Ceresit Aero 360° - krátka recenzia

18. apríla 2021 0
CERESIT Stop vlhkosti Aero 360° prístroj 450g
 • odvlhčovací výkon: nie je udaný
 • kapacita nádrže na vodu: 1,3 litra
 • rozmery: nie sú udané
 • indikátor prevádzky: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odvlhčovače vzdchu
11,70 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Odvlhčovač vzduchu obľúbenej značky Henkel, Ceresit Aero 360° optimalizuje vlhkosť vzduchu pomocou  360° cirkulácie vzduchu, ktorú umožňuje aerodynamický tvar prístroja. Vzduchový tunel umožňuje úplný obeh vzduchu okolo závesnej tablety, ktorá absorbuje vlhkosť. Náplň Aero 360° - spomenutá závesná tableta vydrží približne 3 mesiace v miestnosti o veľkosti 20 m². Vlhkosť sa potom prevedie na slaný roztok, ktorý sa zhromažďuje v nádrži zariadenia. Tableta Aero 360 ° postupne znižuje svoj objem až kým sa úplne nerozpustí.

Zariadenie má indikátor, ktorý vám oznámi kedy je potrebné tabletu vymeniť, resp. keď je nádrž plná. Odvlhčovač je absolútne nehlučný, nepotrebuje žiadny zdroj energie a je navyše aj ekologický.

Výhody

 • nepotrebuje zdroj energie
 • nehlučný
 • neutralizuje pachy
 • priateľská cena

Nevýhody

 • náplň je potrebné pravidelne dokupovať
 • nižší výkon - vhodný len do malých miestností

Záver recenzie: Ekologický odvlhčovač pracujúci na princípe cirkulácie vzduchu bez potreby zdroja energie.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
11,70 € Do obchodu Heureka.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
11,70 € Do obchodu Mall.sk
eFarby.sk
zistiť cenu Do obchodu eFarby.sk

Čo o Ceresit Aero 360° píše eshop

Príjemné ovzdušie bez nadbytočnej vlhkosti je dôležité v každej domácnosti, a to špeciálne v prípade astmatikov či alergikov. Vďaka pohlcovaču vlhkosti Aero to teraz môžete jednoducho dosiahnuť. Revolučná technológia, ktorá absorbuje nadbytočnú vlhkosť a vytvára tak čistejšie ovzdušie, je vhodnou voľbou nielen pre alergikov či astmatikov, ale aj osoby trpiace upchatým nosom alebo kožnými ekzémami. Prístroj umožňuje efektívnu 360° cirkuláciu vzduchu okolo špeciálnej tablety, ktorá sa umiestňuje do vnútra prístroja a vlhkosť pohlcuje. Tá sa mení na soľný roztok, ktorý potom jednoducho vylejete. Tableta sa vymieňa približne raz za 3 mesiace v závislosti od rozlohy miestnosti.

Jednoduchá cesta k čistejšiemu ovzdušiu

Majte vo svojej domácnosti čistejšie ovzdušie a príjemnejšie prostredie. S pohlcovačom vlhkosti Aero dosiahnete optimálnu 360° reguláciu nadmernej vlhkosti v akejkoľvek miestnosti. Prebytočná vlhkosť sa mení na soľný roztok, ktorý je zachytený v spodnej nádobe.

Dobrá voľba pre alergikov či astmatikov

Pohlcovač vlhkosti je vhodnou voľbou pre každého astmatika či alergika. Pomáha udržovať čistejšie ovzdušie a redukuje tvorbu rôznych alergénov, ktoré sa tvoria predovšetkým vo vlhkých či zle vetraných priestoroch. Je vhodný aj v prípade, že trpíte na upchatý nos či kožné ekzémy.

Efektívna absorpčná tableta

Vo vnútri prístroja sa nachádza vymeniteľná absorpčná tableta – čím väčší je jej kontakt so vzduchom, tým viac vlhkosti pohlcuje. Prístroj má aerodynamický tvar a 360° otvor, vďaka ktorému sa vzduch k tablete ľahko dostane. Jedna tableta vám na ploche 20 metrov štvorcových vydrží približne 3 mesiace.

Kontrolka výmeny

Aby ste nemuseli neustále kontrolovať, či je tabletu potrebné vymeniť, je prístroj vybavený indikátorom plnosti. Keď dosiahne tekutina v nádobe červenú plochu, je vhodné tabletu skontrolovať.

Tiché a šetrné riešenie

Prístroj v priebehu prevádzky nevydáva vôbec žiadny zvuk, preto sa nemusíte obávať, že by vás akokoľvek rušil. Navyše na jeho prevádzku nie je potrebná žiadna energia, je tak zároveň šetrný k životnému prostrediu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaCeresit
Objem vzdušníku1 l

Vývoj ceny Ceresit Aero 360°


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.