej chrbtice a na masážnej podložke si viete presne nastaviť výšku, v akej vás má prístroj masírovať. To znamená, že sa prispôsobí takmer každému tak, aby priniesla dokonalé uvoľnenie svalov ramien a krku a výborný relax.

 

➡️Vibračná masáž

Tento typ masáže je vhodný na zmiernenie pocitu stuhnutých dolných končatín, čo ocenia ľudia so sedavým zamestnaním, ale aj tí, ktorí majú za sebou náročné cvičenie. V sedacej časti masážnej podložky je pre ešte väčší pocit pohodlia umiestnená vibračná masáž pre stimuláciu krvného obehu v tejto oblasti vášho tela.

 

➡️Krúživá masáž

Tento spôsob masáže prináša uvoľnenie a úľavu od nepríjemných pocitov napätia v dolnej i hornej časti chrbtice. Táto masážna technika vytvára neustály tlak a jemne krúži zhora nadol pozdĺž hlavných svalov chrbtice. Ide o masáž určenú na uvoľnenie a zohriatie svalov a je vhodná na prípravu tela pred hĺbkovou shiatsu masážou. Tiež je vhodné kombinovať ju s terapiou teplom, pretože tak jej účinky ešte zlepšíte.

 

➡️Terapia teplom

Terapia teplom pomocou masážnej podložky Wellneo je vhodná na zlepšenie krvného obehu. Pri jej aplikácii na určitú časť krvného obehu sa znižuje stuhnutosť kĺbov a zlepšujú sa celkové účinky masáže. Terapia teplom má priaznivé účinky na vaše telo a tiež vám prinesie pocit pohodlia a znižuje stres.

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - priebeh masáže na gauči

 

Zdravotné účinky masáže

Masáž prináša množstvo zdravotných účinkov. Pozrime sa teda, s čím všetkým vám môže Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shaitsu 4v1 pomôcť:

 • uvoľniť tlak krčného svalstva, svalov chrbta a ramien
 • znížiť napätie a nepohodlie v krížovej časti chrbta
 • znížiť stuhnutosť stehien
 • zlepšiť váš krvný obeh
 • uvoľniť celú vrchnú časť chrbta
 • uvoľniť celkové napätie a zbaviť vás stresu

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - účinky masáže

Skúsenosti zákazníkov

Zaujímalo nás tiež to, aké majú s touto masážnou podložkou skúsenosti zákazníci, a tak sme sa pozreli na niekoľko recenzií na masážnu podložku chrbta a nôh Shiatsu 4v1.

V recenzii sme sa dozvedeli napríklad aj to, že masáž pomocou tohto zariadenia sa veľmi podobá skutočnej masáži rukami.

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - skúsenosť

Ďalšia skúsenosť hovorí o tom, že vás masáž pomocou masážnej podložky Wellneo výborne uvoľní po celom dni a príjemne zrelaxuje.

Masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 - recenzia

Aj vo videu si môžete vypočuť názory zákazníkov na tento masážny prístroj:

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager Testimonial 1

 

Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1 – odporúčame?

Ak hľadáte kvalitný a cenovo dostupný masážny prístroj s rôznymi funkciami, masážna podložka Wellneo by pre vás mohla byť vhodnou voľbou. V porovnaní s masážnym kreslom je nielen lacnejšia, ale tiež nezaberie toľko miesta a jednoducho sa skladuje. Oceňujeme, že v ponuke má rôzne typy masáže a tiež rôzne nastavenia, a tak si viete masáž prispôsobiť svojim preferenciám. Ovláda sa pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Za výhodu považujeme tiež to, že vám premasíruje nielen krk, ramená či celý chrbát, ale aj stehná.

Výhody

 • skladnosť
 • cenová dostupnosť
 • rôzne funkcie
 • personalizácia masáže

Nevýhody

 • nemá tak veľa masážnych bodov ako masážne kreslá

Záver recenzie: Cenovo dostupná a dobre skladovateľná masážna podložka so zaujímavými funkciami, vďaka ktorým si viete nastaviť masáž presne podľa vašich predstáv.

Hodnotenie autora
 • Jednoduchosť použitia
 • Funkcie
 • Skladnosť
 • Cena

Súhrn

Cenovo dostupná a dobre skladovateľná masážna podložka so zaujímavými funkciami, vďaka ktorým si viete nastaviť masáž presne podľa vašich predstáv.

4.4
Vývoj ceny Wellneo masážna podložka chrbta a nôh Shiatsu 4v1


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.