Trampolína Domyos 300 - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
TRAMPOLÍNA 300 DOMYOS
 • nosnosť: 130 kg
 • priemer: 263 cm
 • výška: 250 cm
 • materiál podložky: polypropylén
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Trampolíny
214,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Decathlon.sk

Domyos 300 (Octogonal) je odolná trampolína s dostatočne veľkou odrazovou plochou (priemer 263 cm), stabilitou a solídnou nosnosťou do 130 kg. Odrazová plocha je upevnená 64 pružinami a stabilitu zabezpečujú 4 nožičky v tvare písmena „W“. Konštrukcia je z pevnej ocele (rúrky majú priemer 48 mm a hrúbku 1,4 mm) a odrazové plátno z polypropylénu. Podstatnú súčasť trampolíny samozrejme tvorí aj vnútorná ochranná sieť na zips, či stĺpiky obalené mäkkou penou (30 mm na ráme a 20 mm na pružinách). Plusom je tiež jednoduchá montáž, čo potvrdzuje množstvo užívateľských recenzií.

Predajca garantuje 5 ročnú záruku na konštrukciu a 2 ročnú záruku na jednotlivé diely. Plus platí, že ku všetkým náhradným dielom by ste sa mali bez problémov dostať až po dobu 10 rokov. Výrobca inak odporúča výmenu ochrannej siete každé 3 roky. V našom porovnávacom teste nájdete aj lacnejšiu alternatívu tej istej značky Domyos 240 (má menší priemer odrazovej plochy: 190 cm, 48 pružín a 3 „W“ nožičky...).

Výhody

 • odolná a stabilná
 • jednoduchá montáž
 • s 5 ročnou zárukou na konštrukciu
 • dostatočne veľká odrazová plocha
 • bezpečná CE certifikácia

Nevýhody

 • nutnosť výmeny ochrannej siete po 3 rokoch používania
 • schodíky by sa ako súčasť balenia naozaj zišli
 • po čase môže slabo vŕzgať

Záver recenzie: Obľúbená trampolína od známeho predajcu - ani veľká, ani malá, s ideálnym pomerom cena a kvalita.

Čítať viac...

kde kúpiť
Decathlon.sk ⭐️ spoľahlivá a tradičná sieť športových predajní
⭐️ platba: kartou, darčekovou kartou, dobierkou
⭐️ cena dopravy: od 3,99 €
214,99 € Do obchodu Decathlon.sk

Čo o Trampolína Domyos 300 píše eshop

Náš tím pre vás vytvoril trampolínu na učenie sa základných skokov v bezpečí.
Stabilná trampolína s 5 ročnou zárukou na konštrukciu vám umožní dlhodobé a bezpečné používanie, za výhodnú cenu.
HMOTNOSŤ A ROZMERY

Celkový priemer: 3 m
Celková výška: 2,5 m
Rozmerybalenia: D × Š × V: 119 × 42 × 41,5 cm. Hmotnosť výrobku 51 kg. Celková hmotnosť: 57 kg.

Technické vlastnosti

Hrubá ochranná pena na pružinách z PVC bez ftalátov: 30 mm na ráme a 20 mm na pružinách. Vnútorná sieťka (pred pružinami) je z polyetylénu a zatvára sa zipsom pre čo najväčšiu bezpečnosť. Ohybné odrazové plátno z polypropylénu s UV ochranou pre ideálnu odolnosť v exteriéri. Vonkajší plášť, odrazové plátno a sieťka majú UV ochranu. Oceľ galvanizovaná za tepla, s nehrdzavejúcou úpravou. Rúrky: priemer = 48 mm/Hrúbka = 1,4 mm
64 pružín

CE certifikácia

Naša trampolína Domyos úspešne absolvovala mnoho certifikačných testov produktov podľa novej normy pre trampolíny ešte pred jej uvedením na trh. CE certifikácia je k dispozícii na požiadanie.

ZÁRUKA

Potrebujete pomoc?
Nájdete nás na internetovej stránke: Všetky náhradné diely a predovšetkým ochranné peny, sieťky alebo odrazové tkaniny sú dostupné na našej internetovej stránke. Upozornenie: sieť vymieňajte každé 3 roky.

ÚDRŽBA A SKLADOVANIE

Ochrannú penu očistite čistou vodou s jemným mydlom. Nepoužívajte abrazívne prostriedky ani vysokotlakové čističe. V prípade predpovede silného vetra treba z trampolíny odmontovať sieťku a nohy.

Použitie

Upozornenie: určené na vonkajšie použitie. Upozornenie: vyhradené na domáce použitie. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Upozornenie: len pre jednu osobu. Riziko zrážky. Okolo trampolíny sa odporúča nechať 2 metre voľného priestoru.

Vývoj ceny Domyos 300


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.