Tescoma MyDRINK 308610 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
TESCOMA MyDRINK 308610
  • Objem fľašky: 0,85 l
  • Výdrž bombičky: 85 litrov
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Sodastream
139,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
eshop.tescoma.sk

Ak chcete od výrobníka sódy aj niečo viac ako len vodu s bublinkami, zariadenie značky Tescoma by vás mohlo zaujať. Ide o výrobník sódy s vlastným odšťavovačom. Dokážete si pomocou neho pripraviť nielen sódu, ale aj sýtené nápoje z čerstvo odšťavenej citrusovej šťavy, domáce zeleninové nápoje, limonády či dokonca šumivý sekt. Všetko toto vám umožňuje unikátny uzáver s dvoma odvzdušňovacími ventilmi - modrý ventil je určený na rýchle odvzdušnenie sódy, ktorá pri otvorení ventilu nepení. Sivý ventil je určený na pomalé odvzdušnenie všetkých ostatných ochutených nápojov.

Zaujímavosťou je, že súčasťou balenia sú aj recepty na prípravu rôznych miešaných nápojov, ktoré si môžete vyrobiť pomocou tohto výrobníka. Oceňujeme tiež pekný dizajn a jednoduchosť ovládania tohto zariadenia. Na záver musíme spomenúť aj dobrú cenu, za ktorú tento všestranný prístroj zakúpite.

Náhradné bombičky do tohto prístroja môžete získať v predajniach Tescoma.

Výhody

  • integrovaný lis na citrusy
  • možnosť prípravy aj iných sýtených nápojov
  • cenovo dostupný

Nevýhody

  • slabšia nasýtenosť

Záver recenzie: Cenovo dostupný výrobník sódy s integrovaným lisom na citrusy, ktorý zvládne aj výrobu sýtených štiav či iných nápojov.

Čítať viac...

kde kúpiť
eshop.tescoma.sk ⭐️ cena dopravy 3 € DPD, 4 € poštový kuriér
⭐️ pri objednávke nad 49,99 € doprava zdarma
⭐️ oficiálny predajca/eshop značky
139,00 € Do obchodu eshop.tescoma.sk

Čo o Tescoma MyDRINK 308610 píše eshop

Vynikajúci na prípravu čerstvej sódy, osviežujúcich ovocných a zeleninových nápojov, domácich limonád, šumivého sektu, vínnych strikov a pod., všetky nápoje možno bublinkami nasýtiť priamo vo fľaši a ihneď podávať. Univerzálna bombička s náplňou CO2 na prípravu cca 85 litrov nápojov je súčasťou balenia - náhradnú bombičku žiadajte v predajných centrách TESCOMA. Návod na použitie s receptami je súčasťou balenia. 3 roky záruka.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniesodastream prístroj
VýrobcaTescoma
Typ produktuprístroje

Vývoj ceny Tescoma MyDRINK 308610


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.