Rovus mop s rozprašovačom V3 – recenzia

Georgina Babinová Recenzia 19. septembra 2021 0
Rovus mop s rozprašovačom V3
 • Objem nádoby: 350 ml
 • Hmotnosť mopu: 621 g
 • Materiál: hliník + plast
 • Farba: fialová, zelená, biela
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mopy
14,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Rovus.sk

Rovus mop s rozprašovačom V3 je ľahký a jednoducho použiteľný sprejový mop, ktorý sa dá použiť na mokré alebo suché upratovanie. Vďaka vstavanej odnímateľnej nádržke na vodu a praktickému rozprašovaniu získate pohodlný a efektívny spôsob údržby podláh. Utierka z mäkkého mikrovlákna ľahko kĺže po takmer akomkoľvek tvrdom povrchu – je vhodná na použitie na dlaždice, linoleum, drevo, kameň aj laminátové podlahy.

Čítať viac...

porovnanie cien
Rovus.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
14,99 € Do obchodu Rovus.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
14,99 € Do obchodu TopShop.sk
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
14,99 € Do obchodu Delimano.sk

Rovus mop s rozprašovačom V3 – detaily produktu

 • čistiaci prostriedok v rozprašovači – 350 ml integrovaná fľaša s rozprašovačom uvoľní jemnú hmlu, ktorá navlhčí opakovane použiteľnú utierku pre dokonalý výsledok upratovania
 • otočná hlava mopu – o 360°otočná hlava mopu ľahko zvládne aj ťažko prístupné povrchy a priťahuje prach, nečistoty, zablatené odtlačky labiek, vlasy aj vlhkosť
 • na mieru vášho domova – zvoľte ktorýkoľvek čistiaci prostriedok, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu interiéru, alebo jednoducho umývajte povrch len vodou
 • šetrné k životnému prostrediu – opakovane použiteľné utierky z mikrovlákna je možné prať v práčke. Vydržia až 120 použití. Mop nevyžaduje žiadne batérie, jednorazové utierky alebo čistiaci roztok. Integrovaná fľaša na rukoväti neobsahuje BPA.
 • utierka z mikrovlákna – zachytáva nečistoty a namiesto toho, aby ich tlačila po podlahe, uzamkne ich a zaručí tak efektívne čistenie. Hygienická alternatíva k mopu a vedru. Mikrovlákno je jedným z najpoužívanejších materiálov na trhu. Vlákna sa vyrábajú kombinovaním polyesteru a nylonu, vďaka čomu je utierka veľmi odolná a trvácna. Okrem toho, že mikrovlákno je odolnejšie ako väčšina ostatných materiálov, je aj hygienickejšie a vyžaduje menej údržby ako iné možnosti.
 • odnímateľná hliníková tyč – zjednoduší uskladnenie

 

Technické údaje: 
Objem nádoby:350 ml
Hmotnosť:621 g
Rozmery:43 x 14.5 x 120 cm

 

Prečo stojí kúpa tohto mopu za zváženie?

Je tu niekoľko jeho výhod, ktoré by vás mohli zaujímať:

 

➡️ Nestrácate čas

Utieranie podláh môže byť časovo náročná a frustrujúca fuška. Najmä ak používate klasický mop a ťažké vedro s vodou. S Rovusom môžete okamžite vyraziť a v priebehu niekoľkých minút budete hotoví s kompletnou podlahou.

 

➡️ Neplytváte vodou

Samozrejme budete používať omnoho menej vody, ako by ste použili s tradičným mopom a vedrom. S čistiacim roztokom v 350 ml nádobe skončíte s upratovaním skôr, ako ho budete musieť doplniť. Keď si uvedomíte koľko vody vám mop s rozprašovačom ušetrí, už iný druh mopu ani nebudete chcieť.

 

➡️ Je univerzálny

Bez ohľadu na typ podlahy vo vašej domácnosti Rovus spray mop ju zvládne. Či už je to mramor, drevo, dlaždice, kameň, linoleum alebo iné materiály. Táto všestrannosť v súťaži s klasickými, mokrými mopmi, ktoré nie sú najlepším riešením pre podlahy z tvrdého dreva, jednoznačne víťazí.

 

➡️ Šetrí váš chrbát

Ak trpíte bolesťami a diskomfortom chrbta viete, aké ťažké je držať krok s mopom a vedrom. S Rovusom pracujete bez toho, aby ste sa museli ohýbať a vláčiť sa s ťažkým vedrom a váš chrbát vôbec nie je namáhaný.

 

➡️ Môžete použiť akýkoľvek čistiaci prostriedok

Nemusíte kupovať špeciálne čistiace prostriedky. Môžete použiť aj prací prostriedok, alebo prostriedok na umývanie riadu. Čistiaci roztok s pracím prostriedkom môžete použiť na väčšinu podláh. Trocha opatrnosti si však zaslúžia drevené podlahy.

 

➡️ Je ľahký

Na rozdiel od iných mopov na trhu je Rovus ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje. Hoci je jeho hmotnosť len 620 g, je odolný a dokáže zvládnuť prácu v takej kvalite ako ťažšie mopy.

 

➡️ Je lacný

Používanie tohto mopu je nákladovo veľmi efektívne. Okrem naozaj priateľskej ceny samotného zariadenia, ďalšie náklady zahŕňajú len náhradné utierky a minimálne množstvá čistiaceho roztoku.

 

💡 Náhradné utierky? Ak sa vám minú náhradné utierky, tak si ich môžete zakúpiť → tu.

 

Ako správne používať Rovus mop s rozprašovačom V3?

Najskôr vyberte integrovanú fľašu a naplňte ju teplou vodou a vašim obľúbeným čistiacim roztokom. Znovu pripojte fľašu a môžete začať. Striekajte roztok na podlahu ako posúvate mop cez danú oblasť. Ak narazíte na ťažko odstrániteľné škvrny, drhnite oblasť väčšou silou alebo ju odstráňte škrabkou alebo drôtenkou. Pokračujte v upratovaní, kým nebudete hotoví. Na drevené podlahy nepoužívajte príliš veľa roztoku. Po dokončení utierku z mikrovlákna jedným pohybom snímete z mopu a pred ďalším použitím ju môžete vyprať aj v práčke.

 

Čo sa nám na tomto mope páči?

 • vďaka kompaktným rozmerom skladovanie nie je problém
 • je okamžite pripravený k použitiu
 • jednoducho sa s ním manipuluje
 • žiadne naťahovanie sa s ťažkým vedrom
 • žiadny kontakt s vodou
 • utierky z mikrovlákna je možné prať v práčke a opakovane použiť

 

Recenzie zákazníkov

Skúsenosti a názory zákazníkov sú rôzne. Nájde sa veľa pozitívnych, ale často sa v nich skloňuje aj nedostatočne kvalitný výkon a výrazne kratšia životnosť utierok z mikrovlákna, než je deklarované v popise výrobku. Tu je malá ukážka recenzií:

Rovus mop s rozprašovačom V3 - recenzie

 

Zhrnutie na záver

Mop s rozprašovačom V3 Rovus je praktickým pomocníkom ak potrebujete rýchlo odstrániť stopy rozliatych ingrediencií pri varení v kuchyni, alebo zablatené odtlačky labiek vášho domáceho miláčika v predsieni. V malých domácnostiach môže byť plnohodnotnou náhradou klasického mopu, aj keď je skôr jeho vynikajúcim doplnkom a je dobré mať ho vo svojom „upratovacom arzenáli”.

Pozrite si aj reklamné video tohto produktu:

 

Výhody

 • nízka hmotnosť
 • ľahká manévrovateľnosť
 • otočná hlava
 • dostupná cena

Nevýhody

 • utierky nemajú deklarovanú životnosť
 • plastové časti sa časom opotrebovávajú

Záver recenzie: Mop, ktorý je v „akútnych” prípadoch dobré mať poruke a v malom byte môže úplne nahradiť aj klasický mop.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Jednoduchosť použitia
 • Vyhotovenie
 • Cena

Súhrn

Kompaktný mop s nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je práca s ním komfortná a jednoduchá.

4.5

Rovus mop s rozprašovačom V3

✅ Cena: 14,99 €

Chcem Rovus mop s rozprašovačom V3 Rovus.sk
Vývoj ceny Rovus mop s rozprašovačom V3


Autor článku
Avatar

Rada cestujem, mám rada ľudí a život, ktorý by sme si už bez rôznych pomocníkov do kuchyne alebo domácnosti ani nevedeli predstaviť. Niekedy sa však strácame v bludisku nespočetných možností, ktoré nám moderné technológie ponúkajú. Dúfam, že aj moje články vám trocha pomôžu v orientácii a aj vďaka nim sa rozhodnete vždy správne.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.