Wellneo Stimulátor krvného obehu EMS

29. júla 2021 0
Wellneo Stimulátor krvného obehu EMS
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Masážne prístroje
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Čo o Wellneo Stimulátor krvného obehu EMS píše eshop

Brilantná inovácia pre boľavé nohy

Boľavé nohy a chodidlá môžu byť veľmi nepríjemné, najmä počas chladných zimných mesiacov. Tu je riešenie: Wellneo stimulátor krvného obehu EMS, úžasný prístroj na zlepšenie krvného obehu! Neuveriteľné výsledky dosahuje kombináciou EMS (elektrická stimulácia svalstva) a vibrácií. Ako by sa vám páčilo uvoľniť unavené svaly a znížiť opuch nôh? S týmto prístrojom si môžete užívať všetky výhody cvičenia a pritom pohodlne sedieť.

Prečo je prístroj Wellneo Circulation Vital Plus, výrobkom, ktorý musíte mať:

  • Zlepšuje krvný obeh dolných končatín
  • Upokojuje svaly a zmierňuje únavu
  • Má 99 úrovní intenzity pre vašu vlastnú úroveň pohodlia
  • Súčasťou sú 4 opakovane použiteľné gélové vankúšiky

Ako to funguje

Wellneo prístroj oživuje svaly pomocou 4 elektród v gélových vankúšikoch, ktoré možno priložiť na rôzne oblasti tela naraz. Tento výkonný prístroj ponúka aj elektroliečebnú masáž. Nechajte cielenú elektrickú stimuláciu svalov zbaviť vás napätia v chodidlách a nohách. Prístroj aktivuje tlakové body v chodidlách, takže pocítite jemné pulzovanie a sťahovanie svalov. Po skončení režimu budú vaše nohy dokonale uvoľnené a zbavené tuhosti!

99 úrovní intenzity pre vlastnú úroveň pohodlia

Čím sme starší, tým viac sme náchylní na nepohodlie nôh. Dlhodobé státie alebo sedenie vystavuje naše svaly a chodidlá väčšiemu tlaku. Na to môžete pokojne zabudnúť s prístrojom Wellneo Circulation Vital, ktorý ponúka 99 úrovní intenzity pre vlastnú úroveň pohodlia. Dokonca má diaľkové ovládanie pre maximálne pohodlie. Jeho používanie je také ľahké ako vkĺznutie do šľapiek či zapnutie televízora pomocou diaľkového ovládača.

Doprajte svojim chodidlám trochu reflexológie

Vďaka špeciálnym vankúšikom na chodidlá, ktoré zaručujú hĺbkovú stimuláciu, Wellneo stimulátor zaručuje, že vašim nohám sa dostane starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Chceli ste niekedy vyskúšať reflexnú masáž? Stimuláciou rôznych oblastí z tabuľky reflexológie chodidiel tento skvelý prístroj zlepšuje tok energie a obnovuje rovnováhu. Presne to, čo potrebujete po náročnom dni. Nechajte svoje telo vstúpiť do hlbokej relaxácie, aby sa znížilo nepohodlie a stres.

Objavte silu vibračnej masáže

Okrem EMS prístroj Wellneo využíva vibračnú technológiu na ďalšiu stimuláciu akupunktúrnych bodov a hlbšiu penetráciu do svalových tkanív. Obe osviežujúce masáže pracujú synergicky, aby uvoľnili unavené svaly, znížili opuchy a zmiernili stres. A výsledok? Zlepšený krvný obeh v chodidlách bez známok nepohodlia. Použite Wellneo stimulátor krvného obehu na relaxáciu doma alebo v práci!

Skvelý spôsob obnovenia úrovne energie

Vždy, keď sa cítite napätí, umiestnite vankúšiky Wellneo na krk, chrbát, ruky, ramená, driek alebo hornú časť nôh. Prístroj sa môže používať s vankúšikmi s elektródou alebo samostatne, čo z neho robí jeden z najpraktickejších prístrojov na obnovenie úrovne energie. Užite si zábavu objavovaním všetkých režimov tohto skvelého posilňovača krvného obehu, ktorý vás okamžite pripraví na každodenné výzvy.

Vývoj ceny Wellneo Stimulátor krvného obehu EMS


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.