Fieldmann FZK 2002-E - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Fieldmann FZK 2002-E
 • výkon: 0,75 kW
 • typ: elektrický
 • šírka záberu: 32 cm
 • hmotnosť: 8 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kultivátory
67,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Elektrický kultivátor Fieldmann FZK 2002-E prevzdušní pôdu v šírke 32 cm a do hĺbky 20 cm. Prevody sú celokovové a chránené oceľovovu prevodovou skriňou. Priemer noža je 20 cm. Rotovátor sa veľmi ľahko ovláda a môžete ho používať aj na prípravu záhonov v skleníku. Transport aj skladovanie zjednoduší praktická sklopná rukoväť. Pred náhodne vymrštenými kameňmi počas práce vás ochráni kovový kryt. Hmotnosť zariadenia je 8 kilogramov.

Výhody

 • sympatická cena
 • výkonný a ľahký

Nevýhody

 • pomerne vysoké otáčky
 • nedá sa zapnúť jednou rukou

Záver recenzie: Rotovátor za priateľskú cenu má trochu problém s kamenistou, tvrdou pôdou.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
67,90 € Do obchodu Heureka.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
75,00 € Do obchodu Mall.sk

Čo o Fieldmann FZK 2002-E píše eshop

Elektrický kultivátor, ktorý ušetrí veľa namáhavej práce s prípravou záhonov. FZK 2002-E Záhradný kultivátor FIELDMANN

Elektrický kultivátor, ktorý ušetrí veľa namáhavej práce s prípravou záhonov. Tento model je poháňaný elektromotorom s príkonom 750W, pracovný záber predstavuje 32 cm. Pôdu je možné kypriť až do hĺbky 20 cm. Kovový kryt chráni obsluhu proti kameňom, ktoré môžu byť v priebehu práce vymrštené oceľovými nožmi.

Celokovové prevody sú kryté robustnou oceľovou prevodovkovou skriňou, ktorá zabraňuje ich poškodeniu aj v náročných pracovných podmienkach.

Záhradný kultivátor

 • Príkon: 750 W
 • Pracovný záber: 32 cm
 • Hliníková prevodová skriňa
 • Oceľové prevody 4 oceľové nože
 • Priemer noža: 20 cm
 • Sklopná rukoväť
 • Hmotnosť: 8 Kg

Elektrický kultivátor alebo tiež rotavátor ocenia všetci záhradkári a pestovatelia pri jesennej či jarnej obnove záhonov. Tento stroj vďaka rotujúcim oceľovým nožom perfektne nakyprí zľahnutú pôdu a pripraví ju tak pre novú sadbu či siatie. Efektívne s ním tiež premiešate zeminu s kompostom alebo hnojivom. Vďaka ľahkej ovládateľnosti je možné ho použiť aj na prípravu záhonov v skleníkoch. Akonáhle raz vyskúšate prácu s týmto strojom, už nikdy sa nebudete chcieť vrátiť ku klasickému rýľu.

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaFieldmann
Výkon0.75 kW
Príkon750 W
Prevzdušňovaná šírka32 cm
Hmotnosť8 kg

Vývoj ceny Fieldmann FZK 2002-E


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.