Canpol Babies 12/205 Basic (manuálna) - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
CANPOL BABIES 12/205 Ručná odsávačka materského mlieka Basic
  • počet fáz odsávania: 1
  • typ: manuálna
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky na mlieko
21,09 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Feedo.sk

Odsávačka Canpol Babies 12/205 Basic je manuálnym a ľahko obsluhovateľným zariadením. Je zložená z menšieho počtu komponentov, takže jej údržba nezaberie veľa času a ani námahy. Veľkým plusom je tvarovanie páky na odsávanie, ktorá svojou ergonomickou polohou umožňuje bezproblémové odsávanie mlieka.

Tento výrobok je dobré používať až po stabilizovaní laktačného procesu. Ak však nekojíte, začnite hneď a to až 7-8 krát denne, aby ste naštartovali laktáciu a postupne zastabilizovali. Balenie obsahuje silikónovú vložku, ktorá má masážny účinok a tiež pomáha proti zápalu bradaviek.

Výhody

  • rýchlo zostaviteľná
  • jednoduchá manipulácia
  • cena

Nevýhody

  • nie veľmi prestížna značka

Záver recenzie: Odsávačka od nie veľmi prestížnej značky, no za tú cenu spĺňa svoj účel.

Čítať viac...

porovnanie cien
Feedo.sk ⭐️ špecialista na tovar pre deti
⭐️ platby: kartou, prevodom, dobierkou
⭐️ doprava zdarma pri nákupe nad 59 €
21,09 € Do obchodu Feedo.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
zistiť cenu Do obchodu Heureka.sk

Čo o Canpol Babies 12/205 Basic (manuálna) píše eshop

CANPOL BABIES 12/205 Ručná odsávačka materského mlieka Basic

Ručná odsávačka Basic s jednoduchou obsluhou aj údržbou. Malý počet dielov uľahčuje jej čistenie. Špeciálne tvarovaná páka činí odsávanie veľmi pohodlným a nevyžaduje použitie veľkej sily.

Kedy a ako často používať odsávačku?

Pokiaľ je to možné, počkajte s použitím odsávačky 2 – 4 týždne po pôrode, ako sa ustáli proces laktácie. Ak matka nemôže dojčiť, odporúčame odsávať mlieko 8× denne. To udrží proces laktácie na správnej úrovni. Spočiatku môžete mať problémy s odsatím väčšieho množstva mlieka, ale po niekoľkých dňoch bude už odsatého mlieka viac. Pri stabilizovanej laktáciu sa množstvo jednorazovo odsatého mlieka pohybuje medzi 30 – 60 ml, preto bude na získanie jednej porcie potrebné viac pokusov.

Ako čistiť a sterilizovať odsávačku?

Pred prvým použitím z hygienických dôvodov sterilizujte všetky diely odsávačky a fľaše / zásobníka 5 minút vo vriacej vode. Pri každom ďalšom použití dôkladne umyte všetky diely odsávačky a fľaše / zásobníka v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite a sterilizujte podľa nižšie uvedených inštrukcií. Po sterilizácii počkajte, než všetky diely vychladnú. Nezačínajte montáž, ak sú diely teplé alebo vlhké, pretože potom odsávačka nemusí správne fungovať.

Vývoj ceny Canpol Babies 12/205 Basic (manuálna)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.