Babyliss Pro 2665SE - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
BaByliss Pro 2665SE kulma
 • príkon: neudáva
 • počet teplôt: 3
 • maximálna teplota: 230°C
 • automatické vypnutie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kulmy na vlasy
124,70 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Ďalšia kulma v trocha vyššej cenovej hladine je vybavená špeciálnym generátorom pary Babyliss Pro Mira Curl Steam Tech. Natáčanie vlasov prebieha automaticky, rovnako ako aj nastavenie smeru tvorby kučier. Pípnutie vás upozorní, keď je kučera hotová. Kulma pracuje pomocou technológie MaxLife PRO, čo znamená, že klasické uhlíky motora sú nahradené štyrmi výkonnými magnetmi a životnosť kulmy sa tým predlžuje až na 10 000 hodín. 

Okrem toho kulma ponúka funkciu úsporného režimu Sleep mode a funkciu automatického vypnutia po 60 minútach.

Výhody

 • mimoriadne dlhá životnosť
 • dokonalé vlny a kučery
 • naparovanie
 • pramene sa nezamotávajú

Nevýhody

 • vyššia cena

Záver recenzie: Ak sa rozhodnete investovať do tejto kulmy, budete s ňou spokojné.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
124,70 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Babyliss Pro 2665SE píše eshop

Babyliss PRO BAB2665SE Miracurl STEAMTECH Curl Machine NOVÝ MODEL

Popis:

Špeciálna zbrusu nová kulma s generátorom pary Babyliss Pro Mira Curl Steam Tech, ktorá Vám ušetrí energiu, čas a vytvorí perfektné a dlhotrvajúce kučery. Ideálna pre stredne dlhé a dlhé vlasy. Prameň vlasov je automaticky vtiahnutý do keramickej komory, ktorá sa zahrieva zo všetkých smerov a kučeru vytvorí behom pár sekúnd. O ktorej dostačujúcim zahriatie budete upozornený pípnutím, potom uvoľníte kučeru z kulmy a môžete pokračovať ďalšie. Kulma sa môže pochváliť aj nastavením 3 smerov tvorenia kučier. Nastavenie vpravo a vľavo zaistí, že budú lokne na oboch stranách hlavy v požadovanom smere. Automatické nastavenie bude striedať smer lokne pre prirodzenejší vzhľad.

Tento geniálny prístroj sa čoskoro stane nepostrádateľnou súčasťou každého inovatívneho kaderníckeho salónu a ohromí všetkých zákazníkov.

Typ vlasov: Je vhodná pre všetky typy vlasov.

Vytvoriť kadere nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie.

Technológia:

MaxLife PRO - Vo vnútri každého klasického motora sú uhlíky, ktoré spôsobujú trenie a počas používania sa časom opotrebujú. Ako náhle tieto uhlíky sa opotrebujú, dôjde k zlyhaniu motora. U MaxLifePRO motore boli tieto uhlíky nahradené štyrmi výkonnými magnetmi zo vzácnych zemín, čo umožnilo dosiahnuť, že motor je ľahší, má nižšie vibrácie a neporovnateľne dlhšiu životnosť.

Štandardná životnosť motorov je 700 hodín, a dokonca aj tie najlepšie motory v súčasnej dobe na trhu majú životnosť 2000 hodín. MaxLifePRO motor vydrží až 10000 hodín!

Keramická technológia - Vnútri The Perfect Curling Machine ® je keramická navíjací komora pre hladké tvorenie vĺn.

Technológia pary - Funkcia pary možno nastaviť a funguje podobne ako u naparovacích žehličiek. Para zanecháva vlasy jemné a lesklé. Kadere sú dokonalé a dlho vydrží. Možnosť použitia s parou alebo bez pary.

Vlastnosti: Vysoká efektivita The Perfect Curling Machine ® výrazne znižuje čas pre vytváranie dokonalých kučier a tým umožňuje dosiahnuť väčšie množstvo účesov v rekordnom čase. Výkonný vyhrievací systém s rýchlym nahriatím behom niekoľko sekúnd a stálou teplotou počas používania zaručuje dosiahnutie optimálnych a dlhotrvajúcich výsledkov. Automatické vypnutie po 60 minútach šetrné k životnému prostrediu, efektívnosť znižuje čas používania a tým šetrí elektrickú energiu.

Funkcia Sleep mode - Po 20 minútach nečinnosti teplota klesne na 150 °C. Senzor pohybu pri opätovnom pohybe a spustenie navíjanie sa teplota zvýši podľa nastavenia. Nastavenie 3 smerov tvorby kučier - k tvári, od tváre, alebo automatické nastavenie, kde sa strieda smer s každým prameňom vlasov.  Systém proti zachyteniu vlasov - kontrola zahrievania prameňu vlasov (nastavenie a zvuková signalizácia) 3 nastavenia teploty 190 °C, 210 °C, 230 °C  s dlhotrvajúcim účinkom a možnosťou použitia na rôzne typy vlasov. 3 nastavenia časovača. 8 sekúnd/4 pípnutia pre voľné prírodné lokne. 10 sekúnd/5 pípnutie pre ľahko pružné lokne. 12 sekúnd/6 pípnutie pre pevné a dlhotrvajúci lokne. Ergonomický dizajn umožňuje pevné uchopenie a lepšiu manipuláciu počas používania. Vďaka HI-tech profesionálnemu prístroju môžete vytvoriť bez námahy nekonečné množstvo štýlov s dlho trvajúcimi výsledkami. Kábel s otočnou koncovkou- On/Off vypínač.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE:

S The Perfect Curling Machine dosiahnete perfektné výsledky už v troch krokoch: 1. Vložte pramienok vlasov do prístroja. Vlasy sa automaticky navinú do keramickej komory, ktorá musí vždy smerovať k vlasom. 2. Niekoľko sekúnd podržte rukoväť zatvorenú kým nepočujete 4 krátke pípnutie. 3. Uvoľnite rukoväť a obdivujte perfektne vytvarované kadere.

Nastavenie teploty: 190 °C, 210 °C, 230 °C

 • Dĺžka otočeného kábla: 2,70 m
 • Napätie: 230 V

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniekulma na vlasy
VýrobcaBabyliss
Typkulmy
Počet teplôt3
Regulácia teplotynie
Automatické vypnutieáno
Dĺžka kábla2.5 m
Váha2 kg
Na vytváranie vĺnáno

Vývoj ceny Babyliss Pro 2665SE


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.