Delimano Joy 3v1 multifunkčný ponorný mixér za fajn cenu (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 19. septembra 2021 0
Delimano Joy 3v1 ponorný mixér
 • výrobca: Delimano
 • príkon: 600 W
 • počet rýchlostí: 2
 • hmotnosť: 1,8 kg
 • turbo: áno
 • rozmery: 15,5 × 25 × 25,5 cm
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Mixéry
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Delimano Joy 3v1 ponorný mixér patrí medzi najobľúbenejších pomocníkov do kuchyne. Poradí si takmer so všetkým, či už potrebujete potraviny nasekať, rozmixovať alebo vyšľahať. Má naozaj multifunkčné využitie, ktoré ocení každá gazdinka. Bez tohto malého šikovného spotrebiča si už nebudete vedieť predstaviť vašu každodennú prípravu jedál.

Ponorný mixér je malý, preto vám šetrí miesto v kuchyni. Má kvalitné prevedenie a obsahuje bohaté príslušenstvo, vďaka ktorému pripravíte skutočne čokoľvek. Telo mixéra ponorte do pripravovaného pokrmu a mixujte, šľahajte, sekajte, meľte alebo dokonca pasírujte prísady priamo v hrnci, v miske alebo v rajnici. S týmto krájačom, šľahačom a mixérom v jednom bude pre vás príprava jedál jednoduchá, rýchla a hravá.

Základné informácie

Delimano Joy 3v1 ponorný mixér v sebe spája tri malé spotrebiče, a to mixér, krájač a šľahač. Disponuje výkonným 600 W motorom, vďaka ktorému dosiahnete vždy skvelý výsledok. Na mixéri je možné nastaviť dve rýchlosti – 1 pevná rýchlosť + plynulá zmena rýchlosti, ktorú si prispôsobíte podľa vašej potreby. Súčasťou spotrebiča je aj Turbo tlačidlo, ktoré umožňuje po krátku dobu pracovať na najvyššej rýchlosti. Úroveň hlasitosti nepresahuje 85 dB, takže susedov ním rušiť nebudete. Ponorný mixér Delimano Joy 3v1 dokáže dosiahnuť v závislosti od zvolenej rýchlosti v rozmedzí od 6500 až do 13500 otáčok za minútu.

➡️ Ďalšie informácie:

Príkon600 W
Počet rýchlostí2
Plynulá reguláciaáno
Pulzný spínačáno
Turboáno
Hmotnosť1,8 kg
Rozmery15,5 × 25 × 25,5 cm (Š x V x H)
Funkcie, príslušenstvomixovanie, sekací nadstavec (chopper), šľahanie, mixovacia nádoba
Objem nádoby na šľahanie700 ml
Objem nádoby na sekanie500 ml
Počet otáčok za minútu6 500 – 13 500

 

Vlastnosti ponorného mixéra

Materiál

Telo, resp. noha ponorného mixéra Delimano Joy 3v1 je z nerezovej ocele. Z rovnakého materiálu je vyrobená aj čepeľ. Zvyšná časť mixéra a nádoby na mixovanie a šľahanie sú z mimoriadne tvrdého a odolného plastu bez obsahu PFOA.

 

Nerezová čepeľ mixéra Delimano Joy 3v1

Nerezový materiál čepele mixéra

 

Ovládanie

Ovládanie mixéra je naozaj veľmi jednoduché a pohodlné. Spúšťa sa pomocou pulzného spínača, ktorý je umiestnený na rukoväti. Celý produkt váži iba 1,8 kg, takže sa s ním ľahko manipuluje a ľavou zadnou zvládnete aj dlhšie používanie. Vďaka svojim rozmerom 15,5 × 25 × 25,5 cm je mixér taký kompaktný, že ho môžete skladovať takmer kdekoľvek. Nakoľko jeden mixér spĺňa funkciu troch spotrebičov, šetrí vám tým ďalšie miesto v kuchyni.

 

Obsah balenia

 • násada na mixovanie
 • násada na šľahanie
 • sekacia nádoba 500 ml
 • nádoba na šľahanie 700 ml
 • podložka pod nádoby
Krájač, mixér a šľahač v jednom spotrebiči Delimano Joy 3v1

Všetky časti mixéra Delimano Joy 3v1

 

Funkcie ponorného mixéra Delimano Joy 3v1

Ako sme už spomenuli, ponorný mixér Delimano Joy 3v1 spĺňa funkcie troch spotrebičov, ktorými sú mixér, krájač a šľahač. Teraz sa pozrieme na to, čo všetko dokážu títo pomocníci v kuchyni spracovať.

 

Mixér

Mixér dokáže rozmixovať rôzne prísady pre chutné pokrmy, ako je ovocie či zelenina. Poradí si ako s teplými omáčkami, tak aj so studenými prísadami či s ľadovými kockami. Disponuje piatimi funkciami, ktoré z neho robia dokonalý kuchynský spotrebič. Sú to:

 • extra dlhé telo, ktoré dosiahne hlbšie do hrncov a nádob
 • veľká mixovacia hlava zabraňujúca špliechaniu
 • dobre sa drží v ruke, preto je mixovanie jednoduché a bezpečné
 • odnímateľné diely vhodné do umývačky riadu
 • mierne ohnutý tvar čepele umožňuje krúživý pohyb, ale aj pohyb hore a dole

 

 

Krájač

Krájač vám pomôže získať dokonale nasekanú cibuľu a ďalšiu zeleninu napríklad do chutného šalátu. Ak teda základňu vymeníte za misu na krájanie, môžete ho použiť ako praktický elektrický krájač. Rýchlosť/výkon krájania sa dá ľahko regulovať a s touto funkciou nasekáte všetko, čo potrebujete, či už najemno alebo nahrubo. Misa na krájanie sa môže umývať v umývačke riadu a má protišmykovú spodnú stranu pre bezpečné používanie a praktickú odmerku.

 

 

Šľahač

S nadstavcom na šľahanie sa mixér za okamih premení na elektrický šľahač. Motor s výkonom 600 W s jednou rýchlosťou a plynulou zmenou rýchlosti je dostatočne výkonný na dokonalé miesenie múky a zároveň jemný na jemné vmiešanie snehu z vaječných bielok do hotového cesta. Využijete ho teda naozaj v mnohých prípadoch. Dokonale ním vyšľaháte aj krém na snehové pusinky alebo akúkoľvek omáčku k jedlu.

 

 

Údržba tyčového mixéra

Nakoľko je mixér vyrobený prevažne z nerezového materiálu, jeho údržba je veľmi jednoduchá. Najskôr sa však uistite, že je spotrebič odpojený od elektrickej siete. Odpojte mixovaciu tyč/čepeľ sekáčika a umyte pod tečúcou vodou (v prípade potreby použite trochu čistiaceho prostriedku). Po umytí ich postavte do vzpriamenej polohy, aby odtiekla voda, ktorá sa mohla dostať dovnútra. Následne umyte nádobu, sekaciu nádobu, šľahaciu metličku a čepeľ v teplej mydlovej vode. Tieto nadstavce sú však vhodné aj do umývačky riadu, preto si občas môžete umývanie uľahčiť.

Motorovú jednotku utrite len vlhkou handričkou, nikdy ju neponárajte do vody. Môže totiž dôjsť k úrazu elektrickým prúdom. Dôkladne všetko osušte. Dávajte si však pri manipulácii pozor, pretože čepele sú veľmi ostré, aby ste sa neporanili.

 

Časti mixéra Delimano Joy 3v1 v umývačke riadu

Niektoré časti mixéra môžete vložiť aj do umývačky riadu

 

💡 Tip na rýchle čistenie: Medzi jednotlivými cyklami mixovania podržte ponorný mixér vo vysokej nádobe napoly naplnenej vodou a na pár sekúnd ho spustite.

 

Problémy so spotrebičom

Pri domácich spotrebičoch nie je nič nezvyčajné, ak príde k nejakej chybe. Niekedy je to vada výrobku, niekedy sa opotrebuje časom alebo je tam iná chyba. Prečítajte si, aké sú možné riešenia pri problémoch s ponorným mixérom.

Problémy a riešenia spotrebiča Delimano Joy 3v1 ponorný mixér

 

Recenzie na ponorný mixér Delimano Joy 3v1

Zaujímalo nás, čo na tento produkt hovoria zákazníci a aké sú ich skúsenosti s používaním ponorného mixéra Delimano Joy 3v1. Hoci sme ich až tak veľa nenašli, výsledok je v konečnom dôsledku perfektný, nakoľko žiadny komentár nebol vyslovene negatívny. Celkovo ľudia hodnotia mixér veľmi dobre, sú s ním spokojní a neľutujú peniaze, ktoré zaň zaplatili. Pozitívom produktu je jednoduché ovládanie, multifunkčné využitie vďaka bohatej výbave a kvalitné prevedenie.

 

Recenzie zákazníkov na Delimano Joy 3v1 ponorný mixér

 

Zhrnutie na záver

Môžeme povedať, že ponorný mixér Delimano Joy 3v1 je super pomocník do domácnosti. Nahrádza až tri spotrebiče, čím šetrí miesto v kuchyni. Jeho prevedenie je kvalitné a údržba veľmi jednoduchá. Ovládanie zvládne každý a manipulácia s ním je jedna báseň, nakoľko sa v ruke drží veľmi dobre. Zakúpiť si ho môžete už za 59,80 €. S týmto spotrebičom budete určite spokojní. Rýchlo a hravo s ním dokážete potraviny rozmixovať, nasekať či vyšľahať a pripravíte si tak akékoľvek jedlo, na ktoré budete mať práve chuť.

 

💡 TIP: Ak hľadáte iný, lacnejší, drahší, či výkonnejší mixér, prečítajte si náš veľký test tyčových ponorných mixérov.

Výhody

 • tri spotrebiče v jednom produkte, šetrí miesto
 • multifunkčné využitie vďaka bohatému príslušenstvu
 • jednoduché čistenie jednotlivých častí mixéra
 • možnosť umývať v umývačke riadu
 • výborná manipulácia, dobre sa drží v ruke

Nevýhody

 • málo rýchlostí
 • vyššia hlasitosť

Záver recenzie: Multifunkčný tyčový mixér, ktorý zvládne funkciu mixéra, krájača aj šľahača v jednom. Dobre sa drží, ľahko sa s ním manipuluje a má prijateľnú cenu.

Hodnotenie autora
 • Prevedenie
 • Kvalita
 • Hlucnost
 • Vyuzitie
 • Cena

Súhrn

Multifunkčný tyčový mixér, ktorý zvládne funkciu mixéra, krájača aj šľahača v jednom. Dobre sa drží, ľahko sa s ním manipuluje a má prijateľnú cenu.

4.0

Delimano Joy 3v1 ponorný mixér

✅ Cena: 59,80 €

Chcem Delimano Joy 3v1 Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Joy 3v1


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.