Acra D35 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Acra D35
  • výrobca: Acra
  • nosnosť: 120 kg
  • priemer podložky: 33 cm
  • hmotnosť: 1,9 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Balančné podložky
7,49 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Balančná a masážna podložka Acra D35 s priemerom 33 cm má široké využitie. Je vhodná pre športovú prípravu, pre rehabilitáciu i pre rôzne terapeutické cvičenia. Je vhodná tiež pre všetky typy cvičení s vlastnou váhou, precvičovanie rovnováhy, posilňovacie cviky aj k zdravému sedeniu.

Vypuklý tvar a masážne výstupky podložky zlepšujú držanie tela, uľavujú od bolesti chrbta, je ideálna pre relaxáciu a posilnenie tela. Tento masážny vankúšik je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného PVC a jeho maximálna nosnosť je 120 kilogramov.

Výhody

  • možno nafúknuť podľa potreby
  • všestranné využitie
  • najlacnejšia podložka na trhu

Nevýhody

  • dodáva sa bez pumpičky

Záver recenzie: Masážny vankúšik, ktorý má mnoho využití, výhodný hlavne zo zdravotnej stránky, dobre si na ňom však aj zacvičíte.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
7,49 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Acra D35 píše eshop

Tento balančný a masážny vankúšik (v tvare šošovky) s priemerom 33 cm má široké využitie - pre športové prípravu, pre rehabilitáciu i pre rôzne terapeutická cvičenie. Je vhodný pre všetky typy cvičení s vlastnou váhou, precvičovanie rovnováhy, posilňovacie cviky aj k zdravému sedenie. Vypuklý tvar a masážne výstupky zlepšujú držanie tela, uľavuje od bolesti chrbta, je ideálny pre relaxáciu a posilnenie tela. Vankúšik je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného PVC. IHLA NIE JE SÚČASŤOU BALENIA. Nosnosť vankúšika je 120 kg. Vankúšik možno prifukovať či vyfukovať podľa potreby na požadovanú tuhosť. Vankúšik možno použiť v kancelárii, doma i na cestách. Pri sedení na čiastočne nafúknutom vankúšiku možno docieliť správneho držania tela. Masážny výstupky môžu napomôcť stimuláciu reflexných častí chodidiel.

Parametre produktu

Súhrn
Priemer podložky33 cm
VýrobcaAcra

Vývoj ceny Acra D35


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.