Klarstein Amelia - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarstein Amelia
 • výrobca: Klarstein
 • výkon odsávania: 586 m³/hod
 • počet rýchlostí: 3
 • maximálna hlučnosť: 66 dB
 • rozmery: 60 x 47 x 23,5 cm (Š x V x H)
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Komínové digestory
199,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Klarstein Amelia je model odsávača pár, ktorý je maximálne elegantný a praktický. Tento digestor sa montuje na stenu a patrí medzi komínové typy. Vďaka svojmu plochému dizajnu s hĺbkou iba 23 cm môžete variť s dostatkom priestoru pri hlave. Vždy budete mať preto dobrý výhľad aj na zadné hrnce bez toho, aby ste sa museli nakláňať. Výkonný motor s 120 W odsaje až do 586 m³ vzduchu za hodinu a aj na najvyššej úrovni má s menej ako 66 dB skutočne nehlučnú prevádzku.

Pre dokonalé využitie tohto zariadenia slúžia tri výkonnostné úrovne – nízka, stredná a vysoká. Model Amelia sa ovláda úplne jednoducho, pomocou osvetleného dotykového otočného regulátora na prednom paneli. Dá sa tu zasvietiť aj silné 3 W LED svetlo, ktoré perfektne zhora osvetlí hrnce a panvice a umožní vám nahliadať do hrncov. Dodávané tukové filtre sa dajú pohodlne vyčistiť v umývačke riadu. Pomocou dvoch filtrov s aktívnym uhlím tiež nie je problém prestavať zariadenie do režimu recirkulácie.

Výhody

 • tri výkonnostné stupne: nízky, stredný, vysoký
 • integrovaný hliníkový tukový filter
 • pohodlné ovládanie vďaka osvetlenému dotykovému otočnému ovládaču
 • možnosť nastaviť do režimu recirkulácie pomocou filtrov s aktívnym uhlím

Nevýhody

 • bez inteligentných technológií

Záver recenzie: Krásny, elegantný, komínový digestor, ktorý je nielen výkonný a spoľahlivý, ale stane sa tiež stredobodom každej modernej kuchyne.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
199,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
199,90 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Amelia píše eshop

Elegantný a praktický: taký je digestor Klarstein Amelia. Obohatí tvoju kuchyňu nie len o verného pomocníka pri odstraňovaní výparov a pachov z jedla, ale aj o luxusný doplnok nad sporákom. Na rozdiel od bežných digestorov umožňuje zariadenie Amelia vďaka plochému dizajnu s hĺbkou iba 23 cm variť s dostatkom priestoru pri hlave. Vždy budeš mať dobrý výhľad aj na zadné hrnce bez toho, aby si sa musel nakláňať alebo aby si si udrel hlavu. Výkonný motor s 120 W odsaje až do 586 m³ vzduchu za hodinu a aj na najvyššej úrovni je s menej ako 66 dB vyslovene nehlučný.V závislosti od objemu výparov sú k dispozícii pre prevádzku ventilátora tri výkonnostné úrovne – nízka, stredná a vysoká. Amelia sa ovláda úplne nekomplikovane pomocou osvetleného dotykového otočného regulátora na prednom paneli. Dá sa tu zasvietiť aj silné 3 W LED svetlo, ktoré užitočne zhora osvetlí hrnce a panvice a umožní zvedavým kuchárom nahliadať do hrncov.So svojím elegantným dizajnom dodá digestor Klarstein Amelia svieži lesk predovšetkým moderne zariadeným kuchyniam, no pôsobí tiež dobre ako luxusný kontrastný prvok v klasickom prostredí. Špeciálne akcenty tvorí lesklá predná strana, za ktorou sú schované tukové filtre.Dodávané tukové filtre sa dajú pohodlne vyčistiť v umývačke riadu. Pomocou dvoch filtrov s aktívnym uhlím tiež nie je problém prestavať zariadenie do režimu recirkulácie.Digestor sa montuje na stenu nad varnou plochou. Potrebné konzoly a flexibilná odpadová hadica sú súčasťou balenia.Odsávač pár sa dá prestavať na recirkulačnú prevádzku. Vhodný filter s aktívnym uhlím nájdeš pod nasledujúcim číslom produktu: 10035284

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniekomínový odsávač páry, Komínový odsávač, digestor
VýrobcaKlarstein
Typ digestorakomínové
Hĺbka23 cm
Farbabiele
Vlastnosti
Max. hlučnosť66 dB
Max. výkon odsávania586 m3/hod.
Recirkuláciaáno
Osvetlenieáno

Vývoj ceny Klarstein Amelia


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.