Zopa Comfy (elektrická) - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Zopa Elektrická Comfy
  • počet fáz odsávania: 2
  • nastaviteľnosť intenzity: áno
  • typ: elektrická
  • odsávanie oboch prsníkov naraz: nie
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky na mlieko
52,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Aj táto elektrická odsávačka sa usiluje o čo najdokonalejšie napodobnenie prirodzeného sania dieťaťa, a to práve dvojfázovým odsávaním, ktorému ešte predchádza masáž. Je vybavená silikónovou vložkou, ktorá je príjemná na dotyk.

Môžete si nastaviť tri stupne intenzity odsávania a vybrať si tak spôsob, ktorý vám bude čo najpríjemnejší. Odsávanie je efektívne, pohodlné a bezbolestné. Zaujímavá je možnosť napájania aj micro USB káblom.

Výhody

  • dobrý pomer ceny a kvality
  • možnosť napájania micro USB káblom
  • rýchle odsávanie

Nevýhody

  • nič sme nenašli

Záver recenzie: Ak hľadáte lacnejšiu a výkonnú odsávačku, odporúčame vám tento model. Zaujímavosťou je možnosť napájanie cez micro USB.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
52,90 € Do obchodu Heureka.sk
Alza.sk ⭐️ veľmi rýchle doručenie, už do niekoľkých hodín od objednania
⭐️ bezkonkurenčná dostupnosť obrovského množstva produktov
⭐️ masívna predajná sieť
⭐️ nákup na splátky
52,90 € Do obchodu Alza.sk

Čo o Zopa Comfy (elektrická) píše eshop

Elektrická odsávačka COMFY je vybavená unikátnou mäkkou silikónovou vložkou Zopa 3D. Pomocou tejto vložky odsávačka dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zopa 3D vložka rozdeľuje samotný priebeh odsávania na tri časti: masáž, stisk a sanie. Vďaka tomuto rozdeleniu odsávačka dosahuje maximálnej efektivity pri odsávaní a zároveň predchádza nepríjemným pocitom, ktoré môže odsávanie spôsobiť.

Odsávačka má dva režimy - stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku, u stimulácii 2 stupne, u odsávania 3 stupne intenzity. Každá mamička si tak môže nastaviť silu, ktorá jej bude vyhovovať. Odsávačka je navrhnutá tak, aby odsávanie bolo bezbolestné a pohodlné. Napájanie motorovej jednotky zaisťuje kábel s micro USB portom. Odsávačku je teda možné napájať s akýmkoľvek zariadením, ktoré má USB port. Konštrukcia a rozmery odsávačky umožňujú optimálne využitie ako doma, tak na cestách. Membránová konštrukcia zabraňuje miešaniu vzduchu a mlieka, bráni spätnému toku mlieka a zabraňuje tak jeho kontaminácii. Led diódy signalizujú aktuálne nastavenie odsávačky.

Súčasťou balenia je návod, odsávačka, motorová jednotka, napájací kábel, držiak na fľaštičku, fľaštička, cumlík a redukcia na fľaštičku s úzkym hrdlom. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.

Zopa 3D technológia odsávania

Unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaZopa
Typ odsávačkyelektronické

Vývoj ceny Zopa Comfy (elektrická)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.