Wellneo Fén na vlasy 2v1 Airpro – recenzia na fén aj pre tých najnáročnejších

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Wellneo Fén na vlasy 2v1 Airpro
 • Príkon: 2000 W
 • Počet rýchlostí: 2
 • Počet teplôt: 3
 • Dĺžka kábla: 1,6 m
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Fény na vlasy
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Wellneo Fén na vlasy 2v1 Airpro prináša nový a jedinečný spôsob sušenia vlasov, ktorý vám umožňuje personalizovanú a navyše veľmi jemnú starostlivosť o vaše vlasy. Ak patríte k ženám, ktoré si rady a často fénujú vlasy, určite viete, že častým fénovaním si vlasy môžete poškodiť. Preto je dôležité vlasy pred fénovaním ošetrovať, ale tiež používať kvalitný sušič vlasov. No a práve Wellneo Fén na vlasy 2v1 Airpro je takýmto produktom.

Vyniká ergonomickým dizajnom a niekoľkými možnosťami nastavenia sušenia, ale tiež vysokým výkonom až 2000 W. Zaujme však aj ionizačnou technológiou, ktorá sa postará o lesklé a vyživené vlasy. No a v ponuke má dokonca až dva spôsoby sušenia vlasov, a to klasické a tunelové. Za spomenutie tiež stojí, že motor tohto fénu je profesionálny a jeho životnosť je v porovnaní s bežnými sušičmi vlasov až trikrát dlhšia. Cena fénu Wellneo je síce v porovnaní so sušičmi vlasov iných značiek o čosi vyššia, no vzhľadom na množstvo funkcií je adekvátna.

Základné informácie

Fén Wellneo® 2v1 AirPro je veľmi výkonným sušičom vlasov – pochváliť sa môže výkonom až 2000 W.profesionálny AC motor, ktorý má vysokú výdrž a v porovnaní s inými bežnými motormi je jeho životnosť až 3-krát dlhšia. Okrem toho má originálny ergonomický dizajn, vďaka čomu sa s fénom dobre manipuluje. K jednoduchej manipulácii prispieva aj dostatočne dlhý prívodný kábel s dĺžkou 1,6 metra, čo je na bežné domáce použitie úplne postačujúce.

Fén Wellneo 2v1 AirPro - sušenie vlasov tunelovým spôsobom

 

Parametre fénu Wellneo AirPro:

Výkon220-240 V
Napätie1800-2000 W
Dĺžka prívodného kábla1,6 m

 

Funkcie a vybavenie

Fén Welleno AirPro 2v1 v sebe ukrýva inovatívnu technológiu, ktorá vysuší vaše vlasy až o 70% rýchlejšie. To znamená, že vaše vlasy budú suché už v priebehu pár sekúnd, a to bez použitia horúceho vzduchu, ktorý by vaše vlasy mohol poškodiť. Sušič zanechá vlasy hladké, lesklé a zdravé. Okrem možnosti klasického sušenia vám tiež ponúka možnosť vlasy vyrovnávať, a tak nepotrebujete používať žehličku na vlasy.

Detailný pohľad na fén Wellneo AirPro

Klasické aj tunelové sušenie

Fén má niekoľko nastavení sušenia vlasov, ktoré vám umožňujú personalizovanú a veľmi jemnú starostlivosť o vlasy. Pri sušení si môžete zvoliť dva spôsoby – klasické alebo tunelové sušenie vlasov.

 • klasické sušenie je vhodné pre kratšie aj dlhšie vlasy
 • tunelové sušenie je určené dlhým vlasom, pričom poslúži aj na vyrovnanie vlasov

Fén Wellneo môžete použiť ako klasický fén na sušenie vlasov, ale tiež na styling vášho účesu. Spôsob sušenia si môžete zvoliť veľmi jednoducho pootočením nadstavca. Inovatívny systém tunelového sušenia vlasov fúka vzduch rovnomerne a suší vrchnú aj spodnú časť vlasov rovnomerne. Režim tunelového sušenia suší vlasy v prirodzenom smere ich rastu, takže ich fénovanie nepoškodzuje.

Žena si suší vlasy fénom Wellneo 2v1 AirPro

 

Ionizátor

Fén Wellneo® 2v1 AirPro disponuje aj ionizačnou funkciou. Tá pomáha zjemniť vlasy, a tak sú po vysušení hladšie, ale tiež lesklejšie a pôsobia uhladenejším dojmom. Ionizátor sa navyše postará o to, aby boli vlasy chránené pred statickou elektrinou. Funguje to tak, že negatívne ióny nasýtia prúdiaci vzduch a tak pomáhajú rýchlejšiemu sušeniu vlasov a dosiahnutiu lepších výsledkov. Technológia ionizácie vlasy počas sušenie uzatvára, takže sú hladké a nepôsobia strapato.

Vlasové kutikuly - porovnanie sušenia bežným fénom a Wellneo AirPro

Vľavo je vlas sušený bežným fénom a vpravo vlas sušený fénom Wellneo

 

Nastavenie teploty a rýchlosti

Fén Wellneo AirPro prináša tri nastavenia teploty a dva rýchlostné stupne. Okrem toho si môžete vybrať aj možnosť fúkania studeného prúdu vzduchu pre finálny styling vášho účesu. Studený vzduch totiž účes jednoducho a rýchlo zafixuje. Keďže si môžete vybrať teplotu i rýchlosť sušenia, môžete mať istotu, že vlasy nie sú zbytočne vystavované príliš silnému a horúcemu vzduchu. No a v prípade, že sa niekam ponáhľate, na fén AirPro od Wellneo sa môžete spoľahnúť, pretože dokáže vaše vlasy vysušiť veľmi efektívne a rýchlo.

Vľavo sú vlasy sušené bežným fénom, vpravo vlasy sušené fénom Wellneo

Vľavo sú vlasy sušené bežným fénom, vpravo vlasy sušené fénom Wellneo

 

Použitie fénu Wellneo

Fén AirPro 2v1 od Wellneo je jednoduchý na používanie a veľmi praktický. Vďaka ergonomickému dizajnu a dostatočne dlhému prívodnému káblu sa s ním dobre manipuluje. Rýchlosť prúdenia vzduchu a jeho teplotu si zvolíte jednoducho prepnutím tlačidla. No a režim fúkania vzduchu z tunelového na klasické a naopak si prepnete pootočením nadstavca.

 

Ak chcete vidieť, ako vyzerá používanie fénu Wellneo AirPro, pozrite si video:

Fén na vlasy Airpro 2v1

 

Skúsenosti zákazníkov

Zaujímalo nás, aké majú s fénom Wellneo AirPro skúsenosti zákazníci, a tak sme sa pozreli na niekoľko recenzií. Zákazníčky si v nich pochvaľujú hlavne rýchle sušenie a uhladený efekt, ale tiež zaujímavý dizajn.

Fén Wellneo AirPro - recenzie zákazníkov

 

Fén Wellneo AirPro – áno alebo nie?

Fén na vlasy Wellneo AirPro 2v1 je sušič vlasov, ktorý uspokojí aj tie náročnejšie dámy. Cena zariadenia je síce vyššia (79,98 €), no vzhľadom na funkcie je primeraná. Fén je veľmi výkonný a môžete si na ňom nastaviť tri rôzne teploty a dva rýchlostné stupne prúdenia vzduchu. Okrem toho je vybavený inovatívnou funkciou tunelového sušenia vlasov, ktoré krásne a rovnomerne vysuší aj dlhé vlasy, a to bez poškodenia. Navyše ich počas sušenia tiež vyrovná.

Oceňujeme tiež ionizačnú funkciu, vďaka ktorej sú vaše vlasy po vysušení vyživené a hladké a zároveň zbavené nepríjemnej statickej elektriny. Fén je na prvý pohľad väčší, čo môže niekoho odrádzať. Na druhej strane sa s ním ľahko manipuluje a dobre sa ovláda. Veľkou výhodou je efektívne a rýchle sušenie vlasov, ktoré je v porovnaní s bežnými sušičmi vlasov až o 70% rýchlejšie. Ak teda hľadáte fén, ktorý vaše vlasy vysuší rýchlo a bez poškodenia, Wellneo AirPro 2v1 je pre vás tou pravou voľbou.

Výhody

 • vysoký výkon
 • technológia tunelového sušenia
 • ionizačná funkcia
 • ergonomický tvar
 • zaujímavý dizajn

Nevýhody

 • vyššia cena

Záver recenzie: Fén s inovatívnou technológiou tunelového sušenia, ktorá vlasy nielen vysuší, ale aj vyrovná. Vlasy suší v porovnaní s bežnými fénmi až o 70% rýchlejšie.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Funkcie
 • Jednoduchosť použitia
 • Cena

Súhrn

Fén s inovatívnou technológiou tunelového sušenia, ktorá vlasy nielen vysuší, ale aj vyrovná. Vlasy suší v porovnaní s bežnými fénmi až o 70% rýchlejšie.

4.4

Wellneo Fén na vlasy 2v1 Airpro

✅ Cena: 79,98 €

Chcem Wellneo 2v1 Airpro TopShop.sk
Vývoj ceny Wellneo 2v1 Airpro


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.