Thule VeloCompact 926 - krátka recenzia

7. mája 2021 0
Thule VeloCompact 926
 • montáž: na ťažné zariadenie
 • kapacita: 3 bicykle
 • max.hmotnosť 1 bicykla: 20 kg
 • uzamykanie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nosiče bicyklov
642,70 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

Thule VeloCompact 926 upevníte 3 bicykle a s prídavným adaptérom dokonca až štyri. Na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Disponuje bezpečnostnými zámkami, pomocou ktorých bicykel jednoducho a stabilne pripevníte na nosič. Pripevnené bicykle vám nijako nebránia v prístupe do batožinového priestoru vďaka premyslenému sklápaciemu systému. Súčasťou balenia sú aj zámky na bicykle aj na uzamknutie nosiča k autu. Ak nosič práve nepoužívate, dá sa zložiť a uskladniť v batožinovom priestore vášho auta.

Výhody

 • stabilná a masívna konštrukcia
 • keď sa nepoužíva dá sa zložiť do batožinového priestoru
 • bicykle bezpečne drží
 • overená značka

Nevýhody

 • vyššia hmotnosť
 • žiarovka sa zložito vymieňa

Záver recenzie: Osvedčená značka nosičov, odhliadnuc od malých detailov, ani v tomto prípade nesklame.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
642,70 € Do obchodu inSPORTline.sk

Čo o Thule VeloCompact 926 píše eshop

Nosič na bicykle je nevyhnutným doplnkom automobilov všetkých milovníkov cyklistiky. Štandardné modely však pojmú len jeden, maximálne dva bicykle. Švédska spoločnosť Thule preto prichádza s priestranným nosičom na ťažné zariadenie, na ktorý upevníte až 3 bicykle. Pridaním prídavného adaptéra môžu byť až štyri, a vy tak máte možnosť bez obáv vyraziť na výlet. Montáž samotného nosiča ako aj upevnenie samotných bicyklov je rýchle a jednoduché. Nebudete potrebovať žiadne náradie – nosič je totiž kompletne zostavený, stačí ho len rozložiť. Nájdete na ňom špeciálne bezpečnostné zámky, pomocou ktorých bicykle rýchlo, ľahko a najmä bezpečne pripevníte na nosič. Vďaka možnosti sklopenia bicyklov sa nemusíte obávať zamedzenia prístupu do batožinového priestoru.

Malý veľký pomocník

Tento nosič na bicykle sa maximálne prispôsobí danej situácii. Môžete ho zložiť a bez problémov uskladniť v batožinovom priestore. V prípade potreby ho ľahko, rýchlo a bez akéhokoľvek náradia rozložíte a pripojíte k ťažnému zariadeniu vášho vozidla.

Vaše bicykle v bezpečí

Najdôležitejšou vlastnosťou kvalitného nosiča je spoľahlivé pripevnenie bicyklov. Na tomto modeli preto nechýba niekoľko bezpečnostných zámkov a popruh, ktorý bicykle bez problémov udrží. Súčasťou balenia sú tiež zámky proti odcudzeniu, pomocou ktorých bicykle uzamknete k nosiču a zároveň aj nosič k automobilu.

Žiadne obmedzenia

Nosič disponuje dômyselným sklápacím systémom. Prostredníctvom nožného pedálu sa sklopí a uvoľní vám prístup do batožinového priestoru aj vtedy, keď sú naň bicykle už pripevnené.

Parametre produktu

Súhrn
Montážna ťažné zariadenie
VýrobcaThule
Maximálny počet bicyklov3
Parametre nosičov
Hmotnosť19 kg
Maximálne zaťaženie60 kg
Šírka126 cm
Uzamknutie bicykla k nosičuáno

Vývoj ceny Thule VeloCompact 926


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.