Delimano Joy – výborný tyčový mixér pre nenáročných (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 21. októbra 2021 0
Delimano Joy tyčový mixér
 • výrobca: Delimano
 • výkon: 200 W
 • počet rýchlostí: 1
 • hmotnosť: 0,46 kg
 • turbo: nie
 • pulzný spínač: nie
 • materiál: plast + nerez
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mixéry
19,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Delimano.sk

Tyčový mixér Delimano Joy vám pomôže pri bežnom mixovaní obľúbených pochúťok, ako sú polievky, domáce kašičky pre najmenších či omáčky alebo chutné a zdravé smoothie. Patrí medzi základné typy tyčových mixérov, preto nemôžete od neho čakať zázraky. Svoju prácu si však odvedie na sto percent.

Delimano Joy tyčový mixér má výkon 200 W. Nie je vôbec ťažký a veľmi dobre sa s ním manipuluje. Údržba je nenáročná, stačí ho umyť pod prúdom tečúcej vody a dobre osušiť. Nielen o týchto vlastnostiach vám prezradíme viac nižšie v recenzii.

Čítať viac...

porovnanie cien
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
19,90 € Do obchodu Delimano.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
19,90 € Do obchodu TopShop.sk

Základné informácie

Tyčový mixér Delimano Joy je šikovný pomocník do kuchyne, ktorý vám pomôže pri bežnom mixovaní nenáročných surovín. Jeho výkon je 200 W. Je to klasický tyčový mixér, ktorý je vyrobený prevažne z plastu. Jeho hmotnosť je len 0,46 kilogramu, takže je naozaj veľmi ľahký.

Popis jednotlivých častí tyčového mixéra Delimano Joy

 

➡️ Ďalšie informácie:

Typ mixératyčový
Počet rýchlostí1
Výkon200 W
Napätie220 – 240 V
Turbonie
Pulzný spínačnie
Hmotnosť0,46 kg
Materiálplast + nerez

 

Vlastnosti tyčového mixéra

Materiál

Tyčový mixér Joy je vyrobený prevažne z odolného plastu. Disponuje samozrejme aj kvalitnou čepeľou vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele.

 

Využitie

Tento malý a šikovný spotrebič je ideálny na miešanie, mixovanie, prípravu pyré a šľahanie. Je vhodný pre bežné nenáročné využívanie v každej domácnosti. Mixér disponuje iba jednou rýchlosťou, ktorá je však pri takomto mixovaní dostačujúca. Ergonomická rukoväť umožňuje ľahkú a bezpečnú manipuláciu, zatiaľ čo mimoriadne dlhá šnúra umožňuje rýchly a efektívny pohyb po celej kuchyni bez zbytočnej straty vášho drahocenného času.

 

 

Údržba

Vzhľadom na materiály, z ktorých je tyčový mixér Joy vyrobený, jeho údržba, resp. čistenie je veľmi jednoduché. Zoberte mixér a jeho hlavicu s čepeľou namočte do mydlovej vody a umyte. Celé telo mixéra do vody neponárajte (vrchná časť mixéra nie je odnímateľná a nesmie byť ponorená do vody). V prípade potreby ho len utrite navlhčenou handričkou. Pred umytím samozrejme nezabudnite spotrebič vytiahnuť zo zásuvky. Ak je váš spotrebič umytý, skladujte ho na suchom mieste. Veľa miesta nezaberá, takže ho môžete uložiť takmer kamkoľvek.

 

Tyčový mixér Delimano Joy pod vodou

Umývanie mixéra Joy je naozaj jednoduché

 

Ako predĺžiť životnosť tyčovému mixéru

O tyčový mixér Delimano Joy, presne tak, ako aj o iné domáce spotrebiče, sa treba dostatočne starať. Tým, že ho dôkladne umyjete a vysušíte, to nekončí. Je niekoľko opatrení, ktoré keď budete dodržiavať, môžete jednoducho predĺžiť životnosť vášmu zariadeniu. Napríklad tieto platia pri našom tyčovom mixéri Joy:

 1. Používajte tyčový mixér len na to, na čo je primárne určený a k čomu bol vyrobený. Nevkladajte doň zbytočne veľké množstvo hustých potravín, ak to nezvláda.
 2. Hoci má mixér výkonný motor, nie je stavaný pre dlhú prevádzku. Preto má väčšina mixérov pulzná spínač. Ak ho nemá, ako v tomto prípade, mixujte viackrát v krátkych intervaloch.
 3. Najlepšie je rozdeľovať potraviny do menších dávok tak, aby mixér bežal plynule.
 4. Po každom použití dôkladne umyte a osušte tyčový mixér. Z mokrých častí totiž môže voda vtiecť k hriadeľu, ktorý sa postupom času začne kvôli tomu zadrhávať.

 

Zhodnotenie na záver

Tyčový mixér Delimano Joy patrí do skupiny základných tyčových mixérov. Má výkon 200 W a účinne mieša, mixuje, šľahá a pripravuje pyré z vašich obľúbených potravín. Určite ho nepoužívajte na drvenie ľadu. Disponuje len jednou rýchlosťou, preto tomu prispôsobte aj vaše mixovanie. Radšej viackrát a kratšie cykly, aby sa motor neprehrial. Jeho cena je bežne 19,90 €, čo aj zodpovedá jeho kvalite a príslušenstvu. Neobsahuje žiadne špeciálne nadstavce ani nádoby. Čo sa týka recenzií, nepodarilo sa nám žiadne nájsť, preto vám ostáva len si tento tyčový mixér vyskúšať osobne. Ak nemáte veľké nároky a požiadavky na tyčový mixér, potom je mixér Joy vhodný práve pre vás.

 

💡 TIP: Ak hľadáte iný, lacnejší, drahší, či výkonnejší mixér, prečítajte si náš veľký test tyčových ponorných mixérov.

Výhody

 • ergonomická rukoväť pre pohodlnú manipuláciu
 • výhodná cena
 • jednoduché čistenie
 • dlhý kábel neobmedzuje pohyb pri mixovaní

Nevýhody

 • slabý výkon
 • žiadne príslušenstvo

Záver recenzie: Základný tyčový mixér pre nenáročných zákazníkov pre bežné mixovanie omáčok, smoothie či polievok.

Hodnotenie autora
 • Prevedenie
 • Kvalita mixovania
 • Rýchlosť mixovania
 • Cena
 • Využitie

Súhrn

Základný tyčový mixér pre nenáročných zákazníkov pre bežné mixovanie omáčok, smoothie či polievok.

3.7

Delimano Joy tyčový mixér

✅ Cena: 19,90 €

Chcem Delimano Joy tyčový mixér Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Joy tyčový mixér


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.