Klarstein Flintstone Steel

19. októbra 2021 0
Klarstein Flintstone Steel
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Udiarne
229,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Klarstein.sk

Čo o Klarstein Flintstone Steel píše eshop

Delikátne údenie: Keď z udiarne Klarstein Flintstone Steel stúpa aromatický dym, znamená to zároveň aj lahodnú chuť. V korenisto-jemnom dyme sa z mäsa, rýb, klobás, tofu či zeleniny stávajú hotové špeciality.

Objavte tradičné umenie údenia. Udiareň Klarstein Flintstone Steel dodá rozličným surovinám jedinečnú chuť. Mäso, ryby a klobásy navyše údením získajú aj vysokú trvanlivosť. Elektrické výhrevné teleso s výkonom 800 W ohrieva aromatické drevné triesky, ich dym jemne vyúdi vložené suroviny. Tri pochrómované udiarenské rošty s rozmerom 40 x 25 cm ponúkajú dostatok miesta na uloženie slaniny, tofu či klobás, zatiaľ čo tri háky poskytujú prídavné miesto na zavesenie klobások alebo šunky. Vysúvateľná miska na odkvapkávanie zachytáva kondenzovanú vodu i tuk, čím uľahčuje čistenie. Hustotu dymu ľahko ovládate zadnou ventilačnou klapkou. V dvierkach zabudovaný termometer ponúka presné sledovanie teploty do 350 °C. Drevné tresky a arómy sa vkladajú do vyberateľnej misky z ušľachtilej ocele, ktoré následne zohrieva výhrevné teleso. Ľahká konštrukcia a horná rúčka zabezpečujú jednoduché premiestňovanie udiarne.

Objavte umenie spracovania potravín jemným údením v pohodlí domova. Údiaca pec Klarstein Flintstone Steel dodáva potravinám nielen delikátne korenistú arómu, ale taktiež dlhú trvanlivosť.

Vezmite, prosím na vedomie, že z dôvodu tvorby dymu sa udiareň smie prevádzkovať len vo vonkajších priestoroch.

Parametre produktu

Súhrn
Hmotnosť13.5 kg
Materiálnerezové
VýrobcaKlarstein
Výška74 cm

porovnanie cien
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
229,90 € Do obchodu Klarstein.sk
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
229,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Vývoj ceny Klarstein Flintstone Steel


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.