Philips Avent Dect SCD560/00 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Philips Avent Elektronická opatrovateľka DECT SCD560/00
  • Obojstranná komunikácia : áno
  • Dosah : 330 m
  • Video: nie
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Detské pestúnky
93,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Od spoločnosti Philips sme tu Avent elektronickú opatrovateľku už mali. Táto staršia a cenovo dostupnejšia verzia má označenie DECT SCD560. So svojim štandardným dosahom prináša spoľahlivý prenos. Prevádzka zariadenia funguje na ECO princípe. To v praxi znamená, že čím bližšie umiestnené zariadenia, tým menej energie je potrebné na prenos čistého zvuku.

Intenzitu hlasitosti na rodičovskej jednotke môžete regulovať a pritom nestrácate prehľad o intenzite zvuku, ktorý je vydávaný na strane dieťaťa. Prístroj vás stále informuje pomocou svetelnej signalizácie. Zariadenie disponuje tepelným čidlom a výšku izbovej teploty zobrazuje na rodičovskej jednotke. Ďalšou z funkcií je prehrávanie uspávacích melódii a nemenej využiteľná je obojstranná komunikácia.

Výhody

  • spoľahlivosť
  • čistota spojenia aj na veľkú vzdialenosť
  • obe jednotky sú na batérie
  • prehrávanie uspávaniek

Nevýhody

  • nemá upnutie na opasok

Záver recenzie: Lacnejšia a tiež spoľahlivá verzia elektronickej opatrovateľky AVENT prinesie do vašej domácnosti spoľahlivého pomocníka.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
93,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Philips Avent Dect SCD560/00 píše eshop

Elektronická opatrovateľka SCD560 s úctyhodným dosahom prináša vám i vášmu dieťaťu pocit istoty. Prístroj nielen sprostredkuje ten najčistejší a najspoľahlivejší zvuk, ale poteší vás aj senzorom teploty, príjemným nočným osvetlením a uspávankami na pokojný spánok vášho dieťaťa. Samozrejmosťou je úplné súkromie pri pozorovaní vašej ratolesti.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám redukovať spotrebu energie a predĺžiť tak výdrž batérie. Čím budete k dieťaťu bližšie, tým menej energie sa spotrebuje na dokonalé spojenie. Nabíjacia rodičovská jednotka vydrží pracovať až 18 hodín.

Nenahraditeľné kontrolky

Vďaka elektronickej opatrovateľke budete vedieť, čo robí vaše dieťa aj vtedy, keď bude rodičovská jednotka stlmená. Kontrolky totiž zachytia intenzitu hluku v detskej izbe a informujú vás o tom, aké zvuky dieťa vydáva.

Buďte v obraze

S elektronickou opatrovateľkou SCD560 budete vždy vedieť, na čom ste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, či opatrovateľka pracuje a či jej nedochádza batéria.

Zaznamenáva aj teplotu v izbe

Už sa nemusíte trápiť, či vášmu dieťaťu niečo nechýba. Táto opatrovateľka ustráži aj teplotu v detskej izbe. Ak sa zmení, senzor teploty vás o tom ihneď informuje na displeji rodičovskej jednotky.

Krok sem, krok tam…

Elektronická opatrovateľka SCD560 vám poskytne toľko priestoru, koľko budete potrebovať. Už nebudete musieť počítať každý krok, aby ste vaše dieťa nestratili z dohľadu. Dosah opatrovateľky v interiéri predstavuje 50 a v exteriéri až neuveriteľných 330 metrov!

Všetko pre pokojný spánok

S pomocou tejto opatrovateľky svojmu bábätku vytvoríte dokonalú atmosféru na pokojný spánok – zapnutím nočného osvetlenia alebo pustením jednej z uspávaniek.

Komunikujte s dieťaťom

Svoje dieťatko teraz hravo utíšite aj na diaľku. Stačí stlačiť tlačidlo a láskavé slovíčka sa ponesú priamo do jeho ušiek. Upokojujúci hlas dokáže zázraky.

Absolútne súkromie

Pri tejto opatrovateľke si môžete byť istí, že vaše dieťa budete počuť iba vy. Technológia DECT sa postará o úplné a ničím nerušené súkromie.

Krištáľovo čistý zvuk

Vašim ušiam nič neunikne. Čisto a zreteľne začujete každý smiech, čkanie či to najmenšie zamrmlanie.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPhilips
Dosah330 m
Typ prístrojaopatrovateľky
Digitálneáno
Video opatrovateľkanie
Počet kanálov120
Obojstranný prenosáno
S nočným svetlománo

Vývoj ceny Philips Avent Dect SCD560/00


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.