Bunaty Mini Full HD - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
Bunaty Mini Full HD
 • Rozlíšenie fotografie: 16 Mpx
 • Dosvit: 12 metrov
 • Infra prísvit: 940 nm, neviditeľný
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Fotopasce
81,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Malá fotopasca, ktorej zorné pole je 55°, je vybavená veľkým displejom a zábery ukladá na SD kartu, pričom podporuje karty až do veľkosti 32 GB. Nastavenie je jednoduché a prakticky na nej môžete nastaviť časový úsek, počas ktorého má byť aktívna. Výhodou je tiež externé napájanie pomocou konektora v spodnej časti fotopasce.

Spúšť je veľmi rýchla a pri zachytení pohybu fotopasca vyhotoví tri za sebou nasledujúce fotografie. Tento model umožňuje aj zaznamenávanie videa, pričom dokáže vytvoriť až 10-minútový záznam. Pascu môžete chrániť pred neželaným manipulovaním heslom.

Výhody

 • malé rozmery
 • jednoduché nastavenie v českom jazyku
 • dobrá kvalita obrazu cez deň aj v noci
 • vhodná aj na ochranu majetku

Nevýhody

 • nemá GSM

Záver recenzie: Najmenšia fotopasca na svete sa môže pýšiť kvalitným obrazom, displejom a praktickým použitím. Vhodné je na sledovanie zveri aj na ochranu majetku pred zlodejmi.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
81,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bunaty Mini Full HD píše eshop

Malá fotopasca so snímacím uhlom 55° zaznamená zábery na SD kartu. Pýši sa intuitívnym ovládaním v českom jazyku a šesticou plnohodnotných tlačidiel. Veľký farebný LCD displej uľahčuje presné zameranie zariadenia. Takisto na ňom prakticky nastavíte časový úsek, počas ktorého bude pasca aktívna. Môžete využiť aj externé napájanie pomocou konektora umiestneného v spodnej časti zariadenia, čím sa znižuje riziko preniknutia vlhkosti do jeho vnútra. Nechýba ani mimoriadne rýchla spúšť a možnosť fotografovania v sekvenciách. Pri zaznamenávaní pohybu pasca vyhotoví až 3 tesne za sebou nasledujúce fotografie. Spoľahnite sa, že vám nič neunikne. Fotopasca podporuje pamäťové karty s veľkosťou až do 32 GB.

Rozmerný displej

Veľký displej umožňuje jednoduché s správne zameranie fotopasce na sledovanú oblasť. Po jej prepnutí do polohy ON sa na displeji začne automaticky odpočítavať 45 sekundový interval, počas ktorého v reálnom čase vidíte, čo pasca práve zachytáva.

Intuitívne ovládanie

Tento prístroj nemá na regulovanie nastavení iba dve či tri tlačidlá, ako bežné malé fotoaparáty. Naopak, ovládanie fotopasce je maximálne intuitívne, vďaka čomu ju dokážete nastaviť aj bez použitia návodu.

Množstvo funkcií

Fotopasca nahráva video i fotografuje, pričom tieto režimy dokáže skombinovať. Bezprostredne po zaznamenaní pohybu môže vyhotoviť záber a následne začať s nahrávaním videa. Sériové fotografovanie umožňuje zachytenie troch snímok nasledujúcich tesne za sebou.

Ľubovoľné možnosti nastavenia

Fotopasca dokáže vyhotoviť až 10-minútový videozáznam. Majte však na pamäti, že dĺžka trvania videa výrazne ovplyvňuje výdrž batérie. V prípade potreby doň možno zahrnúť i zvukový záznam. Pokiaľ dochádza pred fotopascou k neustálemu pohybu, množstvo zachytených záberov môžete obmedziť pomocou intervalu záznamov. Osvetlenie možno uspôsobiť na základe vzdialenosti.

Časomerný záznam

Zariadenie dokáže vyhotovovať zábery či videá aj v pravidelnom intervale. Pokiaľ dôjde k zaplneniu SD karty, máte možnosť aktivovať funkciu prepisovania jednotlivých súborov.

Ochrana pred neželaným prístupom

Fotopascu môžete chrániť heslom a priamo v zariadení spustiť formátovanie pamäťovej karty, čím sa všetky záznamy na SD karte vymažú.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBunaty
Dosvitaž 12m
Rozlíšenie16 Mpix
Infra prísvit940nm (neviditeľný)

Vývoj ceny Bunaty Mini Full HD


Mohlo by vás zaujímať

  Komentáre
  Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.