Wellneo zastrihávač vlasov a fúzov s odsávaním – výkonný a praktický zastrihávač aj na cesty (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 19. septembra 2021 0
Wellneo zastrihávač vlasov s odsávaním
 • Výrobca: Wellneo
 • Typ: zastrihávač
 • Výdrž na jedno nabitie: 40 minút
 • Počet nastavení dĺžky strihania: 10
 • Dostupnosť: Skladom
29,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
wellneo.sk

Skoncujte s neporiadkom v kúpeľni s Wellneo zastrihávačom vlasov s odsávaním. Tento šikovný a praktický zastrihávač je ľahko ovládateľný a šetrí vám prácu s ďalším upratovaním vlasov či fúzov po strihaní všade okolo vás. Jeho najväčšou prednosťou je, že odstrihnuté vlasy alebo fúzy odsaje a zostanú uložené v jeho komore namiesto toho, aby popadali na zem. Prečítajte si všetko o tomto praktickom prístroji na strihanie vlasov a fúzov v našej recenzii.

Čítať viac...

porovnanie cien
wellneo.sk ⭐️ populárne produkty známe z televízie
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
29,99 € Do obchodu wellneo.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
29,99 € Do obchodu TopShop.sk

Základné informácie o Wellneo zastrihávači vlasov s odsávaním

➡️ Ľahká manipulácia a ovládanie

Zastrihávač má naozaj nízku hmotnosť, vďaka čomu je manipulácia s ním naozaj jednoduchá. Tento ľahko ovládateľný a výkonný zastrihávač vlasov Wellneo je navrhnutý tak, aby sa perfektne zmestil do vašej dlane a uľahčil vám každodennú starostlivosť o vlasy či fúzy. Upraviť si môžete rôzne partie na vašom tele.

Muž si strihá vlasy

 

➡️ Kvalitné strihanie a odsávanie

Wellneo zastrihávač disponuje kvalitnými čepeľami z uhlíkovej ocele, ktoré nevynechajú ani tie najjemnejšie vlasy a zastrihnú ich presne podľa vašich predstáv. Vo vnútri odolného krytu nájdete dokonca vysoko výkonný ventilátor, ktorý vytvára podtlak a účinne vysáva zastrihané vlasy. Výkonné odsávanie počas holenia zberá vlasy do malého zabudovaného zásobníka. Dokáže si poradiť s rôznymi partiami na ľudskom tele, ktorými sú vlasy, brada, fúzy, bokombrady, hruď, podpazušie alebo krk.

Ventilátor v zastrihávači vlasov Wellneo

 

➡️ Strihanie bez neporiadku

Na neporiadok po strihaní môžete odteraz zabudnúť. Wellneo zastrihávač s odsávaním vám pomôže vytvoriť požadovaný účes bez toho, aby ste následne museli odstrihnuté vlasy ešte upratovať. Môže za to výkonné vákuum, ktoré zaisťuje, že ostrihané vlasy zostanú zachytené v jeho komore namiesto toho, aby padali na vaše oblečenie, umývadlo či podlahu. Po skončení strihania vyprázdnite komoru a vyčistite vlasy z čepele čistiacou kefkou, ktorá je súčasťou balenia.

👉 Takto funguje odsávanie vlasov do zásobníka:

 

➡️ Použitie kdekoľvek a kedykoľvek

Tento prístroj môžete používať doslova kdekoľvek a kedykoľvek. Je skvelý na dovolenky a rôzne cesty. Zastrihávač má kompaktné rozmery, preto sa vmestí do každej cestovnej tašky bez toho, aby zaberal veľa miesta. Je totiž nabíjateľný, preto ho po nabití môžete odpojiť z kábla a využiť tam, kde budete potrebovať. Samozrejme, ak sa vám neskôr vybije a budete ho súrne potrebovať, môžete strihať aj s prístrojom napojeným na nabíjačku, pretože kábel je dlhý až 178 cm, takže aj manipulácia s napojeným zastrihávačom nebude príťažou.

Nabíjanie Wellneo zastrihávača

 

➡️ Možností využitia je neúrekom

Zastrihávač Wellneo s odsávaním je praktickou a predovšetkým potrebnou pomôckou pre každého muža. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky aj tých náročnejších užívateľov. Úplne perfektné je to, že môžete zabudnúť na nespočetné množstvo príslušenstva, ktoré sa stále niekde stráca, hlavne keď ho najviac potrebujete. Veď to poznáte, zákon schválnosti, keď sa najviac ponáhľate. So zastrihávačom Wellneo s tým už nebudete mať problém. Jednoducho nastavte hlavicu na požadovanú dĺžku a môžete začať. Na výber máte z 10 možných variantov dĺžky vlasov od 1,5 do 16 mm, čo je vhodné pre dlhšie aj kratšie účesy. A dokonca môžete ho môžete použiť aj na všetky dĺžky brady.

Nastavenie dĺžky strihania na zastrihávači

 

➡️ Dobrá výdrž a nabíjanie

S vákuovým zastrihávačom vlasov Wellneo môžete pri strihaní dosiahnuť vždy ten najlepší výsledok. Nehrozí vám pri používaní žiadne poranenie alebo podráždenie pokožky. Čistenie je úplne bezproblémové, jednoducho zoberte priloženú kefku a vyčistite zanesené časti prístroja. Určite ho však neponárajte do vody. Zastrihávač je bezšnúrový a nabíjateľný, preto ho môžete využívať aj na cestách. Pre nabitie ho napojte na kábel, ktorý je dlhý až 178 cm a umožní vám strihanie aj počas nabíjania. Výdrž batérie na jedno nabitie je cca 40 minút. Za ten čas dokážete vykúzliť naozaj rôzne účesy. Praktický bude pritom svetelný indikátor batérie, ktorý vás včas informuje o stave nabitia.

👉 Wellneo zastrihávač vlasov s odsávaním v praxi:

Zastrihávač vlasov s odsávaním

 

Recenzie na zastrihávač Wellneo s odsávaním

Hoci recenzií na internete veľa nie je, je to logické, nakoľko je tento prístroj na trhu krátko. Predsa sme však nejaké našli a potvrdili len to, čo uvádza výrobca pri popise výrobku. Zastrihávač Wellneo je kvalitne spracovaný a ľudia veľmi oceňujú najmä spomínaný zásobník na odstrihnuté vlasy. Prístroj má taktiež veľmi dobrý pomer kvalita / cena. Negatívne recenzie sme zatiaľ nenašli, prečítajte si teda, čo konkrétne opísali v recenziách zákazníci:

Recenzie na Wellneo zastrihávač s odsávaním

 

Zhodnotenie na záver

Wellneo zastrihávač na vlasy s odsávaním je potrebná pomôcka, nielen pre každého muža. Upraví si ním vlasy, bradu, fúzy či chĺpky na rôznych častiach tela. Jednoducho všade tam, kde to bude potrebovať. Zastrihávanie, skrátenie či úprava vlasov neboli nikdy jednoduchšie. Vzhľadom na ponuku ďalších modelov a značiek zastrihávačov, ktoré ponúka dnešný trh, má Wellneo zastrihávač aj celkom prijateľnú cenu. Zakúpiť si ho môžete priamo na stránke www.wellneo.sk a to za cenu 29,99 €. Tento prístroj odporúčame aj ako skvelý tip na darček pre každého muža, či už je to váš otec, manžel, brat, priateľ alebo dedko.

 

💡 TIP: Prečítajte si náš článok Vyberáme zastrihávače brady a fúzov a dozviete sa niečo viac aj o iných modeloch zastrihávačov na bradu a fúzy.

Výhody

 • zabudovaný zásobník na vlasy
 • rôzne nastavenia dĺžky strihania
 • praktický ventilátor
 • dlhý nabíjací kábel

Nevýhody

 • umývanie len suché pomocou kefky

Záver recenzie: Praktický a šikovný zastrihávač s odsávaním vlasov do zásobníka.

Hodnotenie autora
 • Strihanie a holenie
 • Šetrnosť k pokožke
 • Odolnosť
 • Batérie a spotreba
 • Technické údaje
 • Cena

Súhrn

Praktický a šikovný zastrihávač s odsávaním vlasov do zásobníka.

4.6
Vývoj ceny Wellneo zastrihávač vlasov s odsávaním


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.