Wellneo vákuový čistič pórov – recenzia

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Wellneo vákuový čistič pórov
 • Napájanie: 2 AA batérie
 • Počet hlavíc: 4
 • Stupne vákua: 2
 • Dostupnosť: Vypredané
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Vákuový čistiť pórov Wellneo je jednoduchým, bezbolestným a tiež celkom účinným nástrojom na odstraňovanie čiernych bodiek. Ide o cenovo dostupný produkt, ktorý zbaví vašu pleť upchatých pórov a nevzhľadne pôsobiacich čiernych bodiek bez toho, aby ste ich museli manuálne vytláčať a dráždiť tak svoju pokožku.

Čistič pórov Wellneo je vybavený štyrmi rôznymi doplnkami, má dve nastavenia a keďže je bezkáblový, používa sa prakticky a veľmi jednoducho. Výhodou sú jeho kompaktné rozmery, a tak vám v kúpeľni nezaberie veľa miesta a môžete ho so sebou nosiť aj v prípade, že veľa cestujete. Vákuový čistič pórov a čiernych bodiek disponuje výkonnou a zároveň jemnou odsávacou technológiou pre okamžite čistú pokožku. Je teda silný, no zároveň šetrný k vašej pleti.

Základné informácie

Vákuový čistič pórov Wellneo sa jednoducho a rýchlo postará o to, aby bola vaša pokožka okamžite čistá a zbavená čiernych bodiek. Je vybavený jemnou, no výkonnou odsávacou technológiou, a tak je k vašej pokožke šetrný a účinný zároveň. Keďže ide o bezdrôtové zariadenie, jeho používanie je maximálne jednoduché a pohodlné. K čističu pórov je dodávané aj praktické plátené vrecko, do ktorého môžete dať čistič aj s hlavicami napríklad počas cestovania. Zariadenie je napájané dvoma batériami typu AA, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Čistenie pleti pomocou vákuového čističa je maximálne hygienické, pretože sa pleti nechytáte rukami a nehrozí zanesenie infekcie. Odsávanie je bezpečné a ak nemáte veľmi citlivú pleť, nemusíte sa obávať ani podráždenia pokožky. Vákuový čistič Wellneo môžete celkom bezpečne použiť na všetkých problematických častiach tela, na ktorých sa najčastejšie vyskytujú čierne bodky a vyrážky. Je vhodný na čistene pleti na tvári, ale aj na rukách, hrudníku a na chrbte.

Výkon zariadenia môžete nastaviť na dve úrovne presne tak, ako vám to vyhovuje. Ak máte citlivejšiu pleť, zvoľte slabší stupeň odsávania. V prípade, že potrebujete vyčistiť póry skutočne dôkladne, môžete úroveň odsávania zvýšiť. Súčasťou odsávača pórov Wellneo sú aj štyri nadstavce, pomocou ktorých sa dostanete aj na ťažšie prístupné miesta s čiernymi bodkami. Problémom tak nebude vyčistiť póry v záhyboch okolo nosa či na brade.

Príslušenstvo tvoria tieto hlavice:

 • malá hlavica – využíva jemnú odsávaciu silu a je vhodná najmä na citlivú pleť v oblasti nosa
 • veľká hlavica – jej sacia sila je silnejšia a určená je na čistenie pórov na väčších plochách
 • oválna hlavica – je ideálna na čistenie pleti v okolí úst a nosa
 • peelingová hlavica – je určená na odstraňovanie odumretých buniek a odstraňovanie nečistôt z pokožky

 

Použitie

Použitie vákuového čističa pórov Wellneo je skutočne veľmi jednoduché. Po tom, čo do zariadenia vložíte dve batérie typu AA, si zvolíte hlavicu podľa toho, ktorú časť tela či tváre chcete vyčistiť. Pre čo najlepšie vyčistenie pleti vám odporúčame napariť si tvár, pričom vhodné  je, ak bude naparovanie trvať aspoň 15 minút.

Najskôr vám odporúčame vyskúšať si čistenie pri slabšom výkone a v prípade, že sa vám to bude zdať málo a vaša pokožka nebude podráždená, výkon vysávania nečistôt môžete zvýšiť. Pri ďalšom čistení budete už z vlastnej skúsenosti vedieť, aký výkon máte na konkrétnu partiu použiť. Po vyčistení stačí hlavicu dôkladne umyť pod vlažnou tečúcou vodou a nechať vysušiť.

 

Porovnanie vákuových čističov iných značiek + skúsenosti a recenzie

Ak sa rozhodnete používať na čistenie upchatých pórov a odstraňovanie čiernych bodiek na tvári vákuový čistič pórov, natrafiť môžete aj na rôzne iné značky, nielen na Wellneo. Pozreli sme sa, ktoré ďalšie vákuové čističe pórov patria k obľúbeným a aké sú ich parametre.

Okrem vákuového čističa pórov Wellneo nájdete na Heuréke medzi tými zákaznícky najobľúbenejšími napríklad vákuový čistič KilPor, ktorý je v podobnej cenovej relácii, či cenovo náročnejší vákuový čistič pórov Beurer.

 

Porovnanie vákuových čističov + skúsenosti a recenzie

 

Zisťovali sme aj to, aké majú užívatelia skúsenosti s čistením pleti pomocou vákuového čističa pórov. Fórum na stránke Modrý koník obsahuje skúsenosti niekoľkých žien s týmto zariadením, avšak nie je tam uvedené, o akú značku presne ide. Dámy však neboli s fungovaním vákuového čističa pórov veľmi spokojné. Avšak na vákuový čistič pórov Wellneo sme našli aj pozitívne recenzie, konkrétne na stránke Amazon, kde sa zákazníci vyjadrili, že funguje presne podľa ich očakávaní a pleť jednoducho a dobre vyčistí.

 

Zhrnutie na záver

Vákuový čistič pórov a čiernych bodiek Wellneo je cenovo dostupným zariadením, ktoré vám pomôže udržať vašu pleť čistú a zdravú. Samozrejme, ošetrenie od kozmetičky používaním tohto prístroja nenahradíte. Ak však chcete svoju pokožku udržiavať bez upchatých pórov, môže vám vákuový čistič pomôcť. Jednoducho sa ovláda, je bezdrôtový, a tak si ho môžete zobrať so sebou i na cesty. Technológia odsávania je silná a účinná, no zároveň je k pleti šetrná, takže sa nemusíte obávať podráždenia a ani zanesenia infekcie, ktorá hrozí pri ručnom vytláčaní čiernych bodiek.

Výhody

 • cenovo dostupné zariadenie
 • jednoduché používanie
 • 4 hlavice
 • praktické cestovné vrecko

Nevýhody

 • slabšia účinnosť pri väčšom upchatí pórov
 • citlivejšiu pokožku môže podráždiť

Záver recenzie: Cenovo dostupné zariadenie, ktoré vám môže pomôcť udržať vašu pleť bez nečistôt a upchatých pórov.

Hodnotenie autora
 • Účinnosť čistenia pleti
 • Jednoduchosť používania
 • Vybavenie
 • Cena

Súhrn

Cenovo dostupné zariadenie, ktoré vám môže pomôcť udržať vašu pleť bez nečistôt a upchatých pórov.

4.3

Wellneo vákuový čistič pórov

✅ Cena: 39,90 €

Chcem Wellneo vákuový čistič pórov wellneo.sk
Vývoj ceny Wellneo vákuový čistič pórov


Mohlo by vás zaujímať

  Autor článku
  Petra Lyžičiarová

  Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

  Komentáre
  Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.