Logitech Z-906 - krátka recenzia

27. októbra 2021 0
Logitech Z-906
 • Počet reproduktorov: 5+1
 • Celkový výkon: 500 W (subwoofer: 165 W, satelity: 5×67 W)
 • Rozmery satelitu (H x Š x V) - 99,3 x 92,5 x 163,5 mm
 • Rozmery subwoofera (H x Š x V) - 280 x 318 x 292 mm
 • Hmotnosť: 16 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Domáce kiná
268,80 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Domáce kino Logitech Z-906 je vo svojej kategórii (cena + materiálové vyhotovenie, a v podstate skôr ako súprava reproduktorov s ovládaním) dlhodobo jedno z najvyhľadávanejších. To znamená, že s výkonom 500 W (satelitné reproduktory + subwoofer) uspokojí v podstate každého bežného užívateľa slušným zvukom nielen pri sledovaní filmov, ale aj pri hraní hier či počúvaní hudby. Náročnejší „audiofilovia“ si však asi (teda určite) zabezpečia kvalitnejšiu a výrazne drahšiu zostavu (pozri napríklad Bose Lifestyle 650).

Podporuje Dolby a DTS, čo spolu s certifikáciou THX zaistí potrebný základ priestorového zvuku. Subwoofer s výkonom 165 W a s basreflexovým otvorom vyžarujúcim do strany zabezpečí hlboké basové tóny. Výhodou je možnosť samostatného ovládania hlasitosti jednotlivých reproduktorov (napríklad keď pre niektorých sedíte bližšie). Konektivita je štandard (teda na dobu svojho vzniku), neočakávajte však žiadne bezdrôtové prepojenie (ani bluetooth, ani wi-fi, NFC...), iba 2 digitálne optické vstupy a jeden digitálny koaxiálny, RCA vstup a 3,5 mm jack.

Čo sa týka ovládania, tak to je jednoduché a intuitívne pomocou ovládacej konzoly s LED podsvietením. Tiež nepotešia kratšie káble k reproduktorom a plast, z ktorého je vyrobený tiež nie je nejaká dizajnérska lahôdka, ktorá by okrem iného dokázala „vyčarovať“ perfektný zvuk bez poškvrnky.

Výhody

 • podpora THX, Dolby
 • dostatočný výkon a kvalita zvuku (na svoju kategóriu)
 • jednoduchá montáž na držiaky
 • jednoduché intuitívne ovládanie

Nevýhody

 • bez wifi a bluetooth
 • nemá HDMI
 • nemá rádio
 • kratšie káble

Záver recenzie: Domáce kino, ktoré je na trhu už niekoľko rokov - cenovo dostupné s výkonom, ktorý reálne akceptuje každý bežný užívateľ.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
268,80 € Do obchodu Heureka.sk
Datart.sk ⭐️ známy eshop aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️ možnosť nákupu na splátky
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
274,50 € Do obchodu Datart.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
270,00 € Do obchodu Mall.sk

Čo o Logitech Z-906 píše eshop

Ocenenia

Produkt roku 2015 - Finalista
Produkt roku 2014 - Finalista

Zažite mohutnú zvukovú kulisu, akú poznáte z kina, aj u seba doma. Nielen pre všetkých filmových nadšencov vyrobila značka Logitech zostavu celkovo šiestich precízne konštruovaných reproduktorov, ktoré ohromia svojim výkonom a zaistia úchvatný priestorový zážitok ocenený prémiovou certifikáciou THX. Štvoricu satelitných reproduktorov spolu s reproduktorom stredového kanála môžete zavesiť na stenu a v kombinácii s 9-kilogramovým subwoofrom vykúzli trojrozmerný zvuk s výkonom 500 wattov, ktoré pocítite nielen v ušiach. Samozrejmosťou je bohatá ponuka vstupov, ktorými pripojíte skutočne každý prehrávač, televízor, počítač, multimediálny systém či iný zdroj zvuku. Medzi kanálmi a režimami zvuku môžete prepínať pomocou diaľkového ovládania.

Ohromujúci priestorový zvuk ako v kine

Reprosústava sa pýši prívlastkom "Home Theater", čo v doslovnom preklade znamená domáce kino. Vďaka arzenálu šiestich samostatných reproduktorov je toto označenie naozaj pravdivé, keďže vytvára dokonalú zvukovú kulisu ocenenú certifikáciou THX. Podpora priestorového zvuku vo formátoch Dolby Digital a DTS je samozrejmosťou.

Výkon, ktorý pocítite

Celkový výkon zostavy je 500 wattov (RMS), takže vám umožní počúvať hudbu a filmy skutočne nahlas bez akýchkoľvek známok skreslenia. Zažite dokonale čistý šepot aj hlasný koncert presne tak, ako to tvorca zamýšľal.

Vyberte si svoj vstup

Prémiová reprosústava samozrejme musí ponúknuť veľa možností, ako sa pripojiť k zdroju zvuku. Systém Z-906 ponúka hneď šesť variantov vstupu - klasický 3,5-mm jack, RCA, priamy šesťkanálový, digitálny koaxiálny a dvakrát optický.

Pohodlné ovládanie

Kompletné nastavenie a ovládanie môžete realizovať na centrálnom pulte s príjemne veľkým potenciometrom na reguláciu hlasitosti. Rovnakú službu vám poskytne pribalený diaľkový ovládač, s ktorým nastavíte aj požadovaný režim počúvania - vyberte si 2.1, 4.1 alebo priestorový 3D.

Dokumenty

 • Návod - Logitech Z-906.pdf
Hlavné charakteristiky
VýrobcaLogitech
Konštrukciaregálové
Počet reprodebien5+1
Aktívneano
Zvuk
Výkon RMS500 W
Ďalšie funkcie a vlastnosti
Bezdrôtový systém prenosune
Prevádzka na baterkyne
Čítačka karietne
Wi-Fine
Podpora NFCne

Vývoj ceny Logitech Z-906


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.