Cyklotrenažér Domyos 500 - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
CYKLOTRENAŽÉR 500 DOMYOS
 • trecí brzdový systém
 • nosnosť 130 kg
 • manuálne ovládanie záťaže
 • ergonomicky tvarované a nastaviteľné sedadlo
 • záťažové teleso s hmotnosťou 18 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Cyklotrenažéry
464,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Decathlon.sk

Cyklotrenažér Domyos 500 je posilňovací stroj z nižšej cenovej kategórie, ktorý však dobre poslúži ako cyklistickým nadšencom, tak aj priaznivcom fitness tréningu. Disponuje 18 kg záťažovým kolesom, čo je v rámci nášho porovnávacieho testu solídna hodnota, ktorá by mala vyhovovať aj náročnejším užívateľom a trenažér tiež samozrejme umožňuje aj ľahkú reguláciu náročnosti tréningu - manuálne. Rám je pevný a stabilný (na nerovnej podlahe k tomu prispievajú aj podložky, ktorými si stroj jednoducho zafixujete), pre ľahší presun je opatrený malými transportnými kolieskami (pri váhe zariadenia 47 kg určite poteší).

Na sledovanie svojich výkonov máte k dispozícii vstavané počítadlo, ktoré vám počas jazdy bude sledovať vašu rýchlosť - okamžitú aj priemernú (RPM), prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie či tep. Ovládací panel má tiež držiak na tablet alebo telefón, aby ste si mohli počúvať hudbu, či využiť nejakú cykloaplikáciu a napríklad prostredníctvom televíznej obrazovky si užívať rôzne trate. Sedadlo (ergonomicky tvarované, presne také má aj cestný bicykel 900 Light od Btwin) a riadidlá sa dajú regulovať a prispôsobiť postave, ktorá na trenažéri ide cvičiť (štandard pri tomto type cyklotrenažéra, túto možnosť máte pri každom porovnávanom modeli v našom teste).

Brzdný systém je klasický čeľusťový, k dispozícii je aj pravdaže núdzová brzda. Nosnosť zariadenia je 130 kg, čo síce nie je najviac v našom teste, ale pre bežné domáce účely postačí. Užívatelia inak ešte vyzdvihujú, že šliapanie na bicykli je veľmi tiché, čo je vlastne vizitka vďaka remeňového pohonu cyklotrenažéra. Z tohto modelového radu je v našom teste aj lacnejší cyklotrenažér s označením Domyos 100, avšak čakajte aj slabšie parametre (nosnosť 100 kg, 12 kg zotrvačník, menej robustný...).

Výhody

 • stabilný rám
 • praktické počítadlo
 • pohodlné sedadlo
 • tichý chod
 • ľahká montáž
 • primeraná cena

Nevýhody

 • užšie sedadlo
 • hoci sa dá výškovo nastaviť sedadlo aj riadidlá, je podľa viacerých užívateľov skôr pre vyššie postavy (od 170 a viac)
 • výrobca toto inak ani nešpecifikuje (žiadne informácie o výškovom obmedzení)

Záver recenzie: Lacnejší cyklotrenažér so solídnymi parametrami (18 kg záťažové koleso, nosnosť 130 kg, stabilný a pevný rám...).

Čítať viac...

porovnanie cien
Decathlon.sk ⭐️ spoľahlivá a tradičná sieť športových predajní
⭐️ platba: kartou, darčekovou kartou, dobierkou
⭐️ cena dopravy: od 3,99 €
464,99 € Do obchodu Decathlon.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
464,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Cyklotrenažér Domyos 500 píše eshop

Náš tím pre vás vytvoril cyklotrenažér na príležitostné aj pravidelné používanie. Bol testovaný na používanie v trvaní 7 hodín týždenne.
Cyklotrenažér 500 je veľmi stabilný, má pohodlné kreslo s nastaviteľnou výškou a hĺbkou pre vaše pohodlie.
POHODLIE NA PRVOM MIESTE

Vieme, že pohodlie je pri tréningu kľúčové. Preto sme cyklotrenažér 500 vybavili sedlom, aké má cestný bicykel 900 Light od Btwin.

Dajte sa do tréningu!

18 kg zotrvačník poskytuje dobrý zážitok pri pedálovaní a umožňuje vysokú intenzitu tréningu. Reťazový prevod vám poskytne zážitok príjemného a veľmi tichého pedálovania. Kožená pätka zaisťuje nastaviteľný, plynulý a dostatočne tichý odpor.

PREVOD

Reťazový prevod zabezpečuje dobrú odolnosť a tichý chod. Cyklotrenažéry Domyos sú vybavené brzdným systémom, vďaka ktorému môžete trénovať bezpečne.

JEDNODUCHÝ OVLÁDACÍ PANEL

Ovládací panel umožňuje sledovať intenzitu tréningu. ČAS: trvanie prebiehajúceho tréningu
VZDIALENOSŤ: vzdialenosť v km prejdená počas tréningu
RÝCHLOSŤ: okamžitá a priemerná rýchlosť RPM: Rotácie za minútu

Ovládací panel má držiak na tablet alebo telefón, aby ste si mohli urobiť tréning zábavnejším.
Môžete vyskúšať snímač srdcovej frekvencie Domyos s kódom 8582552

NASTAVENIE NA VAŠU VÝŠKU

Výškovo a šírkovo nastaviteľné sedadlo. Riadidlá sú výškovo nastaviteľné. Pedále sú vybavené klipsami pre lepšie držanie, v prípade potreby je ich možné vymeniť za automatické pedále.

Rozmery a hmotnosť

Rozmery výrobku: 124 × 50 × 120 cm. Rozmery balenia: 94,5 × 84,5 × 28 cm
Hmotnosť výrobku: 47,2 kg. Hmotnosť celého balenia: 48 kg.

Hmotnosť

46,9 kg

Vývoj ceny Domyos 500


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.