Wellneo multifunkčná brúska na nechty – recenzia na lacnú brúsku na manikúru i pedikúru

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Wellneo multifunkčná brúska na nechty
 • Napájanie: batéria
 • Počet nadstavcov: 5
 • Vhodná na pedikúru: áno
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Brúsky na nechty
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Multifunkčná brúska na nechty od Wellneo je cenovo dostupným zariadením, ktoré sa postará o dokonalý vzhľad vašich nechtov. Sada obsahuje päť rôznych nadstavcov na tvarovanie, obrusovanie, vyhladzovanie a leštenie vašich nechtov. Výhodou brúsky na nechty Wellneo je, že ju môžete použiť nielen na manikúru, ale zvládne aj pedikúru.

Zariadenie je kompaktné a jeho súčasťou je aj elegantné púzdro. Vďaka tomu, že prístroj funguje na batériu, je prenosný a vhodný aj na cestovanie. Dobre sa skladuje, je bezpečný a ľahko sa používa.

Wellneo multifunkčná brúska na nechty - navigácia v článku

Základné informácie

Multifunkčná brúska na nechty Wellneo je jednoduchým zariadením, ktoré slúži na úpravu nechtov na rukách i na nohách. Je bezdrôtová a napájaná pomocou batérie. Brúska je kompaktná a ľahká, takže sa veľmi dobre používa. Vhodná je aj pre ľudí, ktorí nemajú s takýmto spôsobom úpravy nechtov skúsenosti, pretože jej ovládanie zvládne aj úplný začiatočník.

Brúska na nechty Wellneo sa postará o to, aby ste mali nechty dokonale upravené, pretože ich pomocou nej môžete nielen vytvarovať, ale aj vyleštiť. A to v pohodlí vášho domova alebo kdekoľvek inde, keďže zariadenie je kompaktné a prenosné. Brúska je efektívna a jej použite je maximálne bezpečné.

Brúska na nechty Wellneo

 

Príslušenstvo

Táto lacná brúska na nechty disponuje piatimi nadstavcami profesionálnej kvality a tiež elegantným a praktickým prenosným obalom vhodným na skladovanie zariadenia.

Multifunkčná brúska na nechty Wellneo ponúka takéto nadstavce:

 • tvarovací nadstavec na vyrovnanie povrchu nechtov
 • pilníkový nadstavec na brúsenie nechtov
 • jemný tvarovací nadstavec na vyhladzovanie povrchu nechtov
 • leštiaci nadstavec na dosiahnutie dokonalého lesku
 • zatláčadlo nechtovej kožičky

Brúska na nechty Wellneo nadstavce

 

Použitie

Ako sme už spomenuli, multifunkčná brúska na nechty Wellneo sa používa veľmi jednoducho a úpravu nechtov pomocou nej zvládnete aj vtedy, ak ste úplný začiatočník. Napriek tomu je zopár vecí, na ktoré by ste pri úprave nechtov mali dávať pozor. V žiadnom prípade by ste napríklad nemali obrusovať nechty spredu dozadu, pretože sa môžu začať lámať a štiepiť.

V prípade, že si chcete pomocou brúsky na nechty urobiť pedikúru alebo manikúru, je vhodné si predtým nechty nechať vymočiť v teplej vode, aby zmäkli. Pred samotnou úpravou nechty osušte. Pomocou odstraňovača suchej kože alebo odstráňte suchú kožu z chodidla či z miest v okolí nechtov na rukách.

Suchú kožu z menších plôch môžete odstrániť aj brúskou a nadstavcom na zatláčanie kožičky. Keď budú nechty dokonale suché, môžete ich obrúsiť. Pomocou tvarovacieho nadstavca ich pekne vytvarujte. Následne použite jemný tvarovací nadstavec a ním povrch nechtov vyhladíte. Na záver úpravy nechtov ich vyleštite mäkkým nadstavcom na leštenie a vďaka nemu dosiahnete zdravý a dlhotrvajúci lesk.

použitie brúskay na nechty

 

Recenzie zákazníkov

Multifunkčná brúska na nechty Wellneo je cenovo dostupný produkt, ktorý v sebe ukrýva celkom bohatú výbavu piatich rôznych nadstavcov. Zaujímalo nás, ako tento produkt hodnotia reálni užívatelia. Našli sme pozitívne recenzie, v ktorých si zákazníci pochvaľovali dostatočný počet nadstavcov a tiež jednoduchú manipuláciu a ovládanie tejto brúsky.

Brúska na nechty Wellneo recenzie

 

Zhrnutie na záver

Ak hľadáte lacnú brúsku na nechty s viacerými nadstavcami, tento model od značky Wellneo môže byť pre vás vhodnou voľbou. Páči sa nám nielen jeho nízka cena a počet nadstavcov, ale ja praktický obal, v ktorom môžete brúsku prenášať. Brúska je napájaná batériou a jednoducho sa s ňom manipuluje. Vhodná je na úpravu nechtov na rukách i na nohách. Široká ponuka nadstavcov vám umožňuje komplexnú starostlivosť o vaše nechty. Informácie o tom, či toto zariadenie umožňuje obojstranný chod sme, bohužiaľ, nenašli.

Multifunkčná brúska na nechty Wellneo je určená na domáce použitie a pre profesionálne nechtárky by sme ju neodporúčali. Ak patríte k náročnejším zákazníkom a chceli by ste výkonnejšiu brúsku na nechty, zaujímavé a kvalitné modely nájdete v našom veľkom teste týchto zariadení.

Výhody

 • kompaktná a prenosná
 • napájaná batériou
 • súčasťou balenia je 5 nadstavcov
 • vhodná aj na pedikúru

Nevýhody

 • slabší výkon
 • vhodná len na domáce použite

Záver recenzie: Lacná multifunkčná brúska na nechty s množstvom nadstavcov, ktorá poslúži na manikúru aj pedikúru. Súčasťou balenia je aj praktický obal na skladovanie a prenášanie.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Jednoduchosť používania
 • Príslušenstvo
 • Cena

Súhrn

Lacná multifunkčná brúska na nechty s množstvom nadstavcov, ktorá poslúži na manikúru aj pedikúru. Súčasťou balenia je aj praktický obal na skladovanie a prenášanie.

4.2

Wellneo multifunkčná brúska na nechty

✅ Cena: 14,90 €

Chcem Wellneo multifunkčná brúska na nechty wellneo.sk
Vývoj ceny Wellneo multifunkčná brúska na nechty


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.