Marbo MH-L115 - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
Marbo MH-L115
  • maximálne zaťaženie: 200 kg
  • nosnosť: 200 kg
  • minimálna dĺžka tyče: -
  • rozteč nosných stojok: -
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Posilňovacie lavice
158,06 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
eFitness.sk

Marbo MH-L115 je jednoduchá lavica pre tréning s činkami. Ponúka 6 pozícií opory a 3 pozície sedadla. Môžete cvičiť na šikmej aj rovnej lavici. Tréning na tomto modeli zapojí svaly hrudníka, chrbta, ramien, bicepsy, tricepsy, svaly predlaktia a nôh. Kvalitné čalúnenie z umelej kože je komfortné a kopíruje obrysy tela. Povrch kovového rámu je upravený práškovým lakovaním. Stabilitu a bezpečnosť pri používaní zabezpečia gumené podložky. Maximálne zaťaženie lavice je 250 kilogramov.

Výhody

  • dá sa dokúpiť Scottova opierka,kladka aj adaptér
  • jednoduchá montáž

Nevýhody

  • nejasnosti v návode pri skladaní lavice

Záver recenzie: Jednoduchá lavica, ktorá plní presne to, na čo je určená.

Čítať viac...

porovnanie cien
eFitness.sk ⭐️ nad 80 € doprava zdarma
⭐️ garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
158,06 € Do obchodu eFitness.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
125,00 € Do obchodu Heureka.sk
Muziker.sk ⭐️ cena dopravy 3,50 €, nad 49 € je cena dopravy zdarma
⭐️ držiteľ európskych certifikátov kvality (od SAEC, APEK, TRUSTED SHOPS)
⭐️ aktuálne prebiehajúce zľavy → nájdete tu
149,00 € Do obchodu Muziker.sk

Čo o Marbo MH-L115 píše eshop

  • Model: MH-L115 2.0 nový model 2020
  • Výška: 45 cm Šírka: 59 cm Dĺžka: 119 cm Váha: 15,4 KG Nastavenie opierky/uhly: 9 pozícií/-22°, 0°, 15°, 25°, 35°, 45°, 56°, 67°, 84° Nastavenie sedadla/uhly: 3 pozície/ 0°, 15°, 26° Maximálne zaťaženie: 200 KG Profil konštrukcie: 40 x 40 mm Materiál: oceľ Farbené: práškovo Rozmery operadla/sedadla: 81x27 cm/ 30x 27 cm

Predstavujeme Vám novinku pre rok 2020, najnovší model obľúbenej nastaviteľnej lavice MH-L115 vo verzii 2.0

Praktický model nastaviteľnej lavice je nastaviteľný v 9 polohách sedadla a 3 polohách operadla. Operadlo je nastaviteľné pomocou hákovnice vypálenej z hrubého a odolného plechu. Tvar hákov je vyrobený tak, aby sa operadlo ľahko nastavovalo a zároveň pevne držalo vo svojej polohe. Farba hákovnice je práškovo natretá v červenej farbe a dokonale ladí s konštrukciou lavice.

Novinkou je okrem pozmenenej konštrukcie rámu aj nový tvar sedadla a operadla s hranatými tvarmi, ktoré nahradili doteraz používané oblé tvary. Lavica je kvalitatívne vyrobená na vysokej úrovni, diely a svojim spracovaním pripomína dokonca profesionálne produkty.

Narozdiel od modelu MH-L114 2.0 je tento model možné doplniť o doplnky zo série Home ako napr. scottova vsuvka, kladka alebo adaptér na nohy. Na jednej lavici teda môžete precvičiť ešte viac svalových skupín a ušetríte tak nielen priestor, ale aj peniaze. Ideálne pre domáce posilňovne.

Sedadlo je nastaviteľné v troch polohách a umožňuje tak nastavenie pre osoby rôzne vysokého vzrastu. Aj sedadlo tak aj operadlo sú nastaviteľné ľahko s pomocou iba jednej ruky. Operadlo je možné nastaviť aj v negatívnom uhle (cviky dole hlavou).

Lavica je natretá práškovou čiernou a červenou farbou, ktorá zabezpečuje moderný vzhľad. Pri výrobe boli použité počítačom nastavované kovoobrábacie stroje na výrobu komponentov, preto do seba jednotlivé diely ľahko a presne zapadnú.

Čalúnenie je v najnovšom modeli vyrobené z ešte odolnejšej syntetickej kože v elegantnej čiernej farbe. Operadlo aj sedadlo je ergonomicky tvarované, čo umožňuje ešte komfortnejší tréning. Najviac namáhaná časť operadla je v hornej časti ešte doplnená jednou vrstvou kože s novým logom Marbo Sport, takto do detailov dotiahnutý výrobok v tejto cenovej kategórii nenájdete u žiadneho iného výrobcu.

Marbo Sport používa pri výrobe svojich výrobkov najkvalitnejšie dostupné materiály a taktiež ako jediný výrobca v Poľsku najnovšie, počítačom nastavované stroje na výrobu komponentov. Vďaka tomu jednotlivé diely do seba ľahko zapadnú a sú aj esteticky a kvalitne spracované.

Súčasťou balenia sú montážne kľúče, takže lavicu si doma zmontujete bez použitia ďalšieho náradia.

Určené pre domáce využitie.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaMarbo
Polohovacieáno
Parametre
Hmotnosť16 kg
Nosnosť200 kg
Šírka59 cm
Výška45 cm

Vývoj ceny Marbo MH-L115


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.