MPO Memory Comfort 1+1 - krátka recenzia

27. októbra 2020 0
MPO Memory Comfort 1+1
 • výrobca: MPO
 • typ matraca: penový
 • počet zón: 7
 • stupeň tvrdosti: tvrdý až veľmi tvrdý
 • nosnosť matraca: 120 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Matrace
313,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Matrac MPO Memory Comfort má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Hrubá vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zabezpečí dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice. Je vhodná pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice a pri problémoch s bolestivosťou kĺbov. Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny je rozdelená do 7 anatomických zón.

Matrac je vhodný na všetky rošty vrátane pevnej dosky. Ponúka možnosť voľby tvrdosti, pretože každá strana matraca MEMORY COMFORT má odlišnú tuhosť. Matrac je vhodný pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtici a pri problémoch s bolestivosťou kĺbov. Má tzv. sendvičovú konštrukciu – mäkkosť pamäťovej peny kompenzuje tvrdší stred. Je určený pre váhovú kategóriu do 120 kilogramov.

Výhody

 • 7 anatomických zón na strane z kvalitnej tepelne modifikovanej PUR peny
 • možnosť voľby tvrdosti, každá strana matraca má rozdielnu tuhosť
 • zdravotný matrac s hrubou 5 cm vrstvou pamäťovej peny
 • snímateľný poťah s hrúbkou cca 1,5 cm
 • vhodný na všetky typy roštov aj dosku

Nevýhody

 • nevhodný pre deti
 • nevhodný pri nadmernom potení

Záver recenzie: Tvrdý matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí telu a zabraňuje bolestiam chrbtice. Je však nevhodný pre deti.

Čo o MPO Memory Comfort 1+1 píše eshop

Matrac ponúka sedem anatomických zón a vynikajúce ortopedické vlastnosti. Disponuje silnou vrstvou visco peny, do ktorej sa vaše telo dokonale ponorí a získa oporu pre svalstvo a chrbticu. Z tohto dôvodu je matrac ideálny pre tých, ktorí trpia bolesťami chrbta, krčnej chrbtice či kĺbov. Druhú stranu matraca tvorí tepelne modifikovaná PUR pena rozdelená do siedmich anatomických zón. Obe strany matraca majú odlišnú tuhosť a líšia sa aj materiálom, z ktorého sú vyhotovené. Vďaka tomu možno vlastnosti matraca prispôsobiť aktuálnym potrebám.

Mimoriadne vysoký

S výškou 20 centimetrov je matrac vhodný aj pre seniorov, nakoľko umožňuje jednoduché vstávanie i sadanie.

Spoľahlivé ortopedické vlastnosti

Jedna strana matraca ponúka silnú vrstvu kvalitnej visco peny, do ktorej sa vaše telo dokonale ponorí a získa tak oporu pre svalstvo a chrbticu. Druhá strana matraca z tepelne modifikovanej PUR peny je rozdelená do siedmich anatomických zón.

Maximálne sa vám prispôsobí

Obe strany matraca majú rozdielnu tvrdosť, vďaka čomu môžete jeho vlastnosti prispôsobovať vašim potrebám a aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čisté svedomie

MPO je český rodinný producent, ktorý v rámci výroby matracov dodržiava prísne štandardy kvality použitých materiálov. Okrem toho aplikuje aj maximálne ekologické postupy. Odpad z materiálov prechádza procesom ekologickej likvidácie, samotná výroba kladie dôraz na úsporu elektrickej energie. Využívajú sa výlučne lepidlá na báze latexu, ktoré sú zdravotne nezávadné.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaMPO
Typ matracapamäťový
Tvrdosť matraca4 a 5
Počet zón7
Matrace do postielkynie
Nosnosť matraca120 kg
Zdravotné matraceáno
Cestovnénie

Vývoj ceny MPO Memory Comfort 1+1


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.