Bosch AVR 1100 - krátka recenzia

17. apríla 2021 0
Bosch AVR 1100
 • typ pohonu: elektrický
 • záber: 32 cm
 • nastavenie hĺbky: centrálne 4 polohy
 • výkon : 100 W
 • objem koša: 50 l
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vertikutátory
185,29 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Elektrinou poháňaný vertikutátor Bosch AVR 1100 obľúbenej nemeckej značky ponúka 32 cm široký záber. Vďaka nízkej hmotnosti prístroja je manipulácia s ním jednoduchá. Pracuje pomocou zberného systému Jet Collect. Vertikutačný valec je osadený 14 nožmi z BOR ocele a okrem toho je vybavený vetracími otvormi. Hĺbku práce môžete nastaviť v rozmedzí -10 do + 5 mm v štyroch úrovniach. Zberný box ponúka objem 50 litrov a je dokonale skladný, pretože je stohovateľný. Priestor šetrí aj skladacia rukoväť.

Výhody

 • osvedčená značka
 • skladný
 • vynikajúco kopíruje nerovný terén

Nevýhody

 • nutnosť častého vysypávania koša
 • nože sa relatívne rýchlo opotrebujú

Záver recenzie: Nemecká kvalita, skvelý výkon, drahší servis.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
185,29 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bosch AVR 1100 píše eshop

Ak je vašim snom krásne zelený trávnik, potom je tento pomocník tou najlepšou voľbou. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácii a má dokonalý hĺbkový účinok. Vertikutáciou je zaistený väčší prívod svetla a vzduchu aj do spodných vrstiev trávnika. Po jeho našuchorení sa voda a živiny dostanú rýchlejšie ku koreňom rastlín a trávnik je pripravený na dosiatie. Na dosiahnutie hustejšieho a zdravšieho povrchu používajte náradie aspoň dvakrát ročne.

Jednoduchá obsluha

Vďaka nízkej hmotnosti je zaistená jednoduchá manipulácia. Výkonný elektromotor prepraví nazbieranú zmes do zberného koša s objemom päťdesiat litrov. Veľký objem záchytného boxu vám zaistí dlhšie pracovné intervaly.

Výkonný zberný systém Jet-Collect

Na vertikutačnom valci s pracovným záberom 32 centimetrov je umiestnených 14 rotujúcich nožov z BOR ocele. Inovačný valec je osadený špeciálnymi vetracími otvormi a zaručuje tak rýchly a dôkladný zber trávnej plsti.

Výškovo nastaviteľný

Pracovnú výšku je možné nastaviť v štyroch rôznych polohách v závislosti od povrchu zbieranej plochy od -10 do + 5 mm. Pri vyššej nastavenej pracovnej výške je možné do koša zbierať aj lístie ležiace na zemi.

Dokonale skladný

Pomocou skladacieho držadla a stohovateľného zberného boxu je možné zmenšiť rozmery stroja, ktorý potom zaberie len 40 centimetrov do výšky.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBosch
Typ pohonuelektrické
Hĺbka záberu5 mm
Záber32 cm
Nastavenie hĺbkyáno
Výkon1100 W
Pojazdnie
Objem koša50 l
Hmotnosť10.4 kg

Vývoj ceny Bosch AVR 1100


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.