Bose Lifestyle 650 - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
Bose Lifestyle 650
 • Počet reproduktorov: 5+1
 • Rozmery: Omni Jewel reproduktory: 14,66 x 4,67 x 4,67 cm (V x Š x H)
 • Omni Jewel stredový reproduktor: 4,82 x 54,2 x 4,68 cm (V x Š x H)
 • Acoustimass (pasívny subwoofer): 32,5 x 29,5 x 29,5 cm (V x Š x H)
 • Hmotnosť: Omni Jewel reproduktory: 0,35 kg
 • Omni Jewel stredový reproduktor: 1,2 kg
 • Acoustimass: 13,6 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Domáce kiná
4 450,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
{{shop_name}}

Domáce kino Bose Lifestyle 650? Za cenu 4 450,00 € (uznávame, že značne vysokú) dostávate čistý a doslova dramatický plnokrvný zvuk, nezameniteľný vizuálny štýl a užívateľské pohodlie... to všetko dokáže vykúzliť práve prémiová americká značka Bose, za ktorou stojí jeden z najpopulárnejších výrobcov domáceho ozvučenia s portfóliom výrobkov siahajúceho od prenosných reproduktorov po domáce kiná.

Čo všetko vás má presvedčiť o nezameniteľnom užívateľskom luxuse? Tak napríklad aj celohliníkové minimalistické satelity Bose Omni Jewel, ktoré majú po celom obvode repromriežku (tie používajú úplne nový koncept, každý obsahuje dva širokopásmové akustické meniče, ktoré sú namierené presne proti sebe - presne to umožnilo ďalšie zmenšenie reproduktorov a 360° šírenie zvuku), elegantný masívny subwoofer a centrálna konzola v hranatom hi-tech vyhotovení. Zadný panel obsahuje 5 HDMI vstupov, HDMI výstup na televízor, 2 optické vstupy, aj 2 koaxiálne + 2 stereo analógové cinch vstupy. Obsahuje aj LAN konektor, či servisný USB slot. Konzola podporuje Wi-Fi pripojenie a aj Bluetooth. Predný panel obsahuje konfigurovateľný audio jack konektor (slúchadlový výstup, ale dá sa nastaviť aj ako AUX vstup). Podporuje formáty Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM. Čo sa týka nastavenia, tak menu je upravené a jednoduché, podsvietené diaľkové ovládanie so zabudovaným LCD displejom je tiež na špičkovej úrovni...

Veľkým plusom je tiež systém nastavenia celej audio sústavy (ADAPTiQ), ktorý dokáže nastaviť celé kino za vás - to znamená kalibrovanie jednotlivých reproduktorov, ktorým dosiahnete optimálnu hlasitosti každého z nich. Navyše poteší aj praktická aplikácia do smartfónov s názvom SoundTouch (Android, iOS).

Výhody

 • čistý jedinečný zvuk
 • luxusné vyhotovenie
 • moderní a elegantný dizajn
 • ľahučký maličký OmniJewel satelit (váži len 350 g) s neuveriteľným zvukom
 • konektivita
 • aplikácia SoundTouch

Nevýhody

 • fakt vysoká cena
 • mohutnejší subwoofer

Záver recenzie: Za tie peniaze jednoducho nenájdete takto zohraný 5.1 set - špička v prémiovej triede.

Čítať viac...

kde kúpiť
{{shop_name}}
4 450,00 € Do obchodu {{shop_name}}

Čo o Bose Lifestyle 650 píše eshop

Dokonalosť znamená všetko. Takže budete maximálne spokojní.

Krása pre oko a lahodný zvuk pre sluch. Práve tak bol zábavný domáci systém Lifestyle navrhnutý – krásny v každom smere. Akustika. Estetika. Remeselné spracovanie. Jednoduchosť. Cieľom bolo priniesť do života zábavu a výkonnosť za použitia bezdrôtového basového modulu a štyroch kompaktných satelitných reproduktorov – vrátane zadných bezdrôtových surround reproduktorov – rozšírenie reprodukcie stredového kanála a prémiový vzhľad za použitia tvrdeného skla na ovládacej konzole. Milujete hudbu? Potom budete milovať aj SoundTouch, lebo bol navrhnutý pre internetové rádiá a hudobné služby, aké sú Spotify® a Amazon Music  a vaše uložené hudobné zbierky. Pozrite sa – a vypočujte si – spoznajte, prečo ide o maximálne nekompromisný systém domáceho kina s piatimi reproduktormi, ktorý v Bose kedy urobili.

Zamerané na reproduktory

Spoločnosť Bose má v oblasti konštrukcie malých, ale vysoko výkonných reproduktorov s mocným zvukom bohaté skúsenosti. Satelitnými reproduktormi OmniJewel sa začala prepisovať história a súčasne sa začala písať nová kapitola, čo sa týka elegancie. Každý z týchto malých reproduktorov obsahuje starostlivo frézované hliníkové puzdro s dvoma akustickými krytmi pre dvojicu protiľahlých driverov. Toto riešenie je kľúčové na vytvorenie prvého všesmerového reproduktora Bose, ktorý šíri zvuk v skutočnom uhle 360 stupňov, čo prináša priestorovejší zvukový prejav a ešte lepší zážitok z domáceho kina. K dokonalosti ho priviedol tým 30tich ľudí, ktorí pracovali na najmenších detailoch tak, aby bola zaistená správna akustika v súlade s estetikou. A zadné reproduktory? Bezdrôtové.

Stredový kanál systému Lifestyle 650 je širší než prechádzajúca verzia tak, aby všetko zodpovedalo uhladenosti a súladu s vaším televízorom. V ponuke je tiež balenie s piatimi precíznymi reproduktormi s povrchovou úpravou poťahovanú eloxovaného hliníka.

Hromové basy. Bezdrôtové pripojenie.

Samozrejme, chcete pre vaše filmy a hudbu zvučný prejav a basovú výkonnosť. Ale nechcete mať doma monštruózne a zbytočne veľké vybavenie. Vďaka prémiovému prevedeniu povrchovej úpravy s použitím tvrdeného skla, vám bezdrôtový modul Acoustimass prinesie dokonalý zvuk a štýl. Vysoko výkonný driver a technológia QuietPort zaručujú ten najlepší možný výkon vo svojej triede a veľkosti.

Viac než elegantný...

Leštené sklo zaoblenej konzoly má ojedinelý štýl, ktorý nie je možné ignorovať. Ale je to viac, ako len atraktívny vzhľad. Konzola splní všetky technologické potreby: Bluetooth® a Wi-Fi® pripojenie pre bezdrôtové streamovanie hudby, kompatibilita 4K videa, 6 vstupov HDMI™ a ďalšie. A to všetko je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Menej úsilia, viac hudby

Pri navrhovaní zábavného domáceho systému Lifestyle sa myslelo tiež na spôsob jeho používania. Samozrejme, že ponúka výkonnosť špičkového domáceho kina, ktorého výsledok si zamilujete ako pre filmy, tak pre televíziu a sledovanie športu. Ale keď príde na počúvanie hudby, môžete ju počúvať bez obáva a nezávisle na tom, ktorá technológia je tá najlepšia. Tento systém umožňuje prehrávať hudbu priamo z telefónu či tabletu za použitia Bluetooth® alebo je možné systém pripojiť k domácej Wi-Fi® sieti a hudbu okamžite počúvať, bez toho, aby bolo nutné použiť telefón.

Aplikácia SoundTouch

Kľúčovou výhodou systému Lifestyle je to, že je navrhnutý tak, aby sa rozrastal podľa vašich potrieb. Akonáhle budete mať jeden SoundTouch systém, môžete kedykoľvek pridať ďalší. Všetky tieto zariadenia potom budú pracovať spoločne. Takže ich môžete prenášať z miestnosti do miestnosti a vaša hudba pôjde ruka v ruke s vami. A navyše, bezplatná aplikácia SoundTouch vám umožní získať nad vašim systémom Lifestyle väčšiu kontrolu – nad akýmkoľvek produktom SoundTouch – a to zo smartphonu alebo tabletu. Aplikáciu SoundTouch môžete použiť na prechádzanie hudby a na ovládanie hudby v celom dome. Môžete okamžite spustiť streamovanie alebo ju použiť pre prispôsobenie predvolieb pre vašu obľúbenú hudbu a stanice. Môžete tiež použiť univerzálny diaľkový ovládač SoundTouch, aby ste priamo videli, aké skladby práve počúvate, je to príjemnou vlastnosťou pri priamom prepnutí z filmu na nejakú hudbu.

Navrhnuté pre veľmi jednoduchú inštaláciu

Technológia Unify® vás prevedie nastavením systém, sprievodca na obrazovke vám maximálne zjednoduší bezpečné pripojenie k vašim zdrojom. Bojíte sa, ako bude systém znieť v priestore vašej miestnosti? Nebojte sa. Audio kalibrácia ADAPTiQ doladí zvuk podľa akustiky konkrétneho priestoru a jeho vybavenia. Takže, keď zvuk započujete, bude to ten absolútne najlepší zvuk. A pre ešte jednoduchšiu inštaláciu môžete zadné reproduktory a basový modul pripojiť aj bezdrôtovo.

Hlavné charakteristiky
VýrobcaBose
Počet reproduktorov5+1

Vývoj ceny Bose Lifestyle 650


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.