Bosu Balance Trainer PRO - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
BOSU Balance Trainer PRO
  • výrobca: BOSU
  • nosnosť: 158 kg
  • priemer podložky: 65 cm
  • hmotnosť: 7,4 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Balančné podložky
195,65 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
eFitness.sk

Balančná podložka BOSU Balance Trainer PRO je úplný TOP medzi podložkami. Je najvyhľadávanejšia a podľa recenzií užívateľov aj najkvalitnejšia. Jej veľkou výhodou je veľká nosnosť a možnosť cvičenia na oboch stranách. Pri cvičení oceníte aj protišmykový povrch, čo vám zaručí pohodlné trénovanie.

Mnoho ľudí sa zhoduje na tom, že investícia do tejto balančnej podložky sa zaručene oplatí. Je vhodná na rôzne cviky a tréning bude pre vás zábavou. Je to tiež skvelá rehabilitačná pomôcka. BOSU Balance Trainer PRO je tou najlepšou voľbou nielen pre domáce cvičenie, ale aj pre fitnesscentrá a športové kluby.

Výhody

  • Možné obojstranné využitie
  • Kvalitné prevedenie
  • Obsahuje pumpu

Nevýhody

  • Vyššia cena

Záver recenzie: Najkvalitnejšia balančná podložka na trhu vhodná pre všetky vekové kategórie, ako na cvičenie a posilňovanie, tak aj na rehabilitáciu.

Čítať viac...

porovnanie cien
eFitness.sk ⭐️ nad 80 € doprava zdarma
⭐️ garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
195,65 € Do obchodu eFitness.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
188,61 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bosu Balance Trainer PRO píše eshop

Balančná podložka BOSU Balance Trainer PRO je určená na intenzívne používanie vo fitness centrách a športových kluboch, jedná sa o originálny produkt a fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka. Veľkou výhodou BOSU je jej využitie z oboch strán.

Od BOSU Balance Trainer HOME sa líši zosilneným plášťom kopule a základňou celoplošne potiahnutou protišmykovou vrstvou.

Špeciálny povrch vonkajšieho plášťa kopule je vyrobený z kvalitnej a odolnej gumy, ktorá je príjemná na dotyk. Táto guma s vysokou odolnosťou zabezpečí väčší komfort cvičenia a zabráni kĺzaniu po povrchu. Optimálne nafúknutie kopule je 22 cm od podlahy.

BOSU je najznámejšia balančná podložka, ktorú môžete využiť od rehabilitácie až po profesionálnu športovú prípravu. Pri cvičení aktivuje posturálne svaly, napomáha zlepšiť držanie tela a koordináciu pohybov. Pri silovom tréningu, hlavne s vlastným telom využijete BOSU loptu na zvýšenie obtiažnosti mnohých bežných cvikov ako sú kľuky, drepy a výpady. Balančná podložka je takisto výborný pomocník pri rehabilitácii pohybového aparátu.

Balenie obsahuje: BOSU, pumpa

Vývoj ceny Bosu Balance Trainer PRO


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.