Klarfit Pacemaker X3 – elektrický bežecký pás (recenzia)

Georgina Babinová Recenzia 28. októbra 2021 0
Klarfit Pacemaker X3 – elektrický bežecký pás (recenzia)
 • Typ pohonu: Motorový
 • Šírka bežeckej plochy: 65 cm
 • Dĺžka bežeckej plochy: 110 cm
 • Výkon motora (maximálny): 1,5 HP
 • Nosnosť: 120 kg
 • Maximálna rýchlosť pásu: 12 km / h
 • Maximálne stúpanie: 7 %
 • Odpruženie bežeckej plochy: Nie
 • Sklon bežeckej plochy: Manuálny
 • Sklápacia konštrukcia: Áno
 • Počet programov: 13
 • HRC program: Nie
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Bežecké pásy
369,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Pacemaker X3 je bežecký pás obľúbenej značky Klarfit. Je vybavený monitorom srdcovej činnosti a tréningovým počítačom, ktorý ponúka 12 programov a je možné ho zaťažiť maximálnou telesnou hmotnosťou 120 kilogramov. Klarfit Pacemaker X3 je obzvlášť zaujímavý pre začiatočníkov a tých lenivších, ale odhodlaných, pretože takto môžu absolvovať bežecký tréning medzi vlastnými štyrmi stenami bez toho, aby sa museli vzdať akéhokoľvek komfortu. Naša dnešná recenzia vám toto zariadenie predstaví podrobnejšie.

Čítať viac...

kde kúpiť
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
369,90 € Do obchodu Electronic-star.sk

Porovnanie - Najdôležitejšie parametre

Najdôležitejšie parametre Pacemaker X3 v porovnaní s víťazmi testu bežeckých pásov

Klarfit Pacemaker X3 – elektrický bežecký pás (recenzia)
Pacemaker X3
Ľudová voľba Pacemaker X1, bežecký pás, 10 km/h, tréningový počítač, bielo-modrý
Pacemaker X1
Pre náročných Bežecký pás inSPORTline inCondi T400i
inSPORTline inCondi T400i
Zlatá stredná cesta Bežecký pás inSPORTline Lavister
inSPORTline Lavister
Cena369,90 €249,90 €1 689,00 €759,00 €
Typ pohonuMotorovýMotorovýMotorovýMotorový
Šírka bežeckej plochy (cm)65305341
Dĺžka bežeckej plochy (cm)110110140130
Výkon motora (maximálny) (HP)1,50,73,51,5
Nosnosť (kg)120120180120
Maximálna rýchlosť pásu (km / h)12102214
Maximálne stúpanie (%)7-74
Odpruženie bežeckej plochyNieNieÁnoÁno
Sklon bežeckej plochyManuálnyManuálnyElektrickýManuálny
Sklápacia konštrukciaÁnoÁnoÁnoÁno

Porovnanie - Výbava, funkcie a rozmery

Výbava, funkcie a rozmery Pacemaker X3 v porovnaní s víťazmi testu bežeckých pásov

Klarfit Pacemaker X3 – elektrický bežecký pás (recenzia)
Pacemaker X3
Ľudová voľba Pacemaker X1, bežecký pás, 10 km/h, tréningový počítač, bielo-modrý
Pacemaker X1
Pre náročných Bežecký pás inSPORTline inCondi T400i
inSPORTline inCondi T400i
Zlatá stredná cesta Bežecký pás inSPORTline Lavister
inSPORTline Lavister
Cena369,90 €249,90 €1 689,00 €759,00 €
Počet programov13-11313
HRC programNieNieÁnoNie
Bezpečnostná poistkaNieÁnoÁnoNie
Meranie tepovej frekvencieÁnoÁnoÁnoÁno
Meranie zabehnutej vzdialenostiÁnoÁnoÁnoÁno
KolieskaÁnoÁnoÁnoÁno
Audio systémNieÁnoÁnoNie
Vyrovnanie nerovnostíÁnoÁnoÁnoNie
Šírka (cm)64758972
Dĺžka (cm)150125197164
Výška (cm)13011542127
Hmotnosť (kg)28269749

Základné informácie

Výrobca Klarfit predáva Pacemaker X3 ako pokročilý model pre domáci tréning a v tomto zmysle prístroj technicky aj vybavil. Ide napríklad o motor, ktorého výkon v nepretržitej prevádzke dosahuje 1,5 hp a maximálnu rýchlosť 12 km / h, 12 predprogramovaných tréningových programov pre kardio, intervalový alebo vytrvalostný tréning.

Medzi ďalšie vlastnosti tohto bežeckého trenažéra patrí 3-polohový nastaviteľný uhol sklonu (3%, 5% a 7%) a prehľadný displej so zobrazením pulzu, tempa, kalórií atď. Bežecká plocha s rozmermi 40 x 110 centimetrov je dostatočne veľká a rýchlosť sa dá individuálne regulovať od 0,8 do 12 kilometrov za hodinu, takže v rámci svojich možností ponúka Klarfit Pacemaker X3 nielen pomerne pohodlný, ale aj rýchly tréning.

 

Dôležité parametre: 
maximálna nosnosť:120 kg
maximálna rýchlosť:12 km/h
tréningové programy:12
konzola/LCD displej:áno
skladací:áno
kľúč na okamžité zastavenie:áno
monitor srdcovej frekvencie:áno
počítanie spálených kalórií:áno
hmotnosť:28 kg
dĺžka napájacieho kábla:185 cm

 

Tréning na bežeckom páse Pacemaker X3

S Klarfit Pacemaker X3 môžete bežať maximálnou rýchlosťou 12 km / h. Ak je to už pre vás príliš málo, skúste si pozrieť drahšie modely. Pre začiatočníkov je táto rýchlosť vo väčšine prípadov dostatočná. Prístroj ponúka aj 12 cvičebných programov, ktoré poskytujú tréningu dostatok rozmanitosti. Navyše je možné nastaviť tri rôzne výšky stúpania (0%, 3%, 5%, 7%). Viac úrovní gradientu poskytuje ešte väčšiu rozmanitosť.

Prehľadný LCD displej umožní jednoduchú obsluhu. Rýchla voľba rýchlosti vám umožní nastaviť novú rýchlosť v priebehu niekoľkých sekúnd (na 3, 5 a 7 km /h). Bežecký pás, žiaľ, neponúka možnosť pauzy. K dispozícii je tlačidlo zastavenia, ktoré však ukončí program. Počas tréningu nie je možné spraviť prestávku. Pre začiatočníkov však Klarfit Pacemaker X3 ponúka neuveriteľne rozmanitý tréning .

 

Funkcie a vlastnosti

Madlá výrobca nielen mäkko vypolstroval, ale v tomto bode by sme chceli zdôrazniť aj integrovanú funkciu merania pulzu. Tlačidlá na spustenie a zastavenie bežiaceho pásu, ako aj na reguláciu rýchlosti sa tiež nachádzajú na madlách, čo sa postará o zvýšenú úroveň bezpečnosti počas tréningu. Žiaľ, zobrazované hodnoty na displeji, či už je to spotreba kalórií, hodnoty srdcovej frekvencie alebo vzdialenosti, sa zdajú byť trochu nepresné.

Bežecký pás Klarfit Pacemaker X3 je vybavený magnetickým bezpečnostným kľúčom, ktorý je možné pripevniť k zodpovedajúcemu bezpečnostnému senzoru zariadenia pomocou magnetu a pripevniť k oblečeniu používateľa pomocou spony. Ak náhodou spadnete, alebo opustíte bežecký pás, bezpečnostný kľúč sa vytiahne zo senzora a pás sa okamžite zastaví. Okrem toho musí byť pás obzvlášť bezpečný v sklopenom stave, pretože ak sa náhle posunie nadol, môže to viesť k vážnym zraneniam, napríklad ak sa deti hrajú v blízkosti. Preto má Klarfit bočný kolík, ktorý fixuje bežeckú plochu, aby zostala vo vertikálnej polohe.

Pacemaker X3 je vybavený dvomi praktickými držiakmi. Je to miesto, kde je možné uložiť šperky, MP3 prehrávač, fľašu s vodou alebo telefón. Mnoho bežeckých pásov je k dispozícii iba v klasickej čiernej alebo striebornej farbe. Klarfit Pacemaker X3 vás presvedčí aj rôznymi farebnými možnosťami.

 

Hlučnosť

Bežecké pásy sú zvyčajne o niečo hlučnejšie ako napríklad cross trenažér alebo ergometer. Pri každom kroku samozrejme počujete náraz. Najmä zo začiatku môže byť zariadenie trochu hlasnejšie. Ak máte veľmi tenké steny, tento bežecký pás nevieme odporúčať úplne bez výhrad.

 

Konštrukcia

Klarfit Pacemaker X3 je v každom prípade veľmi stabilný a kvalitne zhotovený. Stabilitu poskytuje kovová konštrukcia. Zariadenie teda nie vyrobené z lacného plastu, čo je zárukou dlhej životnosti. Pacemaker X3 sa dodáva ako demont. Základné súčasti, ako sú počítač, bežecká plocha a motor, sú však prefabrikované a už sa nemusia montovať. Sú len navzájom spojené ako existujúce komponenty. Pre bezproblémovú a rýchlu montáž je veľmi užitočný ilustrovaný návod, ktorý nájdete aj tu.

Bežecký pás Klarfit Pacemaker X3 možno určite nazvať malým priestorovým zázrakom. Jeho rozmery už ani v pracovnom stave nie sú príliš expanzívne – 65 x 130 x 150 cm. Ak však pás sklopíte pomocou zdvíhacieho systému s hydraulickým valcom, získate kompaktné zariadenie s rozmermi iba 65 x 135 x 60 cm, ktoré sa vojde dokonca aj do malého rohu. Pre ľahšiu prepravu bol stroj vybavený dvoma kolieskami.

 

Pomer cena / výkon

Aktuálne sa tento model predáva za 300 Euro a môžeme povedať, že Klarfit prináša dobrú kvalitu za primeranú cenu. Pokiaľ ide o výkon, ktorý ponúka, je v adekvátnej cenovej hladine v porovnaní s podobnými zariadeniami a boduje predovšetkým nízkou hmotnosťou, skladnosťou a množstvom programov.

 

Čomu ešte venovať pozornosť?

Na použitie pásu potrebujete priestor nasledujúcich rozmerov: 150 x 65 x 130 cm (DxŠxV). Pretože ide o elektrický bežecký pás, ktorý je vybavený adaptérom AC 220V a 50Hz, potrebujete samozrejme zdroj energie. Bežecký pás Klarfit Pacemaker X3 má kábel dlhý 185 cm, vďaka ktorému je relatívne jednoduché dočiahnuť k elektrickej zásuvke. Na spustenie trenažéra a počítača je potrebné iba stlačiť hlavný vypínač na zadnej strane jednotky. A tréning môže začať.

 

Recenzie zákazníkov

Podľa nášho názoru Klarfit Pacemaker X3 ponúka variabilné možnosti tréningu, disponuje všetkými funkciami, dôležitými pre bezpečnosť používania a ponúka užívateľovi, vďaka mnohým možnostiam nastavenia, skutočne vysoký stupeň komfortu. A čo naň hovoria zákazníci, ktorí si ho zakúpili?

Recenzie Klarfit Pacemaker X3

Pozrite si viac skúseností z Heuréky tu

 

Zhrnutie na záver

Ak hľadáte solídny bežecký pás na domáce použitie, mali by ste na svojom zozname mať aj tento model od spoločnosti Klarfit. Chodcom, bežcom, aj tým, ktorí chcú svoje tréningy pomaly stupňovať, je možné ho bez váhania odporučiť. Či už ide o zvýšenie celkovej kondície alebo o zlepšenie vytrvalosti, Klarfit Pacemaker X3 vám môže byť skutočne nápomocný. Za veľmi priaznivú cenu získate skvelú kvalitu a dostatok technických doplnkov.

Výhody

 • dobrý pomer ceny a kvality
 • nápadne farebný dizajn
 • skladacia konštrukcia
 • množstvo prednastavených programov

Nevýhody

 • je pomerne hlučný
 • zobrazené hodnoty nie sú úplne presné

Záver recenzie: Model, ktorý bol ocenený ako produkt roka 2017.

Hodnotenie autora
 • pomer ceny a výkonu
 • funkcie
 • komfort
 • kvalita prevedenia

Súhrn

Model Pacemaker X3 presvedčí solídnou kvalitou konštrukcie a množstvom užitočných funkcií.

4.6

Klarfit Pacemaker X3 – elektrický bežecký pás (recenzia)

✅ Cena: 369,90 €

Chcem Pacemaker X3 Electronic-star.sk
Vývoj ceny Pacemaker X3


Autor článku
Avatar

Rada cestujem, mám rada ľudí a život, ktorý by sme si už bez rôznych pomocníkov do kuchyne alebo domácnosti ani nevedeli predstaviť. Niekedy sa však strácame v bludisku nespočetných možností, ktoré nám moderné technológie ponúkajú. Dúfam, že aj moje články vám trocha pomôžu v orientácii a aj vďaka nim sa rozhodnete vždy správne.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.