Brewista Smart Scale II - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Brewista Smart Scale II
 • maximálna nosnosť: 2 kg
 • vrátane misky: nie
 • indikátor slabej batérie: neudáva
 • automatické vypnutie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kuchynské váhy
130,18 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Brewista Smart Scale II je profesionálna váha, po ktorej siahnu všetci baristi. Prečo? Pretože pri príprave kávy je dôležitá aj nepatrná desatina gramu, ktorá dokáže ovplyvniť výslednú chuť kávy a táto vylepšená verzia pôvodného modelu Brewista Smart Scale to dokáže bez problémov zabezpečiť, je totiž maximálne presná a váži bez odchýliek. No nielen gramy si treba ustrážiť. Veľký vplyv má aj správne načasovanie - táto digitálna váha vám presný čas extrakcie jednoducho postráži. Váha je ideálna na prípravu espressa, k tomu ponúka aj režim pre prípravu filtrovanej kávy a tiež plne manuálny režim.

Brewista Smart Scale II tak disponuje celkovo až šiestimi novými programami, dobíjacou batériou a protišmykovou silikónovou podložkou, ktorá chráni jemnú mechaniku váhy pred teplom a prípadným poliatím.

Výhody

 • maximálna presnosť
 • dobíjateľné batérie cez USB
 • rýchly reakčný čas
 • jednoduchá údržba

Nevýhody

 • špecificky určená pre baristov
 • vysoká cena

Záver recenzie: Profesionálna váha, ktorá sa stane nenahraditeľným pomocníkom každého náročného milovníka kávy a baristu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
130,18 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Brewista Smart Scale II píše eshop

Režim 1 - Plne manuálny režim s ručným nulovaním váhy a štartom časomiery.

Režim 2 - Automatické nulovanie a okamžitý štart časomiery. Váha aj časomiera sa spustia v okamžiku, keď na váhu položíte šálku. Akonáhle šálku odoberiete, hodnoty sa po 5 sekundách automaticky vynulujú.

Mode 3 - Automatické nulovanie a manuálna časomiera. Čas aj váha sa automaticky vynulujú hneď potom, čo na váhu položíte šálku. Zvoľte na kávovare extrakciu kávy a v rovnakom čase stlačte oranžové tlačidlo TIME, ktoré spustí časomieru. Časomiera sa automaticky zastaví vo chvíli, keď zložíte šálku z váhy. Po piatich sekundách sa opäť váha vynuluje.

Mode 4 - Automatické nulovanie s vypnutou časomierou. Položte šálku na váhu a zapnite extrakciu kávy. Váha ukazuje automaticky, čas zostáva deaktivovaný. Váha sa vynuluje päť sekúnd po odložení šálky.

Mode 5 - automatické nulovanie a automatické spustenie časomiery. Položte šálku na váhu a počkajte, až sa vynuluje. Časomiera sa spustí automaticky vo chvíli, keď sa tekutina dotkne šálky. Pokiaľ chcete časomieru prerušiť, stlačte tlačidlo TIME. Váha sa automaticky vynuluje päť sekúnd po zložení šálky z váhy.

Mode 6 - režim pre prípravu filtrovanej kávy. Pripravenú nádobu na kávu položte na váhu, stlačte TARE a začnite zalievať kávu vodou. Časomiera sa spustí automaticky. Váha sa vynuluje 5 sekúnd po zložení potrebného kávového príslušenstva z váhy.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBrewista
Farbanerez, čierna
Technické parametre
Prevedeniedigitálne

Vývoj ceny Brewista Smart Scale II


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.