Wellneo bezkáblový masážny ručný prístroj Pro 3v1 – masáž a termoterapia v jednom (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 23. septembra 2021 0
Wellneo bezkáblový masážny ručný prístroj Pro 3v1
 • Výrobca: Wellneo
 • Typ: masážny prístroj
 • Funkcie: termoterapia
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Masážne prístroje
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Wellneo bezkáblový masážny ručný prístroj Pro 3v1 vám dopraje masáž a relax priamo v pohodlí vášho domova. Zregenerujte po dlhom dni v práci svoje telo a budete sa cítiť uvoľnene a oddýchnuto. Kto by nechcel zažiť tento pocit, hoci aj každý deň? Masážny prístroj Wellneo je bezkáblový, preto vás nebude počas používania nič obmedzovať. Pomôže vám nielen zregenerovať unavené svaly, ale dokáže aj odstrániť prípadnú bolesť. Prečítajte si všetko o tomto masážnom prístroji od značky Wellneo.

Základné informácie o masážnom prístroji Wellneo 3v1v Pro

➡️ Príjemné zmiernenie bolesti

Fyzický účinok kvalitnej masáže môže mať značný vplyv na celkový zdravotný stav človeka. Preto je vhodné si ju dopriať minimálne raz za mesiac, ak vám to situácia dovolí. Lenže, s týmto masážnym prístrojom Wellneo 3v1 Pro môžete tento pocit zažívať každý deň. Dokáže nielen zregenerovať unavené svaly, ale dopriať vám dokonca aj terapiu teplom či chladom pre dokonalé osvieženie organizmu. Najlepšie je, že nemusíte nikam chodiť, zrelaxujte telo aj myseľ v pohodlí svojho domova.

Masážny prístroj od Wellneo

 

➡️ Aký je účinok termoterapie

Poznáte pojem termoterapia? Je to jeden z najúčinnejších spôsobov liečby bolesti svalov spôsobenej nadmernou námahou a svalovými kŕčmi. Tento pocit určite zažili mnohí z vás, a určite to nie je nič príjemné. Preto je skvelé, že sa proti nemu dá účinne bojovať pomocou tohto masážneho prístroja. Bezkáblový masážny prístroj Wellneo 3v1 Pro vám pomáha pri uvoľňovaní svalov pôsobením tepla alebo chladu na požadovanú oblasť. Výsledok je okamžitý – znížená stuhnutosť tela a upokojené svaly. Na rozdiel od ľadu alebo iných domácich pomocníkov je to úplne bezpečné, pretože nespôsobuje žiadne podráždenie pokožky tela.

Masážny prístroj Wellneo 3v1 Pro a termoterapia

 

Termoterapia resp. teploliečba, predstavuje metódu fyzikálnej terapie, pri ktorej pôsobia na ľudský organizmus tepelné podnety. Podľa rozsahu aplikácie rozlišujeme termoterapiu na celkovú a lokálnu. Pri lokálnej aplikácii tepla dochádza k prekrveniu oblasti, ktorá je zahrievaná, čo má za následok lepšiu látkovú výmenu. Tento spôsob liečby sa využíva najmä u reumatických ochorení, na ktoré trpí stále viac ľudí. Teploliečba sa odporúča pri akútnych úrazoch a zápaloch pohybového systému, chronické reumatické ochorenia pohybového systému, pri reflexných svalových zmenách. Naopak, neodporúča sa pri poruchách citlivosti, alergii na chlad, angíne pectoris.

 

➡️ Princíp fungovania terapie teplom a chladom

Terapia chladom je najúčinnejšia v akútnom štádiu, keď sa prvýkrát vyskytne zranenie. Jeho použitie okamžite po zranení a počas prvých 48 hodín pomôže minimalizovať opuch. Ak ste príliš pracovali a vaše telo sa cíti stuhnuto a nepohodlne, skúste radšej tepelnú terapiu. Uvoľňuje svaly zvýšením krvného obehu a pri liečbe chronickej bolesti svalov, alebo stuhnutosti kĺbov je zvyčajne účinnejší ako chlad.

 

➡️ Doprajte si vibračnú masáž

A to nie je všetko. Tento šikovný masážny prístroj má aj vibračnú funkciu. Vibračná masáž je komplexná technika, ktorá sa najlepšie vykonáva pomocou vysoko kvalitného zariadenia, ako je toto. Pracuje v kruhovom pohybe a dodáva intenzívne vibrácie priamo do postihnutej oblasti. Aplikáciou vibrácií takýmto cieleným spôsobom sa svaly stiahnu a uvoľnia sa veľmi rýchlo, takže na konci procesu sa výrazne zlepší krvný obeh. To vám pomôže zostať na nohách dlhšie a zostať úplne v pohodlí.

Vibračná masáž prístrojom Wellneo 3v1 Pro

Vibračná masáž

 

➡️ Praktická voľba intenzity

Nevyhovuje vám dlhodobo jedna intenzita masáže? Zvoľte si inú. Bezkáblový masážny prístroj Wellneo 3v1 Pro ponúka tri rôzne intenzity masáže, ktoré vám umožnia plnú kontrolu nad masážou. Ak ste ešte predtým nevyskúšali vibračnú masáž, začnite s najnižším nastavením a intenzitu zvyšujte pomaly, až kým si vaše telo nezvykne na vibrácie. Ak chcete uvoľniť najviac unavené svaly, je vhodné zamerať sa na svalové uzly, nezabudnite tiež vyskúšať rôznu intenzitu nastavenia.

Intenzita masáže pri masáži s prístrojom Wellneo 3v1 Pro

 

➡️ Všetko užitočné v jednom prístroji

Masážny prístroj od od Wellneo kombinuje všetko, čo od takého zariadenia potrebujete. Použite svoj Wellneo masážny prístroj kedykoľvek potrebujete pre upokojujúci pocit a uvoľnenie stresu. Používajte ho s produktami určenými na starostlivosť o pleť alebo s opaľovacím krémom bez obáv, že by sa prístroj poškodil. Po skončení masáže jednoducho odstráňte horný kryt a umyte ho pod vodou. Masážny prístroj je dodávaný v praktickom vrecku a samozrejme nesmie chýbať ani napájací kábel.

Vrecko, kábel a masážny prístroj

 

Recenzie na bezkáblový masážny prístroj Wellneo 3v1 Pro

Masážny prístroj je bezpochyby skvelý prístroj, ktorý by si každý z nás rád doma doprial. Možno sa tak rozhodnete práve po prečítaní tejto recenzie, nakoľko sú s týmto výrobkom spokojní aj ďalší zákazníci. Pochvaľujú si pohodlnú relaxačnú masáž v pohodlí domova. Výhodou je, že ho nabijete a používate bez káblu, preto vás nič neobmedzuje. Nevýhodou môže byť pre niekoho trochu vyššia hmotnosť prístroja. Takto zhodnotili produkt zákazníci:

 

„Skvelý pomocník, teraz ho používam v každej voľnej chvíli doma“…Danka

Parádny strojček. Výhodou je, že po nabití (ako pri mobile) ma neobmedzoval žiaden kábel. Masáž bola príjemná. Aj strana s ohrievaním a chladením je fajn. Nevýhodou je, že prístroj je trochu ťažší na dlhšie držanie, ale vzhľadom na funkcie, čo má, je to celkom pochopiteľné. Nepáči sa mi, že v tejto variante nie je druhý nádstavec na masáž, ktorý je automaticky k lacnejšej variante (v tej však nie je časť na ohrievanie a chladenie). Tento diel by som ocenila, keby bola možnosť ho samostatne dokúpiť. Preto dávam len 4* z 5*“…Zuzana

 

Zhodnotenie na záver

Bezkáblový masážny prístroj Wellneo 3v1 Pro vás prekvapí svojou vibračnou funkciou a tiež termoterapiou, kedy na vás pôsobí ako teplo, tak aj chlad, čo je pre telo veľmi prospešné. Uvoľníte vďaka nemu svoje stuhnuté svaly a dokážete tiež zmierniť, niekedy aj úplne odstrániť prípadné bolesti. Tento masážny prístroj sa jednoducho nabije a môžete ho následne používať bez káblu, čo je veľká výhoda a podstatne to uľahčuje manipuláciu s prístrojom a celkovú masáž. Dodáva sa samozrejme s napájacím káblom a v praktickom vrecku. Zakúpiť si ho môžete už za 34,90 €. Na istotu pôjdete, ak si ho objednáte priamo zo stránky výrobcu www.wellneo.sk. Neskôr tu máte aj garanciu vrátenia peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

 

💡 TIP: Nechcete sa pri masáží príliš namáhať? Výrobca Wellneo ponúka aj ďalší praktický výrobok pre kvalitnú masáž vášho tela, ktorým je Wellneo masážna podložka chrbta a nôh

Výhody

 • termoterapia - liečba chladom aj teplom
 • pohodlné použitie bez kábla po nabití
 • funkcia vibračnej masáže

Nevýhody

 • vyššia hmotnosť
 • nemá ďalší nadstavec

Záver recenzie: Masážny prístroj, ktorý okrem vibračnej funkcie ponúka aj termoterapiu prospešnú pre ľudský organizmus.

Hodnotenie autora
 • Kvalita masáže
 • Funkcie
 • Účinok termoterapie
 • Manipulácia
 • Príslušenstvo
 • Cena

Súhrn

Masážny prístroj, ktorý okrem vibračnej funkcie ponúka aj termoterapiu prospešnú pre ľudský organizmus.

4.3
Vývoj ceny Bezkáblový masážny ručný prístroj Pro 3v1


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.