Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 4m - krátka recenzia

14. septembra 2021 0
Lanit Plast KYKLOP 3x4m PC4mm
 • Tvar: Oblúkový
 • Šírka: 3,00 m
 • Výška: 2,05 m
 • Dĺžka: 4,00 m
 • Hrúbka skla / polykarbonátu: 4mm mm
 • Materiál konštrukcie: Pozinkovaná oceľ
 • Materiál zasklenia: Polykarbonát
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Skleníky
547,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Skleník Lanit Plast KYKLOP PC4mm je opláštený prémiovým britským komôrkovým tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE, ktorý poskytuje skvelé izolačné vlastnosti a odolnosť proti záťaži. Pozinkovaná konštrukcia nevyžaduje žiadnu údržbu. Nosné oblúky sú od seba vzdialené len 60 - 80 cm, čo je zárukou stability. Na oboch koncoch skleníka sú dvojité dvere, ak vám toto riešenie nevyhovuje, jedny môžete nahradiť oknom s automatickým otváračom  LANITPLAST, ktoré je možné dokúpiť ako príslušenstvo. Polykarbonát, ktorým je skleník opláštený je Štátnym zdravotným ústavom klasifikovaný ako zdravotne nezávadný a výrobca ponúka 10 ročnú záruku na jeho nerozbitnosť.

Výhody

 • pevná konštrukcia
 • priestranný
 • 2 protiľahlé dvere

Nevýhody

 • veľmi veľa skrutkovacích spojov

Záver recenzie: Skleník, ktorý plní účel za rozumnú cenu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
547,00 € Do obchodu Heureka.sk

Porovnanie - Základné parametre

Základné parametre Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 4m v porovnaní s víťazmi testu záhradných skleníkov

Zlatá stredná cesta Lanit Plast KYKLOP 3x4m PC4mm
Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 4m
Ľudová voľba Palram Multiline 6×10
Palram Multiline, 3.1 x 1.85 m
Pre náročných Volya LLC Trjoska 6 mm 8 x 3 m
Volya LLC Trjoska 4 mm, 12 x 3 m
Cena547,00 €452,14 €1 489,15 €
TvarOblúkovýSedlová strechaOblúkový
Plocha (m²)12,005,7436,00
Šírka (m)3,001,853,00
Výška (m)2,052,092,10
Dĺžka (m)4,003,0612,00
Výška dverí (m)1,701,631,48
Hmotnosť skleníka (kg)7746210
Hrúbka skla / polykarbonátu (mm)4mm4mm4mm, 6mm
Počet dverí212
Počet okien-12
Materiál konštrukciePozinkovaná oceľHliníkPozinkovaná oceľ
Materiál zaskleniaPolykarbonátPolykarbonátPolykarbonát
Odolnosť voči UV žiareniuÁnoÁnoÁno
Posuvné dvereNieNieNie
Ventilančné strešné oknoNieÁnoÁno

Čo o Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 4m píše eshop

Skompletované v ČR - LANIT PLAST, s.r.o. Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník značky KYKLOP opláštený prémiovým britským komôrkovým (dutinkovým) tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE. Konštrukcia skleníka nevyžaduje žiadne základy. Polykarbonátový záhradny skleník KYKLOP vyniká svojimi izolačnými schopnosťami a vynikajúcou odolnosťou proti záťaži.Konštrukcia - konštrukcia skleníka je zoskrutkovaná z masívnych pozinkovaných profilov sily 0,70 - 0,85 mm. Materiál profilov je žiarovo pozinkovaný, čo znamená, že plech bol "namočený" vo vani s roztaveným zinkom, čo je jedna z najkvalitnejších antikoróznych úprav. Tento spôsob zinkovania je oveľa kvalitnejší, než v dnešnej dobe bežnejšie elektrolytické, ktoré na povrchu ocele vytvoria iba extrémne tenkú vrstvičku zinku. Jednotlivé rebrá nosných oblúkov sú od seba vzdialené iba 60 - 80 cm, čo je veľká výhoda tohto modelu skleníku oproti iným výrobkom na českom trhu. Malá rozteč oblúkov garantuje vysokú únosnosť celej konštrukcie skleníka . Predné a zadné čelá skleníka majú vstavané dvojité dvere, takže skleníkom je možné prechádzať z oboch strán. Ak otvoríte hornú časť dverí na oboch koncoch skleníka, zaistíte tým pohodlné vetranie celého skleníku, bez prístupu detí alebo domácich zvierat. V prípade, že nechcete montovať druhé dvere v zadnej časti skleníka, je možné do steny umiestniť vetracie okienko, do ktorého možno namontovať automatický otvárač LANITPLAST (k zakúpeniu ako doplnkové príslušenstvo).Polykarbonát - sila polykarbonátu je 4 mm. Z dôvodu zaištenia maximálnej kvality tohto skleníka dodávame výhradne britský komôrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE (výrobca Brett Martin - Veľká Británia). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežlltne. Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR (ako regionálny partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s doložiteľnou naši vlastnou kompletnou českou certifikáciou. Polykarbonát bol otestovaný Štátnym zdravotným ústavom ako zdravotne nezávadný. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predľžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím je u LANIT PLASTU samozrejmosťou.

Obsahom dodávky je kompletná nosná konštrukcia a polykarbonátové dosky. Ku skleníku je možné dokúpiť aj nadštandardné príslušenstvo - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenie, elektrické odporové vykurovanie pôdy.Skleník nepotrebuje žiadnu podmurovku, pretože konštrukcia skleníka je pripravená na zapustenie do zeme do hľbky cca 35 cm. Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom.

Dôležité upozornenia:

1) Pozor - u tohto modelu skleníku je nutné presný rozmer predného a zadného čela svojpomocne doformátovat z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého návodu.

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochátzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

3) Doprava - pozor, dodaný balík má atypický tvar - výška balenia je 2,20 m.

LANITPLAST KYKLOP 3x4 m PC 4 mm

balenie: 80 x 80 x 220 cm, 77 kg

Parametre produktu

Súhrn
Dĺžka4 m
VýrobcaLanit Plast
Hmotnosť77 kg
Plocha12 m2
Šírka3 m
Výška2.05 m
Výška dverí1.7 m

Vývoj ceny Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 4m


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.