Banquet Šunkovar nerezový Akcent - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Banquet Šunkovar nerezový Akcent 19,5 x 10 cm 1,3 l
  • Kapacita: 1 kg
  • Materiál: nerezová oceľ
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Šunkovary
17,52 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Šunkovar Banquet Akcent je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je pevný a odolný. Zároveň nie je náročný na čistenie. Objem šunkovaru je 1,3 l a pripravíte v ňom na jeden raz kilo domácej šunky podľa vašej chuti. Súčasťou návodu na použitie je aj recept na výrobu základnej šunky.

Šunkovar sa skladá z hrnca, uzáveru, prítlačnej pružiny a sáčku, do ktorého môžete vložiť pred dusením mäsovú zmes. Súčasťou šunkovaru Banquet je aj teplomer, vďaka ktorému máte kontrolu nad teplotou vody, v ktorej sa šunka pripravuje. Zákazníci vo svojich hodnoteniach oceňujú, že pomocou tohto šunkovaru je šunka pripravená pomerne rýchlo a tiež to, že sa s ním jednoducho pracuje.

Výhody

  • kvalitná nerezová oceľ
  • recept v návode na použitie
  • výhodná cena
  • rýchla výroba šunky

Nevýhody

  • niektorí zákazníci uvádzajú, že sa ťažšie upevňuje teplomer

Záver recenzie: Kvalitný a cenovo dostupný nerezový šunkovar s teplomerom, ktorý má objem "tak akurát" pre jednu domácnosť.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
17,52 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Banquet Šunkovar nerezový Akcent píše eshop

Šunkovar nerezový AKCENT 1,3 l, 19,5 x 10 cm slúži na výrobu a varenie domácej šunky, ktorá je chuťovo neporovnateľná s kupovanou. V šunkovaru si vyrobíte cca 1kg domácej šunky bez konzervantov, umelých farbív a iných chemických prímesí. Zloženie položky: hrniec, viečko, sáčok, prítlačná pružina, teplomer. Vonkajšia aj vnútorná povrchová úprava brúsený nerez. Základný recept na domácu šunku nájdete vo vnútri balenia.

Vývoj ceny Banquet Šunkovar nerezový Akcent 19,5 x 10 cm 1,3 l


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.