Delimano Astoria – ponorný mixér pre nenáročných (recenzia)

Petra Lyžičiarová Recenzia 27. októbra 2021 0
Delimano Astoria ponorný mixér
 • príkon: 300 W
 • materiál: kov+plast
 • pulzný spínač: neudáva
 • počet rýchlostí: 8
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Mixéry
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Ponorný mixér je spotrebič, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. V prípade Delimano Astoria ide o šikovného pomocníka vhodného na mixovanie, šľahanie a miešanie s odnímateľnou spodnou časťou z nehrdzavejúcej ocele. Ide o mixér s výkonom 300 W, čo je v porovnaní s viacerými značkovými tyčovými mixérmi, napríklad tyčových mixérov Braun, Sencor či Bosch dosť málo.

Cenovo by sme ponorný mixér Delimano Astoria zaradili do strednej cenovej relácie. Jeho prednosťou je skladnosť a kompaktnosť a tiež pomerne veľká nádoba na mixovanie s objemom až 500 ml. Praktické je, že jeho spodná časť vyrobená z nehrdzavejúcej ocele je odnímateľná, takže ju môžete jednoducho a rýchlo umyť pod tečúcou vodou. Zariadenie disponuje plynule nastaviteľnou rýchlosťou otáčok.

Základné informácie

Delimano Astoria ponorný mixér je praktickým, šikovným a tichým pomocníkom, ktorého oceníte pri prácach v kuchyni. Zariadenie je síce v porovnaní s ostatnými tyčovými ponornými mixérmi, ktorým sme sa venovali aj v našom veľkom teste, menej výkonné, no na bežné používanie by mal výkon 300 W postačiť. Ponorný mixér disponuje plynule nastaviteľnou rýchlosťou otáčok. Súčasťou mixéra je aj nádoba s objemom 500 ml, ktorá poslúži aj ako praktická odmerka

 

Základné parametre ponorného mixéra Delimano Astoria:

Výkon300 W
Objem nádoby500 ml
Napätie220 – 240 V

 

Príslušenstvo

Delimano Astoria ponorný mixér je jednoduché zariadenie, ktoré nedisponuje nejakou extra širokou výbavou. V podstate jedinou súčasťou tohto ponorného mixéra je plastová nádoba na mixovanie s objemom 500 ml. Tú môžete využiť aj ako praktickú odmerku pri príprave pokrmov.

 

Použitie

Ponorný mixér Delimano Astoria sa používa rovnako jednoducho ako aj ponorné mixéry iných značiek. Obsluhujete ho jednoducho pomocou tlačidla ON/OFF. Keďže má zariadenie plynulo nastaviteľnú rýchlosť otáčok, viete si ich prispôsobiť potravine, ktorú práve spracúvate.

Ponorný mixér Delimano Astoria môžete použiť na:

 • miešanie
 • šľahanie
 • mixovanie

Pomocou tohto tyčového mixéra môžete pripraviť krémové polievky, vyšľahať šľahačku, ale tiež vám umožňuje prípravu pyré a kašičiek pre deti a vhodný je aj na pomoc pri príprave chutných domácich dezertov. Vďaka tomu, že je jeho spodná časť odnímateľný, môžete ju prakticky umyť po každom použití pod tečúcou vodou.

 

Recenzie užívateľov

Našli sme aj niekoľko recenzií na tyčový mixér Delimano Astoria, pričom všetky z nich hodnotili zariadenie pozitívne a svoju investíciu do zariadenia neľutovali.

recenzie na tyčový mixér delimano astoria

 

Zhrnutie na záver

Ponorný mixér Delimano Astoria je síce menej výkonný, no je jednoduchý na použitie a zvládne bežnú prípravu jedál. Je vhodný pre tých skôr menej náročných zákazníkov a cenovo by sme ho zaradili do strednej cenovej kategórie. Páči sa nám jeho tichý chod a plynulo nastaviteľná rýchlosť mixovania. Oceňujeme tiež odnímateľnú spodnú časť vyrobenú z nerezovej ocele, ktorá sa ľahko a jednoducho umýva.

V prípade, že by ste chceli jednoduchý ponorný mixér s vyšším výkonom, odporúčame vám tyčový mixér Delimano Joy. Ak vás zaujímajú značkové tyčové mixéry, ako je napríklad Braun, Bosch, Sencor či ETA, viac sa o niektorých modeloch môžete dozvedieť v našej veľkej recenzii ponorných mixérov.

Výhody

 • plynule nastaviteľná rýchlosť otáčok
 • skladný a kompaktný
 • súčasťou balenia je nádoba na mixovanie
 • odnímateľná spodná časť
 • jednoduchý dizajn

Nevýhody

 • vyššia cena
 • slabší výkon

Záver recenzie: Jednoduchý a kompaktný tyčový mixér so slabším výkonom, ktorý je vhodnejší skôr pre tých menej náročných. No za tú cenu by ste si vedeli zakúpiť aj kvalitnejšie zariadenie.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Jednoduchosť používania
 • Vybavenie a príslušenstvo
 • Cena

Súhrn

Jednoduchý a kompaktný tyčový mixér so slabším výkonom, ktorý je vhodnejší skôr pre tých menej náročných. No za tú cenu by ste si vedeli zakúpiť aj kvalitnejšie zariadenie.

3.1

Delimano Astoria ponorný mixér

✅ Cena: 26,90 €

Chcem Delimano Astoria ponorný mixér AndreaShop.sk
Vývoj ceny Delimano Astoria ponorný mixér


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.