Thule FreeRide 532 - krátka recenzia

17. januára 2021 0
Thule FreeRide 532
  • montáž: na strechu
  • kapacita: 1 bicykel
  • max.hmotnosť 1 bicykla: 17 kg
  • uzamykanie: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nosiče bicyklov
66,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

Strešný nosič Thule FreeRide 532 ponúka vďaka svoje konštrukcii rýchle a bezpečné pripevnenie bicykla pomocou bezpečnostných remienkov. O stabilitu sa nemusíte báť ani na náročnom teréne. Súčasťou balenia sú špeciálne zámky, ktorými uzamknete bicykel k nosiču a zároveň nosič k streche vášho auta. Na tomto modeli je sympatická aj jeho cena, ktorá je veľmi priateľská. Maximálna nosnosť tohto modelu je 17 kilogramov, hmotnosť nosiča samotného je 3,5 kilogramu.

Výhody

  • pevná konštrukcia
  • bezpečné uchytenie
  • jednoduchá manipulácia

Nevýhody

  • zle zrozumiteľný návod

Záver recenzie: Spoľahlivý nosič overenej značky za rozumnú cenu.

Čítať viac...

Thule FreeRide 532 - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
66,90 € Do obchodu inSPORTline.sk

Čo o Thule FreeRide 532 píše eshop

Ak radi cestujete na bicykli a vo vašom okolí ste už prešli všetky zaujímavé aj nezaujímavé miesta, budete sa s ním musieť presunúť ďalej. Tým najrýchlejším a najpohodlnejším riešením je preprava automobilom s využitím nosiča na bicykle umiesteného napr. na streche vozidla. Ak hľadáte cenovo prijateľnú a zároveň stále mimoriadne kvalitnú možnosť, vyberte si práve tento model. Jeho stabilná konštrukcia a pevné upevnenie váš bicykel počas jazdy bezpečne udrží na svojom mieste a vy tak môžete vyraziť na cyklovýlet presne tam, kam vás srdce ťahá.

Rýchla montáž

Prečo by ste mali čas, ktorý môžete stráviť na výletoch na bicykli mrhať nekonečným pripevňovaním na nosič? Dômyselná konštrukcia tohto nosiča na bicykle vás toho ušetrí. Bicyklom stačí zájsť do stojana a pripevniť ho pomocou niekoľkých rýchlych pohybov.

Všetko zostane na svojom mieste

Bicykel upevníte na nosič rýchlo a najmä bezpečne - prostredníctvom bezpečnostných remienkov, ktoré možno jednoducho uvoľniť. Nemusíte sa obávať jazdiť ani po náročnejšom teréne. Váš bicykel sa nepohne ani o milimeter.

Naozaj v bezpečí

Bicykle bývajú častým terčom zlodejov a ich pripevnenie iba pomocou remienkov sa tak nemusí javiť ako to najbezpečnejšie riešenie. Spoločnosť Thule si je toho vedomá a preto tento nosič doplnila o špeciálne zámky, prostredníctvom ktorých upevníte bicykel na nosič a zároveň i samotný nosič k vášmu vozidlu. Zámky sú súčasťou balenia.

Parametre produktu

Súhrn
Montážna strechu
VýrobcaThule
Maximálny počet bicyklov1
Parametre nosičov
Hmotnosť3.5 kg
Maximálne zaťaženie17 kg
Šírka21 cm
Uzamknutie bicykla k nosičuáno

Vývoj ceny Thule FreeRide 532


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.