Hecht GreenHouse I.skleník, 1.9 x 2.5 m - krátka recenzia

23. januára 2021 0
HECHT GREENHOUSE I.skleník
 • dĺžka: 2,5 m
 • šírka: 1,9 m
 • výška: 1,95 m
 • počet okien: -
 • tvar: sedlový
 • konštrukcia: hliníková
 • materiál zasklenia: polykarbonát
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Skleníky
319,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Hecht GreenHouse je malý skleník z hliníkových profilov a polykarbonátovým opláštením. Súčasťou dodávky je aj oceľová základňa. Boky skleníka sú vybavené odkvapovými žľabmi, ku ktorému je možné dokúpiť odkvapový set. Polykarbonátové dosky nemeckej značky Beyer prepúšťajú až 80 % slnečného svetla a disponujú UV filtrom. Ich komôrkový systém poskytne skvelú tepelnú izoláciu. Hliníková konštrukcia je ľahká, bezúdržbová a je prísľubom dlhej životnosti. Montáž skleníka je jednoduchá a nevyžaduje špeciálne nástroje ani znalosti.

Výhody

 • jednoduchá montáž
 • nízka cena
 • ľahká konštrukcia

Nevýhody

 • po čase sa dosky vysúvajú z profilov

Záver recenzie: Relatívne lacný skleník, ktorý síce nie je úplne dokonalý, ale poslúži účelu.

Čo o Hecht GreenHouse I.skleník, 1.9 x 2.5 m píše eshop

HECHT GREENHOUSE I. - skleník

Záhradný skleník s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami vyrobený z hliníkových profilov s celo-obvodovo vloženou výplňou z komôrkového polykarbonátu. Perfektné a jednoduché riešenie pre každého, kto nechce budovať ťažké murované či oceľové skleníky s ťažkými výplňami a pritom chce pestovať či zimovať teplomilné rastliny, zeleninu alebo ovocie. Je vybavený posuvnými jednokrídlovými vstupnými dverami a dvoma vetracími, výklopnými oknami. Súčasťou skleníku je oceľová základňa zadarmo.

Pevná a ľahká konštrukcia

Rám je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré vynikajú svojou nízkou váhou a dlhou životnosťou takmer bez údržby. Navyše nepodliehajú korózii, čo je dôležité predovšetkým pri udržiavaní vlhkého podnebia vnútri skleníka. Vďaka jednoduchej montáži sa môžete vyhnúť ťažkým stavebným prácam, hliníková konštrukcia navyše pôsobí moderne a ľahko sa čistí. Skleník sa tak stane nielen užitočným, ale aj estetickým doplnkom vašej záhrady.

Jednoduchá montáž

Skleník je možné zostaviť v domácich podmienkach a bez použitia stavebného náčinia, či špeciálnych znalostí. Hliníkovú konštrukciu možno zmontovať pomocou bežného náradia a stačia na to pohodlne dve osoby. Drážkový systém uchytenia výplňou navyše zvyšuje pevnosť celého skleníku a umožňuje výmenu poškodenej výplne bez nutnosti rozobrať celú konštrukciu.

Ďalšie vybavenie skleníku

Boky skleníka sú osadené odkvapovými žľabmi, ku ktorým je možné dokúpiť odkvapový set - bočný zvod so svorkou pre uchytenie, ktorý bezpečne odvedie dažďovú vodu ďalej od skleníka.

Kvalitná výplne s UV filtrom

Výplne skleníka sú vyrobené z polykarbonátu, výhradne z granulátu od nemeckej firmy Bayer. Nejedná sa teda v žiadnom prípade o recyklát, ktorý by obsahoval nečistoty a znižoval svetelnú priepustnosť. Polykarbonát je určený pre použitie v krajinách EU. Dosky skvele prepúšťajú slnečné žiarenie (cca 80%) a nezaťažujú nadmerne konštrukciu. Z vonkajšej strany sú opatrené UV filtrom, ktorý chráni rastliny pred škodlivým slnečným žiarením.

Oproti tradičným skleneným výplniam vynikajú predovšetkým svojou pružnosťou a pevnosťou. Ich pevnosť ešte zvyšuje celo-obvodové vloženie do profilov rámu. Vďaka komôrkovému systému majú tiež skvelé tepelnoizolačné vlastnosti a odolnosť proti teplotným vplyvom. V porovnaní s inými umelými materiálmi navyše vynikajú farebnou stálosťou.

Parametre produktu

Súhrn
Dĺžka2.5 m
VýrobcaHecht
Hmotnosť36 kg kg
Plocha5 m2
Šírka1.9 m
Výška1.95 m

Vývoj ceny Hecht GreenHouse I.skleník, 1.9 x 2.5 m


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.