NetSpa Python nafukovacia vírivka – luxus, ktorý sa dá zaplatiť

Redakcia DoDomácnosti.sk Recenzia 23. októbra 2021 0
NetSpa Python
 • Objem: 850 l
 • Počet osôb: 6
 • Tvar: Iný
 • Materiál: Laminované PVC
 • Výkon ohrevu: 1 500,00 W
 • Rýchlosť ohrevu vody: 2,5 °C / hod
 • Maximálna teplota ohrevu vody: 42 °C
 • Typ filtrácie: Katrušová
 • Počet trysiek (dýz): 130
 • Výkon perličkovej masáže: 650 W
 • Displej: Áno
 • Samonafukovanie: Nie
 • Šírka: 1,9 m
 • Dĺžka: 1,9 m
 • Výška: 0,7 m
 • Hmotnosť: 30,0 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vírivky
739,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Viete si predstaviť dokonalejší relax ako uvoľnenie pomocou bubliniek a masážnych trysiek vo vírivke? Avšak skôr ako si vychutnáte luxus a terapeutické výhody „jacuzzi“, musíte nájsť model, ktorý vyhovuje nielen vášmu životnému štýlu, ale aj vášmu rozpočtu. Nafukovacia vírivka NetSpa Python, ktorá mala svoju premiéru v roku 2018, by tieto kritéria mohla spĺňať.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
739,00 € Do obchodu Heureka.sk

Porovnanie - Dôležité parametre

Dôležité parametre NetSpa Python v porovnaní s víťazmi testu víriviek

NetSpa Python
NetSpa Python
Ľudová voľba NetSpa BOHEMIAN SP-BHM118
NetSpa BOHEMIAN SP-BHM118
Pre náročných NetSpa VITA PREMIUM SP-VIP160B
NetSpa VITA PREMIUM SP-VIP160B
Zlatá stredná cesta MARIMEX 11400217 Pure Spa Bubble HWS
Marimex 11400217 Pure Spa Bubble HWS
Cena739,00 €365,00 €1 299,00 €599,00 €
Objem (l)8506501 100795
Počet osôb6464
TvarInýŠtvorecKruhKruh
MateriálLaminované PVCLaminované PVCLaminované PVCLaminované PVC
Výkon ohrevu (W)1 500,001 500,002 000,002 200,00
Rýchlosť ohrevu vody (°C / hod)2,52,52,02,0
Maximálna teplota ohrevu vody (°C)42424240
Typ filtrácieKatrušováKatrušováKatrušováKatrušová
Počet trysiek (dýz)13010088120
Výkon perličkovej masáže (W)650650500650

Porovnanie - Funkcie, vlastnosti, rozmery

Funkcie, vlastnosti, rozmery NetSpa Python v porovnaní s víťazmi testu víriviek

NetSpa Python
NetSpa Python
Ľudová voľba NetSpa BOHEMIAN SP-BHM118
NetSpa BOHEMIAN SP-BHM118
Pre náročných NetSpa VITA PREMIUM SP-VIP160B
NetSpa VITA PREMIUM SP-VIP160B
Zlatá stredná cesta MARIMEX 11400217 Pure Spa Bubble HWS
Marimex 11400217 Pure Spa Bubble HWS
Cena739,00 €365,00 €1 299,00 €599,00 €
Systém HWTNieNieNieÁno
Systém SWSNieNieNieNie
DisplejÁnoÁnoÁnoÁno
SamonafukovanieNieNieNieÁno
ManometerNieNieNieÁno
HadicaÁnoÁnoÁnoÁno
Krycia plachtaÁnoNieÁnoÁno
Podložka na zemÁnoNieÁnoÁno
Dávkovač chémieÁnoNieNieÁno
Sada na opravuNieÁnoNieNie
Šírka (m)1,91,61,81,8
Dĺžka (m)1,91,61,81,8
Výška (m)0,70,773,00,7
Hmotnosť (kg)30,023,046,050,0

NetSpa Python – charakteristika

Nafukovacie vírivky sa v priebehu rokov stávajú čoraz populárnejšími, pretože sú relatívne cenovo dostupné, ľahko sa udržiavajú a sú neprekonateľné pokiaľ ide o relax. Stojí však za zmienku, že všetky vírivky spotrebujú veľa energie a sú navrhnuté tak, aby slúžili relatívne málo ľuďom. Vírivka NetSpa Python udáva kapacitu pre 5/6 osôb, čiže bude absolútne ideálna pre 4, max. 5 osôb. Vo všeobecnosti totiž platí, že ak viete koľko ľudí bude jacuzzi pravidelne používať, potom pridajte +1, aby ste získali trochu viac priestoru a pohodlia. S vnútornými rozmermi 145 x 145 x V 70 cm ponúka komfortný priestor pre 4 dospelé osoby, alebo 4 dospelí + 1 dieťa.

Vírivka má atraktívny osemuholníkový tvar a je ideálna aj napr. na terasy, alebo dokonca do interiéru a pojme cca 850 litrov vody. Bazén je vyrobený z laminovaného PVC s koženým vzhľadom a kryt je vyrobený z PVC s hliníkovou fóliou pre lepšie uchovanie tepla. Rohož na ochranu pôdy je vyrobená zo syntetickej textílie. Montáž je veľmi jednoduchá, zvládnete ju za 15 minút.

NetSpa Python

Funkcie a vlastnosti

Vírivka je čierna a je to bonus. Pokiaľ ide o výber medzi čiernou a bielou pre čokoľvek na záhrade jednoznačne odporúčame čiernu. Biela je nočnou morou pre udržanie čistej vírivky. Jedna odrenina alebo škvrna na prednej strane a budete sa na ňu po zvyšok času pozerať ako na poškodený tovar. Čierna skryje množstvo prehreškov, neukáže špinu a prach, ktoré sa nevyhnutne zhromaždia okolo základne a na prednej strane nezvýrazní žiadne drobné stopy. Určite nie v rovnakom svetle ako vírivka bielej alebo béžovej farby.

Ide o trojfunkčný nafukovací bazén: hydromasáž, filtrácia a ohrev, to všetko, s najvyšším výkonom a s ekonomickou spotrebou. Okrem toho bazén ponúka trojitá ochrana proti spätnému toku vody a inteligentný systém blokovania ovládacieho panela.

 

⭐ Ohrev

Dvojito izolovaná PTC keramická vykurovacia technológia so systémom ochrany proti prehriatiu a s výkonom 1500 W ponúka nastaviteľnú teplotou vody až do 42 ° C. Za dobrých podmienok (v závislosti od vonkajšej teploty) dokáže ohrievač ohriať vodu až o 2,5 ° C za hodinu. Vďaka inteligentnému systému je požadovaná teplota jednoducho prednastavená a po dosiahnutí tejto hodnoty vykurovanie automaticky vypne.

 

⭐ Filtrovanie / plnenie vzduchom

Filtračné čerpadlo hrá veľmi dôležitú úlohu pri udržiavaní čistej vírivky. Čím vyššia je jej filtračná kapacita, tým čistejšia bude vaša voda. Meria sa to v litroch za hodinu (l / h). U tejto vírivky je rýchlosť filtrácie 2006 l / h. Hluk filtračného čerpadla je 55 dB. Rýchle a pohodlné nafúknutie vírivky zabezpečí priložená pumpa. NetSpa Python je nafúknutý a pripravený na naplnenie za cca 2 minúty.

 

⭐ Trysky/Masáž

130 vzduchových dýz rozmiestnených okolo bazéna a poháňaných 650 W dúchadlom zaistí bublinkovú zábavu a masáž pri kúpaní . Integrovaný digitálny ovládací panel umožňuje ľahké ovládanie funkcií. Ak sa masáž stlačením tlačidla aktivuje, bude prebiehať 30 minút. Po uplynutí tejto doby sa funkcia automaticky vypne. Ak stlačíte znova, môžete masáž okamžite znovu spustiť.

Ovládací panel NetSpa Python

Pozn.: Túto ilustráciu ovládacieho panela môžete nájsť v návode na použitie, ktorý v plnom znení nájdete tu.

 

⭐ Príslušenstvo

Súčasťou balenia je montážne DVD a opravná sada na zjednodušenie montáže a uvedenia do prevádzky, plastová podložka na ochranu podlahy vírivky, dve kartušové filtračné vložky a výkonná pumpa.

 

⭐ Údržba

Po použití je potrebné uzamknúť ovládací panel a prikryť vírivku plachtou, ktorá sa upevní prackami. Nafukovacie jacuzzi bude vyžadovať celkovo menšiu údržbu v porovnaní s tradičnými vírivkami. Stále je však potrebná určitá úroveň starostlivosti, aby sa zabezpečilo, že vydrží dostatočne dlho. Správna údržba tiež zaistí, že si užívanie svojej nafukovacej vírivky užijete naplno a luxusne. Tromi malými krokmi si zabezpečíte čistú vodu, pretože treba mať na pamäti, že nekvalitná voda môže byť zdraviu škodlivá.

 • Ak sa chcete vyhnúť použitiu dezinfekčných prostriedkov a predĺžiť životnosť filtrov, uistite sa, že sa ktokoľvek, kto používa nafukovaciu vírivku, najskôr osprchoval alebo okúpal. To redukuje kožné šupinky a telové oleje alebo iné zvyšky vo vode, aby bola čistá o niečo dlhšie bez akýchkoľvek chemikálií. Vedľa vírivky môžete nainštalovať externú solárnu sprchu.
 • Ak nafukovaciu vírivku nepoužívate, nechajte ju zakrytú, aby sa dovnútra nedostali nežiaduce nečistoty.
 • Umiestnite pred vírivku nafukovaciu rohožku. Používa sa na čistenie nôh od nečistôt (tráva, piesok, prach) pred vstupom do vírivky.

Voda, ktorú používate vo svojej nafukovacej vírivke, by v nej nemala zostať veľmi dlho, aby neprilákala baktérie a riasy. Najlepšia frekvencia výmeny, je najmenej raz týždenne, ak sa nepoužíva chemikália. Ak sa používa správna chémia, voda použitá vo vašej nafukovacej vírivke by mala zostať niekoľko týždňov bez potreby výmeny. Na vypustenie vody zaskrutkujte odtokovú hadicu na miesto a pred otvorením ventilu na spustenie prúdenia vody presuňte druhý koniec na miesto, kde chcete vypustiť vodu.

Ďalším dôležitým aspektom údržby nafukovacej vírivky je čistenie a pravidelná výmena filtrov. Filter priťahuje nečistoty a iné častice, ktoré by ho mohli upchať, v závislosti od toho, ako často sa vírivka používa. Mali by ste ho vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodou. Odporúča sa mať viac ako jeden filter, aby jeden mohol byť v prevádzke pri čistení druhého. Čistenie filtra by sa malo uskutočňovať minimálne každý týždeň a podľa potreby ho treba vymeniť.

 

⭐ Čistenie

Čistenie by sa malo robiť vždy, keď sa vypustí voda. Na vyčistenie použite teplú vodu a mydlo a dajte pozor, aby ste príliš nedrhli. Nafukovací bazén je na rozdiel od tradičnej vírivky mäkký. Na čistenie budete potrebovať mäkkú handu alebo špongiu z mikrovlákna. Po vyčistení ho bezpodmienečne opláchnite, aby ste ho zbavili všetkých zvyškov mydla.

Dobré je raz za sezónu, pred prvým napustením, alebo po poslednom vypustení dôkladne očistiť vírivku pomocou špeciálneho prostriedku na vírivky. Pred uskladnením by ste mali nafukovaciu vírivku nechať úplne vyschnúť, aby ste zabránili tvorbe plesní a húb. Nenechávajte ju na priamom slnečnom svetle, pretože vysoké teploty môžu urýchliť degradáciu plastového materiálu.

 

Cena

NetSpa Python je skôr jednoducho vybavený model, ale na svoju cenu 739,00 € pôsobí solídnym dojmom. Voda má príjemnú teplotu, vzduchové trysky nechávajú vodu bublať, poskytujú ľahkú masáž a postarajú sa o príjemný relax. Python vám poskytne toto všetko za nižšie náklady ako vstavané modely. Okrem toho je výrazne flexibilný, dá sa umiestniť ako v interiéri, tak aj na záhrade alebo terase.

 

Čo sa nám na nafukovacej vírivke NetSpa Python páči?

 • kompaktný a ľahko sa premiestňuje
 • inteligentný vykurovací systém s nastaviteľnou teplotou
 • prehľadný digitálny ovládací panel
 • jednoduchá montáž
 • atraktívny taliansky dizajn
 • relaxačné bublinky poskytujú ľahkú masáž
 • až 130 trysiek

 

Čo sa nám na nafukovacej vírivke NetSpa Python nepáči?

 • nemá žiadne špeciálne funkcie, ale či je to nevýhoda, to necháme na individuálne posúdenie
 • deklarovaných 6 osôb treba brať s rezervou

 

💡 TIP: Ak by ste chceli získať komplexnejší prehľad o ponuke trhu nafukovacích víriviek, nevynechajte naše Veľké porovnanie modelov roka 2021

 

Recenzie zákazníkov

Na slovenských a českých stránkach nie sú. Recenzie francúzskych majiteľov však prináša španielsky Amazon. Pozitívne hodnotia jednoduchú inštaláciu, ľahkú manipuláciu s krytom, atraktívny vzhľad kože pytóna, nenáročnú údržbu a tichú prevádzku. Aj v týchto recenziách sa kapacita 6 osôb považuje za premrštenú. Vo všeobecnosti sa však dá povedať, že tento model je hodnotený výrazne kladne.

 

Zhrnutie na záver

Nafukovacia vírivka NetSpa Python ponúka okrem skvelého vzhľadu aj všetky funkcie, ktoré od vírivky potrebujete. Je to vynikajúci spôsob zábavy pre dospelých, ako aj možnosť využitia ako rodinné SPA. Keď budete postupovať podľa inštalačného DVD bazén zložíte za 15 minút. Ďalším bonusom tohto modelu je cena, ktorá je vždy dôležitá. Aj keď nie je najlacnejší, ponúka veľmi dobrý pomer hodnoty a ceny.

 

Najčastejšie otázky k nafukovacím vírivkám

❓ 1. Akú majú nafukovacie vírivky životnosť?

Ako dlho nafukovacia vírivka vydrží, bude závisieť od toho, ako dobre sa o ňu staráte a ako kvalitne je vyrobená. Niektorí majitelia hlásia problémy už po niekoľkých mesiacoch používania, zatiaľ čo iní ich využívajú aj 5 rokov. Priemer sa zdá byť okolo 2 - 3 rokov intenzívneho používania.

❓ 2. Stojí za to kúpiť si nafukovaciu vírivku?

Áno, prenosné vírivky stoja za to pre ľudí, ktorí majú v úmysle používať svoje jaccuzi pri teplotách okolitého vzduchu nad 5 ° C. ... Situácie, keď fixné vírivky s pevnými stenami prekonali nafukovacie, boli keď teplota okolitého vzduchu bola pod 5 ° C.

❓ 3. Čo môžem dať pod nafukovaciu vírivku?

Penová dlažba môže pod dno vašej vírivky pridať väčšie množstvo „polstrovania“. Tiež sa veľmi ľahko nastavuje a, v závislosti od veľkosti vašej vírivky, na pokrytie potrebnej podlahovej plochy nie je potrebné veľké množstvo dlaždíc.

❓ 4. Nakoľko sú nafukovacie vírivky hlučné?

Našťastie je hluk produkovaný nafukovacími vírivkami veľmi minimálny a nie taký rušivý, ako sa zdá. Najhlučnejšia operácia, akú kedy počujete, je pri nafukovaní vírivky, čo neovplyvňuje úroveň vašej relaxácie, pretože zjavne ešte nie ste vo vírivke.

❓ 5. Unaví sa materiál nafukovacích víriviek ľahko?

„Starnutie“ a opotrebenie oslabuje materiál a zanecháva ho náchylným na prasknutie a roztrhnutie; tieto praskliny a trhliny nebudú kryté zárukou a je veľmi ťažké ich opraviť, pretože materiál na opravu defektu nebude držať na stranách vírivky.

❓ 6. Aký je nejekonomickejší spôsob používania vírivky?

Najjednoduchší spôsob, ako ušetriť peniaze na vírivke, je znížiť teplotu o niekoľko stupňov. Každý stupeň vám ušetrí cca. 10% z vášho účtu za energiu za vírivku. Toto može byť dobrý nápad, ak to máte radi trochu chladnejšie.

❓ 7. Môžem dať do vody Epsomskú soľ?

Žiaľ, podobne ako bežné vírivky, Epsomská soľ môže poškodiť aj tie nafukovacie. Nikdy by ste ju do kúpeľa nemali dávať.

❓ 8. Ako často treba pridať chlór do vírivky?

Rozsah chlóru by mal byť medzi 1,5 a 3 PPM. Pridaním chlórového prášku do vody každý druhý deň sa voda vo vašej vírivke spravidla udržiava v rámci rozsahu, vždy však vyskúšajte, či ste pridali správne množstvo.

Výhody

 • perfektný dizajn
 • 3 funkcie: masáž, ohrev, filtrácia
 • integrovaný, ekonomický motor s automatickou reguláciou teploty
 • rýchle zostavenie - do 15 minút
 • možnosť uzamknutia
 • ochrana proti prehrievaniu (max. 42 °C)

Nevýhody

 • pre 6 ľudí predsa len trochu menej priestoru

Záver recenzie: Elegantná nafukovacia vírivka v talianskom dizajne, ktorá poteší aj väčšiu rodinu - 5 ľudí si v nej užije pohodlia až nadmieru.

Hodnotenie autora
 • kvalita prevedenia
 • funkčnosť
 • dizajn
 • pomer cena/hodnota

Súhrn

Vírivka, ktorá vďaka osemuholníkovému tvaru vyzerá mierne odlišne, ponúka nielen vynikajúce technológie, ale je aj komfortne ovládateľná a má jedinečnú štruktúru povrchovej úpravy.

4.7

NetSpa Python

✅ Cena: 739,00 €

Chcem NetSpa Python Heureka.sk
Vývoj ceny NetSpa Python


Autor článku
Redakcia DoDomácnosti.sk

Tento článok pre vás pripravili redaktori magazínu DoDomácnosti.sk. Hľadáme to, čo vás zaujíma. Testujeme, porovnávame, recenzujeme všetko, čo patrí do domu, bytu, záhrady, či dielne. Kontakty na nás nájdete v sekcii O webe.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.