inSPORTline Lavister – bežecký pás pre kvalitné domáce športovanie (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 16. októbra 2021 0
Bežecký pás inSPORTline Lavister
 • Typ pohonu: Motorový
 • Šírka bežeckej plochy: 41 cm
 • Dĺžka bežeckej plochy: 130 cm
 • Výkon motora (maximálny): 1,5 HP
 • Nosnosť: 120 kg
 • Maximálna rýchlosť pásu: 14 km / h
 • Maximálne stúpanie: 4 %
 • Odpruženie bežeckej plochy: Áno
 • Sklon bežeckej plochy: Manuálny
 • Sklápacia konštrukcia: Áno
 • Počet programov: 13
 • HRC program: Nie
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Bežecké pásy
759,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

Bežecký pás inSPORTline Lavister je skvelou voľbou, ak hľadáte niečo, pri čom si udržíte svoju kondičku a zdravý životný štýl a to aj v pohodlí svojho domova. Preferujete rýchlu chôdzu alebo jogging, no nemáte čas chodiť do posilňovne? Chýba vám pohyb, keď je vonku zlé počasie? Vyriešite to jednoducho. Pokiaľ ide o cvičebné vybavenie, bežecké pásy sú jednými z najjednoduchších cvičiacich strojov na použitie. A ak ste typ človeka, ktorý sa obáva nerovného terénu, povrch bežeckého pásu je rovný a predvídateľný. To znamená, že sa nemusíte obávať zakopnutia a zranenia na nerovnom teréne.

Bežecké pásy poskytujú vynikajúci kardiovaskulárny tréning a pomáhajú zlepšovať zdravie srdca. Zakaždým, keď stúpite na bežecký pás, posilňujete svoje srdce. Športovanie na bežeckom páse inSPORTline Lavister je veľmi jednoduché a účinné, napríklad aj v boji proti nadbytočným kilám. Čím všetkým disponuje tento prístroj, ako na ňom môžete trénovať či v akej cenovej hladine sa pohybuje, sa dozviete v našej recenzii.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
759,00 € Do obchodu inSPORTline.sk

Porovnanie - Najdôležitejšie parametre

Najdôležitejšie parametre inSPORTline Lavister v porovnaní s víťazmi testu bežeckých pásov

Zlatá stredná cesta Bežecký pás inSPORTline Lavister
inSPORTline Lavister
Ľudová voľba Pacemaker X1, bežecký pás, 10 km/h, tréningový počítač, bielo-modrý
Pacemaker X1
Pre náročných Bežecký pás inSPORTline inCondi T400i
inSPORTline inCondi T400i
Cena759,00 €283,90 €1 689,00 €
Typ pohonuMotorovýMotorovýMotorový
Šírka bežeckej plochy (cm)413053
Dĺžka bežeckej plochy (cm)130110140
Výkon motora (maximálny) (HP)1,50,73,5
Nosnosť (kg)120120180
Maximálna rýchlosť pásu (km / h)141022
Maximálne stúpanie (%)4-7
Odpruženie bežeckej plochyÁnoNieÁno
Sklon bežeckej plochyManuálnyManuálnyElektrický
Sklápacia konštrukciaÁnoÁnoÁno

Porovnanie - Výbava, funkcie a rozmery

Výbava, funkcie a rozmery inSPORTline Lavister v porovnaní s víťazmi testu bežeckých pásov

Zlatá stredná cesta Bežecký pás inSPORTline Lavister
inSPORTline Lavister
Ľudová voľba Pacemaker X1, bežecký pás, 10 km/h, tréningový počítač, bielo-modrý
Pacemaker X1
Pre náročných Bežecký pás inSPORTline inCondi T400i
inSPORTline inCondi T400i
Cena759,00 €283,90 €1 689,00 €
Počet programov13-113
HRC programNieNieÁno
Bezpečnostná poistkaNieÁnoÁno
Meranie tepovej frekvencieÁnoÁnoÁno
Meranie zabehnutej vzdialenostiÁnoÁnoÁno
KolieskaÁnoÁnoÁno
Audio systémNieÁnoÁno
Vyrovnanie nerovnostíNieÁnoÁno
Šírka (cm)727589
Dĺžka (cm)164125197
Výška (cm)12711542
Hmotnosť (kg)492697

Základné informácie o bežeckom páse

InSPORTline Lavister bežecký pás je určený na domáce použitie pre všetkých, ktorí si chcú udržať dobrú kondičku, pre tých, ktorí chcú schudnúť ale aj pre ľudí, ktorí jednoducho túžia pravidelne vykonávať pohybovú aktivitu. Tento model bežeckého pásu sa radí do strednej triedy, nie je určený na profesionálne využitie v posilňovniach. Maximálne zaťaženie je 120 kilogramov, preto nie je vhodný pre ťažie váhy. Na tento parameter dávajte skutočne pozor, aby ste neskôr nepoškodili stroj.

Bežecký pás inSPORTline Lavister

 

Bežecký pás od spoločnosti inSPORTline disponuje 12-timi prednastavenými programami s rôznou úrovňou náročnosti. Samozrejmosťou je aj manuálny program, ktorý si nastavíte sami v rámci svojich schopností. Prístroju nechýbajú ani rôzne technológie, vďaka ktorým má bežecký pás tichý chod či naozaj jednoduchú manipuláciu a skladanie. Poteší vás aj priestranná bežecká plocha, ktorá má rozmery 130 x 41 centimetrov.

 

👉 Technické informácie:

Použitiedomáce
Typ pásumotorový
Zdroj napájania220 V, 230 V
Výkon motora1,5 HP
Maximálna nosnosť120 kg
Rozmery bežeckej plochy130 x 41 cm
Sklon bežeckej plochymanuálny
Maximálny sklon bežeckej plochy2° (3,5 %)
Rýchlosť1 – 14 km/h
Celkový počet programov13
Prednastavené programy12
Užívateľské programynie
Manuálny programáno
Snímače tepovej frekvencieáno
Držiak na fľašuáno
Stojan na tabletáno
Transportné kolieskaáno
Systém vyrovnania nerovnostíáno
OdpruženieSilent Block
Bezpečnostná brzdaáno
Prijímač hrudného pásunie
Hrudný pás súčasťou balenianie
Audio vstupáno
Sklápacia konštrukciaáno
Celkové rozmery stroja127 cm x 72 cm x 164 cm (V x Š x D)
Rozmery v sklopenom stave148 cm x 72 cm x 92 cm (V x Š x D)
Hmotnosť49 kg

 

Všetky prednosti bežeckého pásu inSPORTline Lavister

➡️ Pôžitok z behania na kvalitnej ploche

Základom celého stroja je kvalitná a priestranná bežecká plocha. Samozrejme, disponuje ňou aj model Lavister a jej rozmery sú 130 x 41 cm. Dopraje vám teda dostatok priestoru na pohodlné behanie či chôdzu. Vyšperkované budú dokonca kvalitným Silent Block odpružením, vďaka ktorému bude pre vás beh doslova radosťou.

Bežecká plocha na páse

 

➡️ Rýchly a napriek tomu tichý

Motor má výkon 1,5 HP a dokážete ním vykonávať pohybovú aktivitu v rýchlosti od 1 – 14 km/hod. Samozrejme, všetko závisí od vašich schopností, preto si rýchlosť viete sami nastaviť podľa svojich potrieb a v pravidelných krokoch. Vysoký výkon však neznamená vysokú hlučnosť. Práve naopak, bežecký pás inSPORTline Lavister má tichý chod a nebudete ním tak rušiť ani svojich susedov.

 

➡️ Jednoduché skladanie stroja

Určite na tomto stroji oceníte aj jeho ľahkú manipuláciu a skladnosť. Bežecký pás inSPORTline Lavister po docvičení jednoduchým pohybom zložíte a pomocou koliesok ľahko premiestnite tam, kde nebude nikomu prekážať. Šetríte tak dokonca aj miesto v dome alebo v byte.

Rozložený a zložený bežecký pás

 

➡️ Na detailoch záleží

Bežecký pás ma robustnú konštrukciu, ktorá je schopná maximálneho zaťaženia 120 kilogramov. Pre porovnanie, profesionálne bežecké pásy majú maximálnu nosnosť až 180 kg. Spolu s možnosťou manuálneho nastavenia sklonu bežeckej plochy tak pásu pre domáce behanie naozaj nič nechýba. Výrobca myslel aj na pravidelný pitný režim, preto bežecký pás disponuje aj dvomi držiakmi na fľaše pre doplnenie tekutín. Dá sa povedať, že takým bonusom je tu držiak na tablet alebo telefón a zdierka na audio kábel (3,5 mm jack) v kombinácii s výkonnými reproduktormi. Namotivovať sa preto môžete svojou obľúbenou hudbou, ktorá vás pri športovaní dokonale nakopne.

Displej bežeckého pásu

 

➡️ 12 prednastavených programov

Samozrejme, nechýba ani prehľadný a podsvietený LCD displej, na ktorom si môžete vybrať z 12 prednastavených programov s rôznou úrovňou náročnosti. Dostupný je aj manuálny program, v ktorom si záťaž tlačidlami na držadlách určujete sami. V kombinácii so snímačmi tepovej frekvencie v rukovätiach tak tréning dokonale prispôsobíte svojim potrebám. Displej vám okrem tepovej frekvencie ukáže aj aktuálnu rýchlosť, prejdené kilometre alebo dĺžku cvičenia.

 

👉 Voľba prednastavených programov:

Ak stlačíte tlačidlo PROGRAM, okienko DISTANCE zobrazí P1 – P12. Zvoľte si vyhovujúci program. Okienko TIME začne blikať na hodnote 10:00. Pomocou SPEED +/- si nastavte ľubovoľný čas. Pomocou tlačidla ŠTART spustíte nastavený program. Každý prednastavený program má 10 fáz. Každá fáza trvá jednu desatinu nastaveného času. Počas každej fázy môžete meniť rýchlosť pomocou SPEED +/-, ale vstupom do novej fázy stroj vždy upraví rýchlosť podľa nastavených parametrov. Akonáhle program dobehne, stroj trikrát zapípa a plynule zastaví.

 

➡️ Ďalšie funkcie a programy

Nezvyčajnou funkciou na tomto modeli bežeckého pásu je program Matrix, ktorý počíta kolá na 400 m dlhej trati. Pás Lavister disponuje už spomínanými snímačmi tepovej frekvencie v rukovätiach a prehľadným podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie ako je čas, vzdialenosť, pulz, rýchlosť a indikátor Body Fat (orientačné meranie telesného tuku). Pás disponuje tiež funkciou Pauza, vďaka ktorej môžete počas tréningu od pásu odbehnúť a neskôr sa vrátiť bez toho, aby ste museli začínať celý tréning znova.

 

➡️ Technológie, ktoré vylepšujú bežecký pás inSPORTline Lavister

 • Easy Fold System: jednoduchý a efektívny piestový mechanizmus umožňuje veľmi jednoduché rozloženie aj zloženie pásu jednou rukou
 • Silent Motion Technology: tichý chod motora bežeckého pásu
 • Touch & Run ovládanie: dôležité funkčné tlačidlá sú umiestnené aj na postranných držadlách, a navyše odštartovať aj ukončiť tréning dokážete jedným tlačidlom

 

Montáž bežeckého pásu

Bežecký pás vám kuriér dodá v jednej veľkej krabici, v ktorej nájdete všetko potrebné pre zostavenie celého stroja. Základom je nájsť zariadeniu čistú a rovnú plochu, kde ho budete aj používať. Teraz môžete začať skladať bežecký pás. Na videu uvidíte podrobný návod aj s radami, ako na to, až do finálnej fázy. Na videu je mierne odlišný model bežeckého pásu inSPORTline, avšak postup je presne taký istý. Líšiť sa môže len minimálne. Na montáž sa odporúča zavolať si pomocníka.

👉 Ako postupovať pri montáži bežeckého pásu:

Montáž běžeckých pásů - jak na to?

 

Ovládací panel bežeckého pásu

Programy na displeji bežeckého pásu

 

➡️ Zobrazované informácie:

⭐ SPEED / PULSE: Zobrazuje rýchlosť v rozmedzí 1,0 – 14,0 km / h. Zobrazuje tepovú frekvenciu bežca. Ak má bežec obe ruky položené na tepových snímačoch vnútri madiel, systém vypočíta bežcov tep a zobrazí ho v tomto okienku. Rozmedzie zobrazovanej hodnoty činí 50 – 200 tepov za minútu (Tieto dáta sú len orientačné a nemožno ich použiť na lekárske účely).

⭐ DISTANCE: V nastavení programov sa v tomto okienku zobrazí voľba programov P1 – P2 – P11 – P12 – FAT. Keď je prístroj aktívny, zobrazuje ubehnutú vzdialenosť v rozmedzí 0,0 – 99,9 km. Ak sa táto hranica prekročí, odpočítavanie začne znova od 0,0 km. V režime odpočítavania bude prístroj odpočítavať od nastavenej vzdialenosti k nule. Akonáhle bežec vzdialenosť dobehne, stroj sa plynulo zastaví a na displeji sa objaví “End”. Po piatich sekundách sa nastavenie vráti na predvolené.

⭐ TIME: Zobrazuje čas behu v rozmedzí 0:00 – 18 hod. Ak je táto hranica prekročená, odpočítavanie začne znovu od 0:00. V režime odpočítavania bude zobrazovaný čas ubiehať od nastaveného cieľa k nule. Akonáhle čas ubehne, stroj sa plynule zastaví a na displeji sa objaví “End”. Po piatich sekundách sa nastavenie vráti na predvolené.

⭐ CALORIES: Zobrazuje, koľko kalórií bežec spálil v rozmedzí 0 – 999 cal. Ak je táto hranica prekročená, začne stroj odpočítavať znovu od nuly. V režime odpočítavania sa budú kalórie odpočítavať od nastaveného množstva k nule. Akonáhle sú všetky kalórie spálené, stroj sa plynulo zastaví a na displeji sa objaví “End”. Po piatich sekundách sa nastavenie vráti na predvolené.

⭐ STEPS: Zobrazuje počet krokov, ktoré bežec urobil. Na displeji sa kroky počítajú v rozmedzí 0 – 99999 krokov, po prekročení tejto hranice, začne prístroj odpočítavať znovu od 0.

⭐ Okienko MATRIX: Zobrazuje 400 metrovú dráhu. Akonáhle dokončíte kolo, prístroj vás upozorní zvukom a zobrazí počet ubehnutých kôl.

 

➡️ Funkcie tlačidiel:

PROGRAM: Pomocou tohto tlačidla si vyberáte programy. Na výber máte z programov P1 – P12 – FAT. P1 – P12 sú prednastavené programy. Predvolená rýchlosť behu je 1,0 km / h.

MODE: Týmto tlačidlom si môžete vybrať režim. Pri výbere režimu musí byť stroj zastavený. Môžete si vybrať z týchto režimov: 0:00 – manuálny režim, 15:00 – režim odpočítavania času (TIME), 1,0 – režim odpočítavania vzdialenosti (DISTANCE) a 50 – režim odpočítavania kalórií (CALORIES). V každom režime môžete nastaviť parametre pomocou + a – pri tlačidle SPEED. Stroj zapnete pomocou tlačidla START. (Predvolené nastavenie rýchlosti behu je 1,0 km / h).

ŠTART: Ak chcete stroj zapnúť, vložte magnetickú časť bezpečnostného kľúča do ovládacieho panela a stlačte tlačidlo START. (Bez bezpečnostného kľúča stroj nebude fungovať).

STOP: Toto tlačidlo má dve funkcie – môže stroj pozastaviť (PAUSE) alebo ho zastaviť úplne (STOP). Ak je stroj aktívny, stlačením tlačidla ho pozastavíte a všetky dáta sa uchovajú. Okienko SPEED zobrazí “PAU”. Keď stlačíte tlačidlo START, stroj bude pokračovať v predošlej činnosti. Ak ale ešte raz stlačíte STOP, stroj sa zastaví a všetky dáta sa vynulujú.

TLAČIDLÁ +/- SPEED: Pomocou tlačidiel +/- môžete upravovať rýchlosť priamo za behu. Jedným stlačením rýchlosť upravíte o 0,1 km / h. Ak podržíte jedno z tlačidiel dlhšie ako 0,5 sekundy, rýchlosť sa bude znižovať / navyšovať plynule.

TLAČIDLÁ QUICK SPEED 2, 4, 6, 8, 10, 12: Tieto tlačidlá slúžia k rýchlej voľbe automatickej rýchlosti 2, 4, 6, 8, 10 a 12 km / h.

FUNKCIE MP3: Pomocou MP3 konektoru môžete pripojiť svoj telefón a prehrávať z neho hudbu. Hlasitosť ovládate tlačidlami na telefóne.

 

Čistenie bežeckého pásu Lavister

Pravidelné čistenie zariadenia vám pomôže predĺžiť životnosť prístroja. Pravidelne ho tiež očisťujte od prachu. Utierajte obe strany bežeckého pásu, aby sa pod ním nestrádal prach. Nebežte na páse so špinavými podrážkami, mohli by ste poškodiť bežeckú dosku a bežecký pás. Povrch pásu umývajte čistou a vlhkou handričkou. Akákoľvek ďalšia údržba by mala byť vykonaná len povolanou kvalifikovanou osobou.

V záujme predĺženia životnosti prístroja sa odporúča po každých 2 hodinách chodu aspoň na 10 minút vypnúť. Ak stroj nepoužívate, odpojte ho od napájania úplne. Dávajte si pozor na riadne natiahnutie bežeckého pásu. Ak je pás príliš voľný, bežec pri behu spadne. Ak je naopak príliš utiahnutý, zvýši sa tým trenie medzi valcom a bežeckými pásmi a zníži sa výkonnosť motora. Správne utiahnutie otestujete tak, že sa budete snažiť pás odtiahnuť od bežeckej dosky smerom nahor. Ideálna vzdialenosť medzi natiahnutým pásom a bežeckú doskou je 50 – 75 mm.

 • Pravidelným čistením značne predĺžite životnosť stroja.
 • Pravidelne tiež bežecký pás zbavujte prachu.
 • Čistite obe strany bežeckej dosky a nášľapnej plochy, zabránite tak nánosom prachu a nečistôt pod pásom.
 • Povrch pásu umývajte handričkou namočenou v roztoku vody a jemného mydla. Dávajte si pozor, aby sa tekutina nedostala dovnútra rámu s motorom.
 • Varovanie: Pred odstránením krytky motora vždy odpojte bežecký pás z napájania.
 • Aspoň raz ročne pod krytkou motora vysajte nečistoty.

 

👉 Nie je nič lepšie ako názorná ukážka, preto tu máme pre vás postup, ako na údržbu a čistenie bežeckého pásu:

Údržba bežeckých pásů - jak na to?

 

➡️ Aplikácia maziva na bežeckú dosku

Bežecký pás je vybavený mazacou doskou, ktorá si však vyžaduje nepretržitú údržbu. Trenie medzi bežeckou doskou a pásom má značný vplyv na celkovú životnosť prístroja, preto aplikujte mazivo v pravidelných intervaloch. Výrobca odporúča dosku pravidelne kontrolovať.

Dosku udržujte nasledovne:

 • Pri nízkom užívaní (menej ako 3 hodiny týždenne) – každých 6 mesiacov
 • Pri strednom užívaní (3-5 hodín týždenne) – každé 3 mesiace
 • Pri častom užívaní (viac ako 5 hodín týždenne) – každé 2 mesiace
 • Alebo zakaždým, keď je celková vzdialenosť vyššia než 250-300 km
 • Vždy používajte iba silikónový olej z ponuky výrobcu

 

Recenzie na bežecký pás inSPORTline Lavister

Určite ako mnoho iných zákazníkov, aj vy hľadáte pred kúpou konkrétneho produktu recenzie, ktoré by vám mohli pomôcť s rozhodovaním. Preto sme našli ohlasy aj na bežecký pás inSPORTline Lavister a môžeme skonštatovať, že je to naozaj dobrá voľba pre bežné domáce využitie pre osoby s hmotnosťou do 120 kilogramov. Ľudia oceňujú na tomto stroji kvalitu v pomere s cenou a tichý chod, ktorý si chválili v mnohých recenziách. Praktické je napríklad zloženie pásu a následne uskladnenie.

Nájdu sa však samozrejme aj nejaké muchy. Trochu nešťastne je riešené umiestnenie tlačidla STOP pri madle, kde sa vám môže stať, že ho stlačíte, aj keď nebudete práve chcieť. Na to si treba dávať pozor. A ešte sa niektorým zákazníkom nepáčilo prevedenie manuálu, privítali by podrobnejšie vysvetlenie určitých detailov. Prečítajte si sami, ako zhodnotili užívatelia tohto prístroja produkt na internetovej stránke Heureka.sk:

Recenzie na bežecký pás inSPORTline LavisterSKúsenosti s inSPORTline Lavister

Viac recenzií → nájdete tu

 

Niekoľko rád pri cvičení na bežeckom páse

✅ Zahrievacia fáza

Táto fáza slúži k prekrveniu celého tela a zahriatie svalstva. Znižuje tiež riziko kŕčov a svalového poranenia. Odporúča sa vykonávať rôzne naťahovacie cviky. Pri preťahovaní zotrvajte v krajnej polohe približne 30 sekúnd, nerobte trhavé pohyby a nekmitajte. Ak pocítite bolesť, okamžite cvik prerušte.

 

✅ Aeróbne cvičenia

Táto fáza je fyzicky namáhavejšia. Pravidelným cvičením sa posilňuje svalstvo dolných končatín. Tempo si môžete určiť sami, ale je veľmi dôležité, aby bolo rovnaké po celú dobu cvičenia. Tepová frekvencia by sa mala pohybovať v cieľovej zóne. Táto fáza by mala trvať minimálne 12 minút. Priemerne trvá táto fáza 15 – 20 minút.

 

✅ Upokojenie po cvičení

Táto fáza slúži k upokojeniu činnosti kardiovaskulárnej sústavy a uvoľnenie svalstva. Mala by trvať približne 5 minút. Môžete opakovať zahrievacie cviky alebo pokračovať v cvičení zvoľneným tempom. Pretiahnutie svalov po cvičení je nesmierne dôležité – opäť je potrebné sa vyvarovať trhaných pohybov a kmitaniu. So zlepšujúcou sa kondíciou môžete predlžovať dĺžku a zvyšovať intenzitu cvičenia. Trénujte pravidelne, najmenej trikrát do týždňa. Cvičenie si v rámci týždňa rovnomerne rozvrhnite.

 

✅ Tvarovanie svalstva

Pre tvarovanie svalstva je dôležité nastaviť vysoký stupeň záťaže. Svaly dolných končatín tak budú viac namáhané, čo môže spôsobiť, že nebudete schopní cvičiť tak dlho, ako by ste si priali. Ak sa súčasne snažíte aj o zlepšenie kondície, treba tomu tréning prispôsobiť. Počas zahrievacej a záverečnej fázy tréningu cvičte obvyklým spôsobom, ale ku koncu aeróbnej fázy zvýšte cvičebnú záťaž. Pravdepodobne budete musieť spomaliť rýchlosť, aby ste udržali tepovú frekvenciu v cieľovej oblasti.

 

✅ Redukcia hmotnosti

Množstvo spálených kalórií záleží len na dĺžke a intenzite cvičenia. Podstata je rovnaká ako u kondičného cvičenia, avšak je potrebné sa zamerať na iný cieľ.

 

💡 Tip: Beh na bežeckom páse nemusí byť vôbec nudný. 8-minútový zábavný tréning na bežeckom páse je článok, ktorý vás o tom presvedčí a poradí, ako na to.

 

Zhodnotenie na záver

Bežecký pás inSPORTline Lavister je ideálnou voľbou pre beh a chôdzu v domácom prostredí. Manipulácia s ním je naozaj jednoduchá a veľmi šikovne ho dokážete zložiť, aby vám doma nikde nezavadzal. Napriek vysokému výkonu má tichý chod, čo ocenia aj vaši spolubývajúci či susedia, ktorých nebudete cvičením vôbec rušiť. Ak si teda chcete udržať kondičku alebo sa len pravidelne hýbať, tento cenovo dostupný bežecký pás splní vaše očakávania. Zakúpiť si ho môžete za cenu približne 759,00 €. Pomer, čo sa týka ceny a kvality, si zákazníci pochvaľujú. Tento stroj však nie je vhodný pre komerčné využitie v posilňovniach, je to ideálny spoločník na športovanie pre bežné domáce využitie.

 

💡 TIP: Hľadáte niečo výkonnejšie? V tom prípade zalovte v našom článku Vyberáme bežecký pás a porovnajte si aj ďalšie modely a značky bežeckých pásov.

 

Výhody

 • jednoduchá inštalácia
 • tichý chod
 • prehľadný displej

Nevýhody

 • tlačidlo STOP je na mieste, kde oň často zavadíte
 • nedostatočný manuál

Záver recenzie: Bežecký pás ideálny na domáce použitie za dostupnú cenu.

Hodnotenie autora
 • Manipulácia a ovládanie
 • Bezpečnosť
 • Skladnosť
 • Funkcie a programy
 • Kvalita prevedenia
 • Cena

Súhrn

Bežecký pás ideálny na domáce použitie za dostupnú cenu.

4.5

Bežecký pás inSPORTline Lavister

✅ Cena: 759,00 €

Chcem inSPORTline Lavister inSPORTline.sk
Vývoj ceny inSPORTline Lavister


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.