Rovus Cestovná žehlička na oblečenie – recenzia

Veronika Štrbová Recenzia 21. októbra 2021 0
Cestovná žehlička Rovus
 • Typ: Cestovná
 • Parný výkon: - g/min
 • Parný ráz: - g/min
 • Materiál žehliacej plochy: Keramika
 • Objem nádržky na vodu: 300 ml
 • Dĺžka kábla: - m
 • Príkon: 1 000 W
 • Hmotnosť: 0,8 kg
 • Použitie vody z kohútika: Neuvedené
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Žehličky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Nie nadarmo sa vraví, že “šaty robia človeka”. Každý z nás chce vyzerať dobre za každých okolností. Preto by sme mali byť dostatočne upravení a vhodne oblečení. Predsa len, také pokrčené košele nevyzerajú práve lákavo. S týmto si však poradí šikovný domáci spotrebič, ktorým je žehlička. Nájdeme ju takmer v každej domácnosti a život bez nej si už ani nevieme mnohí predstaviť. Naskytnú sa ale aj také situácie, kedy by sme radi využili žehličku aj mimo domova. Napríklad na výlete či na služobnej ceste. Aj pre takéto prípady poznáme riešenie. A tým je cestovná žehlička Rovus.

Cestovná žehlička Rovus vás dokáže zachrániť v mnohých situáciách. Disponuje množstvom praktických funkcií a potešia vás aj jej super rozmery, ktoré umožňujú si zobrať žehličku kamkoľvek a kedykoľvek. Má totiž sklápaciu rukoväť šetriacu miesto vo vašom kufri. Žehlička vás zaujme aj svojím elegantným a farebným dizajnom. Stane sa neodlúčiteľným spoločníkom na vašich cestách. Navyše nepotrebujete pri jej prevádzke žiadne káble, čo je skutočne praktické. Oveľa viac informácií o cestovnej žehličke Rovus sa teraz dozviete v našej recenzii.

Porovnanie - Parametre

Parametre Rovus cestovná žehlička v porovnaní s víťazmi testu žehličiek

Ľudová voľba Cestovná žehlička Rovus
Rovus cestovná žehlička
Ľudová voľba ETA 0271 90000
ETA 0271 90000
Pre náročných Philips GC9635/20
Philips GC9635/20
Zlatá stredná cesta Tefal SV 7030 E0
Tefal SV 7030 E0
Cena29,90 €15,60 €269,00 €135,90 €
TypCestovnáCestovnáParný generátorParný generátor
Parný výkon (g/min)--155120
Parný ráz (g/min)-50420310
Materiál žehliacej plochyKeramikaKeramikaNerezKeramika
Objem nádržky na vodu (ml)300351 8001 500
Dĺžka kábla (m)----
Príkon (W)1 0001 1502 7002 200
Hmotnosť (kg)0,80,74,01,0
Použitie vody z kohútikaNeuvedenéNeuvedenéÁnoNeuvedené
Anti-drip systémNeuvedenéNieNieNie
OdvápňovanieNeuvedenéNieÁnoÁno
Automatické vypnutieNeuvedenéNieÁnoÁno
KropenieNeuvedenéNeuvedenéNeuvedenéNeuvedené
Vertikálne naparovanieÁnoÁnoÁnoÁno
SamočistenieNeuvedenéNieÁnoNie
Rýchle nahriatieNeuvedenéNeuvedenéÁnoÁno
Vyberateľná nádržka na voduNieNieÁnoNie

Základné informácie

Cestovná žehlička Rovus ponúka výkon 1000 W, vďaka ktorému zvládne ožehliť nielen zľahka pokrčené oblečenie, ale aj silné záhyby. Ponúka množstvo nastavení od kontroly pary cez rýchle zohrievanie, až po duálne napätie. Samozrejme, nechýba jej ani tlačidlo regulácie teploty. Cestovnú žehličku oceníte na rôznych výletoch, služobných cestách alebo na internáte či v pohodlí domova. Je veľmi ľahká, prenosná a naozaj jednoducho sa používa. Sklápacia rukoväť ponúka hladký ergonomický dizajn pre lepšie prenášanie a pohodlné žehlenie. Žehliaca plocha disponuje keramickým povrchom, ktorý sa doslova kĺže po akomkoľvek materiáli.

 

Cestovná žehlička Rovus v batožine

Cestovnú žehličku Rovus zbalíte do každej batožiny

 

Ďalšie informácie:

Výkon1000 W
Hmotnosť0,8 kg
Cena15 EUR
Systém duálneho napätiaáno
Regulácia teplotyáno

 

Výhody bezkáblovej žehličky

Jednoducho si ju vezmite kamkoľvek a kedykoľvek so sebou. Stačí zložiť sklápaciu rukoväť do plochého tvaru a uložiť žehličku do cestovnej tašky alebo kufra, kde zaberie naozaj minimum miesta. Cestovná žehlička Rovus zabezpečí, že budete za každých okolností vyzerať perfektne. Je to najlepšia voľba pre vaše cestovanie vďaka množstvom užitočných a praktických možností nastavenia a kompaktným rozmerom. To však nie je všetko. Aké výhody má ešte cestovná bezkáblová žehlička?

 

Žiadne pomotané káble

Po určitom čase sa zvyknú káble žehličky krútiť a zasekávať na rôznych miestach. To následne spôsobuje nielen ničenie a skracovanie kábla žehličky, ale aj jej celkovú životnosť. Okrem toho, určite vám to nepridáva na dobrej nálade, ak máte počas žehlenia neustále napravovať kábel a prispôsobovať sa jeho dĺžke. Týmto problémom práve odzvonilo. S bezkáblovou žehličkou môžete žehliť vaše oblečenie voľne, váš pohyb nie je obmedzovaný, preto sa môžete pohybovať a otáčať podľa potreby.

 

Nižšia hmotnosť žehličky

Cestovná žehlička má pochopiteľne oveľa nižšiu hmotnosť ako klasické žehličky. A odobratie kábla ju dokonca ešte viac odľahčuje. Tento fakt uľahčuje aj samotné žehlenie. A čím je žehlička ľahšia, tým sa s ňou ľahšie a rýchlejšie manipuluje. Preto nemusíte tráviť za žehliacou doskou hodiny. S cestovnou žehličkou Rovus budete hotoví raz dva.

 

Pohyblivosť s cestovnou žehličkou

Klasické žehličky mávajú káble dlhé približne 1,5 až 2 metre. Tie však obmedzujú vašu pohyblivosť pri žehlení, čo je veľká nevýhoda. A práve cestovná žehlička bez kábla vám dodáva viac voľnosti a umožňuje bez prekážok žehliť oblečenie. Už sa viac nemusíte báť a neustále kontrolovať, či ste nevytrhli kábel zo zásuvky. Teraz pri žehlení môžete dokonca sledovať aj svoj obľúbený program v televízii. Užívajte si voľnosť a celkovú lepšiu pohyblivosť pri žehlení aj vy.

 

Bezpečnosť pri žehlení

Žehlenie bez kábla zaručuje bezpečnosť pri žehlení. Nevystavujete sa totiž žiadnemu riziku poranenia v dôsledku pomotaných a poškodených káblov.

 

Cestovná žehlička Rovus Rovus

Žehlenie s cestovnou žehličkou Rovus je rýchle a skutočne jednoduché

 

Funkcie a vlastnosti

Cestovná žehlička Rovus je malá a tým pádom ľahko skladateľná. Nezaberá veľa miesta v batožine a poradí si naozaj s takmer každým problémom s pokrčeným oblečením. Či už ide len o jemné prežehlenie, alebo hlboké záhyby či odstránenie zápachu a dezinfekcie, vždy máte istotu, že vaše oblečenie budete mať dokonale pripravené, hladké a svieže. Je to cestovná žehlička, ktorá ponúka kombináciu efektívnosti a precíznosti. Disponuje tiež množstvom nastavení, ktoré sa vám môžu kedykoľvek hodiť. Patria medzi ne:

➡️ Keramická žehliaca plocha

Keramický povrch žehličky sa hladko kĺže po všetkých materiáloch a zabezpečuje optimálne rozloženie pary, kým vylepšená špička prináša vynikajúce výsledky žehlenia až po posledný detail. Výrazná špička žehličky vám zaručí dokonalé ožehlenie aj silnejších záhybov na košeliach.

➡️ Sklápacia rukoväť

Sklápaciu rukoväť pohodlne zložíte do plochého tvaru a pri cestovaní jednoducho uložíte do tašky alebo do kufra, kde zaberie minimum miesta.

➡️ Systém duálneho napätia

Táto funkcia je užitočná pre medzinárodné použitie žehličky, čiže v zahraničí. Zaručuje totiž, že žehlička je výkonná ako u vás doma, tak aj na cestách. Jednoducho otočte prepínačom a môžete ju používať, kdekoľvek budete potrebovať.

 

Popis častí cestovnej žehličky Rovus

 

➡️ Možnosť vypnutia a zapnutia pary

Možnosť vypnutia a zapnutia pary vám umožňuje žehliť s výstupom pary alebo bez pary vo vertikálnej alebo horizontálnej polohe. Praktickou funkciou je práve vertikálne naparovanie, vďaka ktorému budete môcť žehličkou v zvislej polohe pohodlne, šetrne a rýchlo vyhladiť pokrčené oblečenie. Túto funkciu môžete použiť na jemné a chúlostivé materiály, ale aj bežné spoločenské oblečenie, ktoré sa ťažšie žehlí. V hotelových izbách nie je často prístup k žehliacej doske, preto vám môže táto funkcia žehlenie mimo pohodlia domova výrazne uľahčiť.

➡️ Tlačidlo na reguláciu teploty

Tlačidlom si môžete nastaviť teplotu, akú potrebujete pre daný materiál. Preto je žehlička bezpečná prakticky pre každé oblečenie.

➡️ Priehľadná nádržka na vodu

Nádržka na vodu je priehľadná a nájdete ju v rukoväti žehličky. Umožňuje jednoduchú kontrolu hladiny vody v žehličke a následne kvalitné žehlenie. Ak vykonávate žehlenie s parou, je dobré nalievať do nádržky destilovanú vodu, ktorú bežne dostanete kúpiť za pár eur v takmer každom väčšom obchode. Vyhnete sa tak zavápňovaniu žehličky.

 

Cena cestovnej žehličky

Cestovnú žehličku Rovus viete kúpiť už za cca 20 EUR. Cena je naozaj prijateľná a dostupná, takže sa určite oplatí tento produkt vyskúšať. Ak s objednaným tovarom nebudete predsa len spokojní, môžete ho do 14 dní od doručenia vrátiť a peniaze dostanete späť.

 

💡 TIP: O kvalite ďalších výrobkov značky Rovus sa môžete dozvedieť z našich recenzií, napríklad na mop s rozprašovačom V3 alebo naparovač odevov 4V1.

 

Recenzie a záver

Recenzie od zákazníkov sme, žiaľ, nenašli. Avšak, ako sme už spomenuli, cena nie je taká vysoká, aby ste túto cestovnú žehličku nemohli vyskúšať. Je určená hlavne pre tých, ktorí radi a často cestujú a zdržiavajú sa mimo svojho domova. Má sklápaciu rukoväť, je kompaktná a preto ju ľahko zbalíte do svojej batožiny. Účel cestovnej žehličky spĺňa do bodky. A aj z toho dôvodu ju neodporúčame pre bežné domáce žehlenie odevov.

Výhody

 • kompaktné rozmery do každej batožiny
 • elegantný a farebný dizajn
 • prijateľná cena
 • sklápacia rukoväť
 • systém duálneho napätia
 • keramická žehliaca plocha

Nevýhody

 • nevhodná pre bežné domáce využitie

Záver recenzie: Šikovná a praktická cestovná žehlička s rôznymi nastaveniami, ktorú si môžete zobrať so sebou kamkoľvek a kedykoľvek.

Hodnotenie autora
 • Kvalita žehlenia
 • Prevedenie
 • Hmotnosť
 • Skladnosť
 • Cena

Súhrn

Šikovná a praktická cestovná žehlička s rôznymi nastaveniami, ktorú si môžete zobrať so sebou kamkoľvek a kedykoľvek.

4.1

Cestovná žehlička Rovus

✅ Cena: 29,90 €

Chcem Rovus cestovná žehlička Rovus.sk
Vývoj ceny Rovus cestovná žehlička


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.