Depilátor Wellneo Flawless – recenzia

Petra Lyžičiarová Recenzia 21. októbra 2021 0
Depilátor Wellneo Flawless
 • Napájanie: 1*1,5 AA batéria
 • Materiál: kov pozlátený 18-karátovým zlatom
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Depilátory
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Mnoho žien trápia nežiaduce chĺpky na tvári, ktorých sa zbavujú rôznymi spôsobmi. Veľmi jednoduchým a efektívnym spôsobom je depilovanie pomocou depilátora Wellneo Flawless. Depilátor Flawless je vybavený malou rotačnou čepieľkou, ktorá odstraňuje chĺpky na tvári, a to úplne bezbolestne.

elegantný a diskrétny dizajn pripomínajúci rúž, a tak si ho viete jednoducho ukryť do kabelky a mať ho vždy po ruke prakticky kdekoľvek. Depilátor je zaujímavý tým, že je vyrobený z kovu pozláteného 18-karátovým zlatom. Samozrejmosťou je, že tento prístroj je schválený dermatológmi a je tiež hypoalergénny. Zariadenie je poháňané jedno 1,5 AA alkalickou batériou, ktorá je súčasťou balenia.

Základné informácie

Depliátor Wellneo Flawless je jednoduchým a kompaktným zariadením, ktoré slúži na odstraňovanie nežiaducich chĺpkov. Keďže je napájaný pomocou alkalickej batérie, môžete si ho so sebou vziať prakticky kamkoľvek. Okrem toho má elegantný a diskrétny dizajn, ktorý pripomína tubu od rúžu.

Tuba depilátora Flawless v sebe ukrýva precíznu nemeckú technológiu. Malé čepieľky depilátora nevidíte ani nepočujete, no dokážu vás zbaviť už v priebehu niekoľkých sekúnd akéhokoľvek nežiaduceho ochlpenia na pokožke. Po použití je pleť hladká, bez podráždenia. Výhodou je, že depilátor Flawless vás chĺpkov zbaví bez bolesti a nemusíte čakať, kým vaše chĺpky dorastú, pretože ho môžete používať aj každý deň.

Depilátor Flawless je vyrobený z kovu, ktorý je pozlátený 18-karátovým zlatom. Je hypoalergénny, dermatologicky testovaný a úplne bezpečný, pretože pri dotyku s miniatúrnymi čepielkami vám nič nehrozí. Súčasťou depilátora je aj malé praktické svetielko, vďaka ktorému zbadáte aj ten najmenší chĺpok.

 

Výhody depilátora Flawless

Depilátor Wellneo Flawless má v porovnaní s bežnými spôsobmi odstraňovania chĺpkov, akými je voskovanie či vytrhávanie pinzetou, viacero výhod.

Pozrime sa na ne:

 • odstraňuje chĺpky na tvári úplne bezbolestne
 • elegantný diskrétny dizajn v podobe rúžu, tak nikto nebude vedieť, že máte so sebou odstraňovač chĺpkov
 • používa sa jednoducho a rýchlo
 • je vybavený malým praktickým svetielkom
 • je kompaktný, a tak sa zmestí do kabelky či kozmetickej taštičky
 • je bezpečný na dotyk a hypoalergénny
 • môžete ho používať každý deň
 • funguje na batérie

 

Použitie

Používanie depilátora Flawless je veľmi jednoduché. Ako sme už spomenuli, zariadenie funguje na baterky, takže sa nemusíte trápiť káblom. Depilátor len vezmete do ruky, zapnete a budete ním kruhovitými pohybmi prechádzať po miestach, ktoré chcete zbaviť chĺpkov. Vďaka malému svetielku na depilátore budete dobre vidieť aj tie najmenšie chĺpky.

Ak chcete vidieť, ako sa depilátor Flawless používa a aké s ním môžete dosiahnuť výsledky, pozrite si video:

FLAWLESS WOMEN'S HAIR REMOVER REVIEW | DOES IT REALLY WORK?

 

Skúsenosti a recenzie užívateľov

Medzi ženami, ktoré trápia chĺpky na tvári, je depilátor Flawless celkom obľúbeným produktom. Svedčí o tom i nejedna pozitívna recenzia na Heuréke i na stránke TopShop.

Zákazníčky oceňujú jeho jednoduché použitie a kompaktné rozmery. No podľa jednej zákazníčky funguje zariadenie skôr ako holiaci strojček a nie ako depilátor.

Depilátor Flawless recenzia

Mnohým ženám sa páči aj jeho elegantný a diskrétny dizajn:

recenzia na depilátor Flawless

Ďalšie hodnotenia → nájdete tu

 

Zhrnutie na záver

Ak vás trápi nežiaduce ochlpenie na tvári a chcete ho odstraňovať jednoduchým, no hlavne bezbolestným spôsobom, depilátor Flawless je pre vás tým pravým. Jednoducho sa používa a vďaka tomu, že je napájaný batériou a má kompaktné rozmery, si ho môžete so sebou zobrať prakticky kamkoľvek. Zmestí sa do kabelky i do kozmetickej taštičky, takže ho môžete mať vždy po ruke.

Je vyrobený z kovu, ktorý je pozlátený 18-karátovým zlatom, takže je hypoalergénny. Príjemnou a praktickou súčasťou depilátora je aj malé svetielko, ktoré vám odstraňovanie ochlpenia ešte viac uľahčí. No a ak chcete mať okrem hladkej pokožky aj pleť bez čiernych bodiek, odporúčame vám vákuový čistič pórov Wellneo.

Výhody

 • prenosný a kompaktný
 • elegantný dizajn
 • hypoalergénny
 • bezbolestný

Nevýhody

 • podľa niektorých zákazníčok funguje skôr ako zastrihávač a nie ako depilátor

Záver recenzie: Elegantný, kompaktný a prenosný depilátor, pomocou ktorého sa zbavíte chĺpkov na tvári rýchlo a bezbolestne.

Hodnotenie autora
 • Efektívnosť depilácie
 • Jednoduchosť používania
 • Rozmery
 • Dizajn
 • Cena

Súhrn

Elegantný, kompaktný a prenosný depilátor, pomocou ktorého sa zbavíte chĺpkov na tvári rýchlo a bezbolestne.

4.3

Depilátor Wellneo Flawless

✅ Cena: 16,92 €

Chcem Depilátor Flawless wellneo.sk
Vývoj ceny Depilátor Flawless


Mohlo by vás zaujímať

  Autor článku
  Petra Lyžičiarová

  Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

  Komentáre
  Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.