Remoska Tria - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
REMOSKA Tria
  • Príkon: 610 W
  • Objem: 4,5 l
  • Hmotnosť: 6,5 kg
  • Dostupnosť: Skladom
134,20 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Zaujímavou voľbou pre náročnejších zákazníkov je Remoska Tria, ktorej súčasťou sú tri rôzne veká. Okrem klasického veka s vykurovacím telesom v balení nájdete aj sklenenú pokrievku a softtlakovú sklenenú pokrievku. Vďaka nim môžete používať samotný hrniec Remosky Tria na prípravu jedál, a to buď pečením v rúre, alebo varením na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.

Misa s objemom 4,5 litra robí z tohto modelu Remosky vhodný domáci spotrebič aj pre väčšie domácnosti. Príkon zariadenia je 610 W, vďaka čomu je príprava jedál pomerne rýchla.

 

Výhody

  • súčasťou balenia sú tri rôzne pokrievky
  • veľký objem
  • vyšší príkon

Nevýhody

  • vyššia cena
  • v porovnaní s inými modelmi je ťažšia

Záver recenzie: Multifunkčná remoska pre náročnejších zákazníkov, ktorej misu môžete používať aj na pečenie a varenie. Vybavená je troma rôznymi pokrievkami.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
134,20 € Do obchodu Heureka.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
149,00 € Do obchodu Mall.sk

Čo o Remoska Tria píše eshop

Hrniec na pečenie REMOSKA® Tria Black je multifunkčné kuchynské zariadenie, ktoré vďaka trom rôznym vekam robí z jedného hrnca tri rôzne kuchynské spotrebiče. Základom hrnca je objemná misa, ktorá je z vnútornej aj vonkajšej časti potiahnutá trojvrstvovým nepriľnavým povrchom. K mise sú pripevnené dva úchyty. Úchyty sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolávajúcim teplotám až do 250 ° C a tým umožňujú bezpečnú manipuláciu a tiež možnosť pečenia v rúre. Úchyty sú v čiernej farbe.

Súčasťou balenia sú 3 rôzne veka s dizajnovými a funkčnými prvkami v čiernej farbe:

1) Veko s vykurovacím telesom: Horná časť veka je vyrobená z nerezového plechu. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic. Prebytočná para, vznikajúca pri pečení, je odvádzaná dutými skrutkami vo veku Pečenie veko má sklenené okienko. Prívodný kábel s euro konektorom a európskou zástrčkou (alebo podľa požiadaviek zahraničných odberateľov) je odnímateľný od držadla. Vypínač je umiestnený na hornej časti držadla, tak aby sa kontrola stavu zap / vyp bola možná v akejkoľvek polohe. Umiestnenie vypínača na hornej časti držadla uľahčuje ovládanie pre pravákov aj ľavákov. Veko je navrhnuté tak, aby mohlo byť položené na pracovnú plochu vykurovacou časťou smerom nahor. V kombinácii s vykurovacím vekom možno elektrický pečenie hrniec REMOSKA® Tria použiť na prípravu pokrmov varením, pečením, dusením a zapekaním

2) Sklenená pokrievka: Špeciálny profil okraja pokrievky umožňuje variť a piecť pod stálym miernym pretlakom pary, čo podporuje zdravé varenie s malým množstvom vody.

3) Softtlaková sklenená pokrievka: Pokrievka je špeciálne funkčne navrhnutá pre pomalý spôsob varenia pod tlakom Softtlaková pokrievka v kombinácii s objemným hrncom je ideálna pre prípravu mäsitých pokrmov a vývarov Súčasťou balenia je praktický stojan, ktorý je vyrobený z teplotne odolného plastu REMOSKA® Tria Black je vhodná na indukciu

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaRemoska
Objem4.5 l

Vývoj ceny Remoska Tria


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.