Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg

23. októbra 2021 0
Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Hnojivá
2,33 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg píše eshop

Jediným spôsobom, áno ak vypestovať zelený a hustý trávnik, je jeho pravidelné ošetrovanie. Časté sečení prispieva k hustnutiu drnov, ale tráva pri svojom intenzívnym růstu chytro spotřebovává zložky obsiahnuté v pôde. Používáním Bioponu na trávníky obohacujeme půdu nejdůležitějšími výživnými zložkami. Trávnik vďaka tomu nezarůstá burinou, znižuje sa počet prázdných miest a intenzita výskyte machu. Pri zakladanie nového trávniku stimuluje jeho rast. Bujne rastúci trávu sečte najmenej raz týždenne.Použitie:Hnojivo sa po rozsypanie a zaliatie rozpouští a proniká do pôdy, kdeže ho čerpá koreňový systém trav. Uvolňovanie hnojiva riadia prirodzené faktormi: vlhkosť a teplota. 1. Posečte trávnik (najneskôr 2 dny pred použitím hnojiva). 2. Odměřte doporučenú dávku (plná hrsť = 50 g). 3. Hnojivo rovnomerne rozsypte na povrch trávniku (odporúča sa použiť sečku). 4. Trávnik bohato zalijte.

Dávkovanie: trvalý trávnik - marec, jún a september - 20 - 30 g / m2 trávnik novo zakladaný - máj, august - 40 - 50 g / m2

  • dodržiavajte doporučené dávkovanie hnojiva, předejdete tým poškodenie lebo vyničenie rastlín.Odporúčaná doba použitie: marec, jún, september
  • bezpečnostné opatrenia: Uchovávejte v tesne uzavřeném obalu na chladném a suchém mieste. Uchovávejte uzamčené na chladném a suchém mieste. Uchovávejte mimo dosahu detí. Pri požitie okamžite vyhledejte medicínsku pomoc a ukážte tento obal lebo označenie. Pri zasažení očí okamžite dôkladne vypláchněte vodou. Na rozsypávání používajte ochrannej rukavica.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBros sp.j. Polsko
Hmotnosť1 kg

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
2,33 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Biopon Trávník proti žloutnutí hnojivo 1 kg


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.