LIMO BAR Edge Red - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
LIMO BAR Edge Red
  • Objem fľašky: 1 l
  • Výdrž bombičky: 80 litrov
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Sodastream
63,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Limo Bar Edge Red je cenovo veľmi dostupný model výrobníka sódy, ktorý je zaujímavý ako svojim dizajnom, tak i funkčnosťou, bezpečnosťou (dekompresné tlačidlo) a pohodlnosťou pri príprave obľúbeného nápoja. Perfektné je, že vďaka techológii Click&Fix plastovú fľašku s vodou v prístroji upevníte v podstate ihneď.

Inak, objem odolnej plastovej fľašky je 1 liter a 1 bombička podobne ako pri konkurenčných značkách postačí na výrobu 80 litrov nápoja.

Náhradné bombičky do tohto prístroja môžete získať tu.

Výhody

  • zaujímavý dizajn
  • fľaška s objemom až 1 liter
  • fľaša sa nemusí skrutkovať
  • bezpečnostný pretlakový ventil
  • nízka cena

Nevýhody

  • trochu väčšie rozmery
  • horšia dostupnosť výmenných miest bombičiek

Záver recenzie: Výrobník sódy, ktorý nielenže bezpečne a pohodlne funguje, ale aj zaujímavo vyzerá, vo veľmi priaznivej cene.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
63,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o LIMO BAR Edge Red píše eshop

Výrobník sódy LIMO BAR Edge Red: Kvalitné domáce výrobník sódy s čistými líniami a múdrou hlavou v modernom červenom prevedení. Príprava osviežujúci perlivé vody či excelentné domáce limonády ešte nikdy nebola jednoduchšia a rýchlejšia. Za veľmi priaznivú cenu dostanete výrobník sódy, ktorý svojím vzhľadom a funkciami nemá v tejto cenovej relácii konkurencii. Bezpečnosť nadovšetko Výrobník sódy disponuje bezpečnostným pretlakovým ventilom, ktorý v prípade dosiahnutia kritického tlaku vo fľaši automaticky vypustí prebytočný plyn do vzduchu. Tlak vo fľaši môžete navyše sami ovplyvniť pomocou špeciálneho dekompresného tlačidla vpravo vedľa tlačidla sýtenie. Vďaka tomu dokázal LIMO BAR úplne vylúčiť možnosť náhleho úniku plynu z fľaše, vyprsknutia vody či dokonca explózie fľaše. Veľa bubliniek za málo peňazí Tento model je vybavený jedinečnou technológiou FSS, ktorá dokáže vyrobiť viac limonády pri malom množstve spotrebovaného CO2, čo značne zníži vaše prevádzkové náklady. A tým to nekončí. Výrobník sódy LIMO BAR je totiž kompatibilná s bombička konkurenčných výrobcov, takže ak doma už nejaké máte, nemusíte investovať do obstarania nových bombičiek. Vďaka tejto technológií navyše

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniesodastream prístroj
VýrobcaLimo Bar
Typ produktuprístroje

Vývoj ceny LIMO BAR Edge Red


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.