Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg

31. októbra 2020 0
Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Hnojivá
2,22 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg píše eshop

Jediným spôsobom, áno ak vypestovať zelený a hustý trávnik, je jeho pravidelné ošetrovanie. Časté sečení prispieva k hustnutiu drnov, ale tráva pri svojom intenzívnym růstu chytro spotřebovává zložky obsiahnuté v pôde. Používáním Bioponu na trávníky obohacujeme půdu nejdůležitějšími výživnými zložkami. Trávnik vďaka tomu nezarůstá burinou, znižuje sa počet prázdných miest a intenzita výskyte machu. Pri zakladanie nového trávniku stimuluje jeho rast. Bujne rastúci trávu sečte najmenej raz týždenne.Použitie:Hnojivo sa po rozsypanie a zaliatie rozpouští a proniká do pôdy, kdeže ho čerpá koreňový systém trav. Uvolňovanie hnojiva riadia prirodzené faktormi: vlhkosť a teplota. 1. Posečte trávnik (najneskôr 2 dny pred použitím hnojiva). 2. Odměřte doporučenú dávku (plná hrsť = 50 g). 3. Hnojivo rovnomerne rozsypte na povrch trávniku (odporúča sa použiť sečku). 4. Trávnik bohato zalijte.

Dávkovanie: trvalý trávnik - marec, jún a september - 20 - 30 g / m2 trávnik novo zakladaný - máj, august - 40 - 50 g / m2

  • dodržiavajte doporučené dávkovanie hnojiva, předejdete tým poškodenie lebo vyničenie rastlín.Odporúčaná doba použitie: marec, jún, september
  • bezpečnostné opatrenia: Uchovávejte v tesne uzavřeném obalu na chladném a suchém mieste. Uchovávejte uzamčené na chladném a suchém mieste. Uchovávejte mimo dosahu detí. Pri požitie okamžite vyhledejte medicínsku pomoc a ukážte tento obal lebo označenie. Pri zasažení očí okamžite dôkladne vypláchněte vodou. Na rozsypávání používajte ochrannej rukavica.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBros sp.j. Polsko
Hmotnosť1 kg

Vývoj ceny Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.